999 rezultate për

ardhshme

Javët e ardhshme do të jenë vendimtare rreth të ardhmes të De Light Javët e ardhshme do të jenë vendimtare reth së ardhmes së Matthijs De Ligt. Kapiteni i Ajax është një nga ma më të kërk
Zbulohet skuadra e ardhshme e Gareth Bale Një kandidat më shumë ka dalë në skenë për të mirëpritur uellsianin Gareth Bale në merkaton e verës së ardhshme. Sipas p
Arsenal arrin të rikthejë Lacazette për ndeshjen e ardhshme Sulmuesi i Arsenal Alexandre Lacazette do të jetë në gjendje të luajë në ndeshjen e kthimit të Arsenal në Europa League
Ndryshon data e seancës së ardhshme, sërish protestë? Seanca e radhës plenare që ishte parashikuar të mbahej në datë 14 Mars do të mbahet me datë 13 Mars. Mësohet se ky vendi
Trump dhe Kim Jong Un mund të takohen javën e ardhshme Presidenti Amerikan, Donald Trump dhe udhëheqësi i Koresë së Veriut, Kim Jong Un pritet të takohen javën e ardhshme në H
E pazakontë, policia lut kriminelët të mos bëjnë krime ditët e ardhshme “Ju lutem mos kryeni krime gjatë ditëve të ardhshme”. Kjo ka qenë kërkesa e pazakontë e policisë së Warrensburgut, drejt
Komisioni i Disiplinës tregohet i pamëshirshëm, pezullon kaq lojtar për javën e ardhshme Komisioni disiplinor i Serie A është treguar i pamëshirshëm ndaj shumë futbollistëve pas javës së 21-të të zhvilluar kët
Fundjava si "pranverë", por si do të jetë moti javën e ardhshme Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit ka bërë parashikimin e motit, për ditën e sotme dhe nesër.
Chelsea gjen zevdësuesin e Fabregas, javën e ardhshme përgatit ofertën për yllin e PSG-së Chelsea duket se e ka gjetur shpejt zëvdësuesin e Fabregas i cili u largua vetëm një ditë më parë i cili shkoi te Monac
Vuçiç jep urdhrin: Forcat Speciale të bëhen gati, orët e ardhshme janë vendimtare Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç ka urdhëruar mbajtjen në gatishmëri të forcave speciale ushtrisë në zonat pranë k
Moti surprizon sërish, si do të jetë koha javën e ardhshme (FOTO LAJM) Pas një jave të paqëndrueshme, do të rikthehen sërish temperaturat jo të zakonshme për stinën dhe muajin në të cilin ndo
Javën e ardhshme Macron viziton Serbinë Mediat serbe shkruajnë se Presidenti francez, Emmanuel Macron do ta vizitoj Beogradin, ku thuhet se po vjen për ta ndih
Hazard: Duhet të fitojmë ndeshjet e ardhshme Chelsea pësoi humbjen e parë këtë sezon dje në derbi kundër Tottenham Hotspur, ndeshje e vlefshme për javën e 13 të Prem
Allegri: Juve të fokusohet shumë në ndeshjet e ardhshme Max Allegri po përpiqet që Juventus të vazhdojë të jetë i fokusuar “në numrin nëntë të ardhshëm deri në pushimin dimëror
Panuçi publikon listën e dy ndeshjeve të ardhshme, ka surpriza (FOTO LAJM) Trajneri i skuadrës së Kombëtares, Christian Panuçi ka publikuar listën për dy ndeshjet e radhës të muajit nëntor, ndaj
Mik i Khabibit, "bisha" shqiptare i UFC lajmëron përballjen e ardhshme Ndërkohë që të gjithë prej disa ditësh po flasin për përballjen mes Khabib Nurmagomedov dhe Conor McGregor, një tjetër s
Ky është parashikimi i motit për javën ardhshme Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se gjatë pesë ditëve të ardhshme në vendin tonë do të mbretërojë
E bujshme / Jose Mourinho shkarkohet javën e ardhshme Duket se gjërat nuk po shkojnë aspak mirë për trajnerin Jose Mourinhon te skuadra e Manchester United. Portugezi ka
Mësoni motin deri në javën ardhshme Temperaturat e ajrit, gradualisht do të fillojnë të rriten rreth vlerave mesatare por që minimalet dy ditëve të ardhshme
Bëni gati veshjet e trasha, na presin ditë të ftohta javën e ardhshme Vera po ikën më të fund! Java e fundit e këtij muaji si edhe fillimi tetorit pritet të karakterizohet nga një rënie beft