999 rezultate për

ardian

Tmerroi Anglinë, dëbohet shqiptari që i vuri thikën në fyt gruas (FOTO LAJM) Shtetasi shqiptar, Ardian Rragami është dëbuar nga autoritetet e Britanisë së Madhe. Ai kishte hyrë ilegalisht në Br
Jorginho: Nuk jam i favorizuar nga Sarri Në prag të ndeshjes të së dielës ndaj Wolves ka folur per "The Guardian" mesfushori i Chelseat Jorginho, i cili deklaroi
SKANDAL/ 12 gardianët grek që rrahën për vdekje në burg Ilia Karelin ia hedhin paq Pesë vite pas vrasjes, së të burgosurit shqiptar Ilia Kareli (Kudret Kume ), nga 12 gardianët e burgut, Këshilli Disipli
"Drejtori i burgut të Fierit liroi të dënuarin për vrasje" Ish-kryeministri i vendit Sali Berisha ka bërë një denoncim, sipas të cilit drejtori i burgut të Fierit ka liruar nga bu
Mbyllet pjesa e parë, Tirana bën namin në fushë Ka përfunduar me rrjeta të paprekura pjesa e parë e ndeshjes Tirana-Partizani. Bardheblutë e Ardian Memës kanë zhvilluar
Neuer bën mrekullinë mban portën e paprekur (VIDEO) Liverpool ishte shumë pranë golit në minutën e 83 ku në një aksion model topi i goditur me kokë mjaft fort nga sulmuesi
Binjakë me fansen? Këngëtari shqiptar sqaron ngjarjen Në nëntor të vitit të shkuar, nëpër rrjete sociale qarkulluan foto dhe video të Ardian Bujupit të filmuara nga një vajzë
Gardianët dalin në protestë, kërkojnë rritje të pagës Pakënaqësitë me Projektligjin e Pagave ka bërë që oficerët e Shërbimit Korrektues të gjitha burgjeve të Kosovës të prote
EMRI/ "E rrahën gardianët, vdes shqiptari në burgun e Francës" Ishin disa të burgosur shqiptarë në “La Talaurdiere” në Saint Etienne, të Francës, të cilët njoftuan se bashkëkombasi i
Skandalizohen mediat malazeze: Një hajdut merr vendime për bankën tonë Ish-guvernatori i Bankës së Shqipërisë, Ardian Fullani është emëruar në një post të rëndësishëm në Bankën Qendrore të Ma
Ardian Dvorani tërhiqet nga kandidimi për në Kushtetuese Anëtari i Gjykatës së Lartë, Ardian Dvorani është tërhequr sëfundmi nga kandidimi për të qenë anëtër i Gjykatës Kushtetu
Të mbrojmë Europën nga shkatërruesit! Thirrja e intelektualëve kundër ekstremistëve “Luftoni për Europën – ose shkatërruesit do ta rrënojnë atë”. Kete titull mban nje shkrim publikuar ne “The Guardian”, k
Dëshmi prekese nga djali në vendngjarjen e vrasjes së efektivit Ardian Kodra (VIDEO) Me anë të një dokumentari të publikuar në televizion u solle edhe një herë në vëmendja fati tragjik i policëve te vrarë,
SKANDAL/ Vrapoi për ndihmë tek gardianët, si e therën shqiptarin në sytë e policisë në Greqi Mediat greke raportojnë për vrasjen e një shqiptari gjatë mëngjesit të sotëm më burgun e Koridalos, i famshëm për vdekje
"Çika Çika", Xhensila Myrtezaj dhe Ardian Bujupi kanë një arsye të fortë për të festuar Artistët e njohur të skenës shqiptare, Xhensila Myrtezaj dhe Ardian Bujupi, për herë të parë bashkëpunuan së bashku viti
Nën hundën e gardianëve grekë, 9 minutat e arratisjes spektakolare të dy shqiptarëve Nëntë minuta u janë dashur dy shqiptarëve për t’u arratisur nga burgu i Koridhalos në Greqi. Ndërsa autoritetet e bu
Qytetarët e Kosovës të shqetësuar nga ndërhyrjet e Turqisë për xhaminë Prishtina ka nevojë për një xhami të re, por përpjekjet e Turqisë për të ndërhyrë në shtetin e ri të Ballkanit me invest
PD zgjedh sot Këshillin Kombëtar, kush del dhe kush hyn nga lista Ditën e sotme, PD do të votojë Këshillin e ri Kombëtar. Vetë Basha ka bërë disa propozime, ku vihet re se ka rikthye
The Guardian: Serbia po mendon ta pushtojë Kosovën Sipas gazetës së njohur britanike, “The Guardian”, Serbia është duke e shqyrtuar ndërhyrjen e mundshme ushtarake në Koso
Ardian Mema: E prisja më herët fitoren, ndërhyjmë në janar Për trajnerin e Tiranës Ardi Mema, suksesi me Kastriotin ishte çliruese, pasi vinte pas shumë ndeshjeve pa marrë rezulta