999 rezultate për

ardian

Do t'ju fiksojë, Xhensila dhe Ardian Bujupi publikojnë këngën (VIDEO) Xhensila Myrtezaj prej kohësh ka dal pak sa nga stili i saj i baladave dhe jemi mësuar ta shohim edhe si "vajzën e keqe"
E dashura feston ditëlindjen, Ardian Bujupi i bën urimin publik (FOTO LAJM) Në qershor të këtij viti, këngëtari i njohur Ardian Bujupi bëri publike lidhjen e dashurisë me një vajzë të quajtur Sabr
Byrzylyku mijëra eurosh i nxjerr zbuluar, me kë do të bashkëpunojë Ardian Bujupi (FOTO LAJM) Donin ta mbanin sekret por "dështuan". Këngëtari Ardian Bujupi paralajmëroi 2 ditë më parë këngën e re duke lënë ëngi
Kushton mijëra dollarë, zbulohet distanca nga e cila u qëllua me snajper kundrejt Çapjas Detaje të reja zbardhen nga atentati me snajper i planifikuar më tetë qershor ndaj Ardian Çapjas. Pas shumë verifikim
Avokati i Popullit publikon raportin për KED: Shkeljet nga Ardian Dvorani Me anë të një njoftimi, Avokati i Popullit thotë se ka evidentuar probleme në mbledhjet e KED përgjatë vitit 2019. “N
Vjehrra: I bleva dyshek të flinte rehat zonja e Pukës, por ma shpërbleu duke më nxjerrë jashtë Një grua ka akuzuar nusen dhe djalin se kanë “hedhur në rrugë”, pasi e kanë nxjerrë nga shtëpia. Në rubrikën “Shihemi
Ardian Bujupi bën publike lidhjen, vajza që i ka "rrëmbyer" zemrën qenka një yll (FOTO LAJM) Ardian Bujupi ka vendosur të bëjë publike lidhjen e dashurisë me një vajzë me emrin Sabrine. Këngëtari shqiptar ka postu
U lirua një ditë më parë nga burgu dhe OFL i çoi sot letrën, si e kërcënonte gardianin Saimir Gjipali Në ditë pas lirimit nga burgu, Operacioni Forca e Ligjit i ka trokitur në derë Saimir Gjepalit, i arrestuar me grupin Av
I hoqën mandatin, reagon Ardian Dvorani: Një gafë e paimagjinueshme! "Juridikisht është një gafë e paimagjinueshme. Por duhet të shikoj çfarë do të katranosin në arsyetim..." Ardian Dvor
KLGJ vendos përfundimisht për fatin Dvoranit në Gjykatën e Lartë Me 6 vota pro dhe 3 kundër, Këshilli i Lartë Gjyqësor miraton mbarimin e mandatit të anëtarit të Gjykatës së Lartë, Ardi
Kërcënoi gardianin, lirohet anëtari i bandës së Avdylajve Saimir Gjepali, anëtar i grupit Avdylaj është liruar nga burgu. Ai ishte i dyshuar për laboratorin e heroinës në Has,
Pistat dhe dyshimet: Atentati ndaj Ardjan Çapjas nga një konflikt jashtë vendit? Forca të shumta policie janë vënë në lëvizje te Spitali i Traumës, menjëherë sapo mjekët dhanë dritën jeshile që Ardian
Po e monitoronin prej kohësh, si dështoi atentati ndaj Ardian Çapjas Ardjan Çapja ra "pre" e atentatit të tretë, të ngritur ndaj tij mëngjesin e së hënës, ku plumbi i nisur drejt tij "dësht
Artan Hoxha: Çfarë paralajmëroi atentati ndaj Ardian Çapjas Gazetari Artan Hoxha ka shpjeguar në emisionin “Opinion” dinamikën e atentatit me armë të ndodhur sot në Elbasan, ku mbe
Gazetarja tregon çfarë i tha vëllai i Ardian Çapjas: Pragu i portës ishte vija e kuqe "Ju po kapërceni këtu si vrasës të veshur me pushtet. Kështu më tha vëllai i Ardian Çapjes..." Gazetarja Klodiana Lal
U shtrua rëndë në spital pas atentatit me snajper, cila është gjendja e Ardian Çapjas Ardian Çapja, të cilit mëngjesin e sotëm iu bë atentat ka kaluar rrezikun për jetën dhe tashmë është në gjendje të qëndr
Kushton me mijëra dollarë, ky është snajperi me të cilin u qëllua Ardian Çapja (FOTO LAJM) Rreth orës 09:25 minuta një snajper qëlloi në drejtim të shtëpisë së Ardian Çapjas, duke e lënë atë të plagosur në shpat
Artan Hoxha ironizon Ramën pas atentatit ndaj Ardian Çapjas: Do na lësh kombin mes 4 rrugëve Gazetari Artan Hoxha ka reaguar përsa i përket atentatit të kryer sot ndaj Ardian Çapjas, nga ku mbeti i plagosur dhe nj
Flet zjarrëfikësi i plagosur në Elbasan pas antentatit ndaj Ardian Çapjas (VIDEO) Mëngjesin e sotëm në Elbasan ka mbetur i plagosur edhe një zjarrfikësm i cili tentoi të shuante flakët e makinës e cila
Atentati i tretë, si shpëtoi këtë radhë Ardian Çapja nga snajperi Një atentat është ngritur ditën e sotme ndaj Ardian Çapjan, ku mësohet të jetë përdorur snajper. Ai u qëllua të paktë