999 rezultate për

ardhura

Mijëra euro veshja, Getinjo nuk pyet për çmimet (FOTO LAJM) Reperi i njohur shqiptar, Getinjo, mundohet që gjithmonë të paraqitet me stil dhe i kuruar në detaje para publikut. Duke
Rriten të ardhurat nga sponsorët e fanellave, Interi pret largimin e "Pirelli"-t Në një situatë krize ekonomike, ku kanë rënë thuajse të gjithë zërat e të ardhurave të klubeve të futbollit, sponsorët e
Lleshaj: Për çfarë do të përdoren të ardhurat nga gjobat Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj tha se ministria ka nevojë për mbështetje buxhetore. Gjatë fjalës së tij në Komisio
Rama i del në mbrotje Bollinos dhe Malltezit, i turret presidentin: Ç'i duhet Metës nga i sigurojnë të ardhurat! Pas sulmeve të bëra nga presidenti Ilir Meta në adresë personale të botuesit Carlo Bollino dhe bashkëshortes së tij Alba
FMN: Çdo shqiptar pritet të varfërohet me 425 USD në 2020-n Të ardhurat për frymë të shqiptarëve në vitin pritet të ulen me 425 dollarë, ose me gati 8% në krahasim me vitin e mëpar
Akuzat për fshehje të ardhurash dhe mashtrim, kush janë 6 zyrtarët e arrestuar Prokuroria e Tiranës ka urdhëruar arrestimin e disa zyrtare të Agjencisë Kombëtare të Burimeve Natyrore. Deri më tani
Peugeot 23 000 € e Volkswagen Tuareg, sa të pasur janë Erion Veliaj dhe Ajola Xoxa (FOTO LAJM) Open Spending Albania, krijuar nga Albanian Institute of Science & Open Data Albania, ka publikuar deklarimet pasurore t
"Titulli i dhjetë radhazi? Një mal për t’u ngjitur", Agnelli ngre alarmin: Po rrezikohet mbijetesa e klubeve Presidenti i Juventusit Andrea Agnelli iu drejtua klubeve të futbollit europian me një letër të hapur për planifikimin
Basha: Shtresë e mesme me 1 milion lekë të ardhura në muaj Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha deklaroi mbrëmjen e sotme në emisionin “Opinion” se ai dhe forca politike q
Liverpoool do të shesë sulmuesin e talentuar për të siguruar të ardhura për Alcantaran Jurgen Kloppi raportohet se do të pranojë shitjen e talentit të skuadrës, Rhian Brewster. Trajneri gjerman me shumë gjas
Pasuria e Ramës dhe familjes së tij, sa kanë fituar nga shitja e artit Të jesh kryeministër i një vendi, të vë shpeshherë përballë popullit i cili kërkon nga të zgjedhurit përmirësimin e jetë
Kryeson Denaj, si ndryshoi pasuria e ministrave gjatë 2019-ës Zbardhen deklarimet e pasurive të ministrave të kabinetit Rama për gjatë vitit 2019. Portali i dedikuar për këto të dhën
Pritet të ulen me 270 euro të ardhurat e shqiptarëve, sa shkon humbja totale Në kuadrin e fundit makroekonomik, qeveria shqiptare parashikon që të ardhurat për frymë në vitin 2020 të zbresin në 553
Kriza me të ardhurat, disa shërbime të Twitter mund të bëhen me pagesë? Për shkak të rënies së të ardhurave, Twitter po mendon të zbulojë një mënyrë të re për të fituar para, dhe një prej tyre
Piktura mbi letra zyrtare, arti që i siguroi Ramës 46 milion lekë fitime (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama, i cili është në pushtet prej dy mandatesh fiton të ardhura të shumta edhe nga arti i tij, piktura
PASURIA/ Rama bëri 46 milion lekë vetëm duke shitur piktura, i biri bleu BMW luksoze (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama nuk është vetëm një politikan, por edhe një piktor, profesion të cilin ai nuk e ka lënë kurrë pas
Klubet evropiane të futbollit përballen me rënie të të ardhurave gjatë vitit të ardhshëm Klubet e futbollit evropian presin të humbin të ardhurat prej katër miliardë eurosh gjatë vitit të ardhshëm për shkak të
Sa është pasuria e Gramoz Ruçit dhe e fëmijëve të tij? (FOTO LAJM) Kreu i Kuvendit Gramoz Ruçi në të ardhurat e tij deklaron vetëm pagën prej 2 milionë e 600 mije lekësh në vit dhe pensio
Bashkia e Tiranës rekord të ardhurash nga dhënia e lejeve të ndërtimit (FOTO LAJM) Në fund të vitit 2019, të gjitha bashkitë në vend mblodhën të ardhura nga burimet e veta vendore (taksa dhe tarifa vendo
Kriza nga pandemia, United pëson ulje të ardhurash dhe rritje të borxhit United njoftoi të enjten se ata janë duke tërhequr parashikimin e tyre të mëparshëm për vitin 2020 ‘duke marrë parasysh