999 rezultate për

ardhurave

Një metodë e cila do ju bëjë të kurseni para, pavarësisht të ardhurave Vlerën e parasë do ta kuptoni porsa të filloni të keni të ardhura dhe testi i vërtetë fillon kur duhet të kurseni për të
100 mijë euro kursime në pak vite, kjo është gjyqtarja që kalon sot në sitën e Vettingut Altina Xhoxhaj është anëtarja e katërt e Gjykatës Kushtetuese që përballet me procesin e vetingut pas Besnik Imerajt, Fa
Nga sot nis aplikmi për kredi të butë, disa nga kriteret Sot nisin aplikimet për programin e kredive të buta në Tiranë, nga i cili do të përfitojnë rreth 500 familje. Faza e
Kush fiton 166 000 lekë në muaj duhet të deklarojë të ardhurat brenda prillit Janë 8201 individë, të cilët në vitin 2016 kanë deklaruar elektronikisht Deklaratën Individuale Vjetore të të Ardhurave,
Shiti apartamentet disa herë, si u arrestua ndërtruesi mashtrues në Tiranë Policia arrestoi sot ndërtuesin Namik Pelivani, i cili akuzohet për veprat penale “Mashtrimi me pasoja të rënda” dhe “Fs
Marcelo e pranon se ka fshehur gjysëm milion euro ndaj taksave Mbrojtësi i Realit të Madridit, Marcelo, është një tjetër futbollist që i shtohet listës së atyre që kanë kryer mashtrim
Bayernit nuk i nevojitet fitimi i Championsit, për tu shpallur mbret në fitimin e të ardhurave Një klub model dhe një shembull që duhet ndjekur nga të gjithë, vetëm kështu mund të konsiderohet Bayern Munich përsa i
Të fiksuar pas kirurgjisë plastike, për çfarë shpenzojnë më shumë shqiptarët Klinikat e kirurgjisë plastike pothuajse kanë dyfishuar të ardhurat gjatë vitit 2016 në raport me 2015-n. Vitin e ka
Ronaldo merr një lajm tronditës disa ditë para sfidës me Juven Pas Lionel Messit edhe Cristiano Ronaldo ka probleme me fshehjen e të ardhurave. Sipas të dhënave të fundit të publikuar
Tatimet u kujtojnë individëve të bëjnë deklarimet e të ardhurave edhe për 2015 Drejtoritë rajonale të tatimeve u kanë dërguar të gjithë individëve që kanë konstatuar se kanë pasur të ardhura më të la
Bashkim familjar në Itali? Ja minimumi i të ardhurave bazë që kërkohen Keni një familjar në Itali që dëshiron të bëjë bashkim familjar ose jeni ju ai që dëshironi të merrni familjen në Itali?
Ronaldo një makineri me para, në sezon fiton sa një ekip i madh Cristiano Ronaldo është një makineri me para nga të ardhurat e tij. Stafi i luzitanit ka publikuar online deklaratën e p
Sanchez rrezikon burgun për evazion fiskal Pas Leo Messit, Javier Mascheranos, Adrianos dhe Samuel Etoo edhe Alexis Sanchez përfundon në shënjestrën e autoriteteve
Ja si ndikon gjendja ekonomike tek shëndeti mendor Hulumtimet e kryera për një periudhë 20-vjeçare kanë dalë në përfundimin se varfëria lidhet ngushtë me përkeqësimin e af
Clinton tregon se sa milionë dollarë ka fituar gjatë 2015 Kandidatja demokrate për presidente në SHBA, Hillary Clinton, publikoi sot pasqyrën e taksave të saj dhe bashkëshortit B
Fshehu të ardhurat për 3 vjet, në kërkim biznesmeni i naftës Policia e Fierit ka shpallur në kërkim administratorin e një shoqërie nafte pasi akuzohet se ka fshehur të ardhurat për
ANALIZË/ Të ardhurat, pse Rama thotë një gjysmë të vërtetë Nga Albeu.com Deri tani kanë qenë bizneset ato që i hidhnin në një farë mënyrë hi syve qeverisë duke rritur apo
Shefja e FMN-së: “Informaliteti” nuk dha rezultat, kujdes koncesionet Shefja e Fondit Monetar Ndërkombëtar, Anita Tuladhar gjatë një interviste për “Zërin e Amerikë” ka diskutuar mbi rreziqe
Ja kundërpërgjigjja e Drejtorisë së Doganave pas akuzave të PD Menjëherë pas akuzave të ardhura nga ana e PD, kundrejt Drejtorisë së Përgjithshme të Doganave, për mosrealizim të plani
“Crown Agents”: Doganat të zhytura në korrupsion e kontrabandë Kompania, e cila jep asistencën për qeverinë shqiptare, “Crown Agents” denoncon korrupsionin në radhët e doganave dhe ko