999 rezultate për

ardhmes

Një çmenduri e vërtetë: Njihni makinat e së ardhmes (FOTO LAJM) Frankfurt Auto Show është panairi më i madh në botë i automjeteve. Kompani nga e gjithë bota vijnë aty për të treguar
Nga panairi më i madh i automjeteve: Makinat e së ardhmes (FOTO LAJM) Frankfurt Auto Show është panairi më i madh në botë i automjeteve. Kompani nga e gjithë bota vijnë aty për të treguar
Nike prezanton atletet e së ardhmes, komandohen përmes aplikacioneve (FOTO LAJM) Kur u shfaq për herë të parë në rafte në 1991, ‘Nike Huarache’ prezantoi një qasje të re radikale për të mbuluar në të k
Si përgatiten drejtuesit e së ardhmes në kompaninë më të madhe shqiptare Kompani të ndryshme në Shqipëri dhe anembanë botës jo gjithnjë e kuptojnë se punonjësi është vlera e shtuar dhe aseti më
Trenat e së ardhmes, hapet linja e parë hekurudhore me energji diellore Disa trena në Britani, tani po kalojnë në një linjë hekurudhore me energji diellore. Ferma e parë diellore në botë që do
Njihuni me tavolinën e "zgjuar" të së ardhmes (VIDEO) Kjo tavolinë e kafesë do ju çoj direkt në vitin 2030. Tavolina e mençur quhet “Coosno”. Nga jashtë mund të duket e th
Celularët e thjeshtë do të jenë telefonat e së ardhmes Pas mbingarkesave të telefonave celularë me vlerë mijëra dollarë dollarë dhe mijëra funksione, trendi i telefonave të th
Çiljeta flet për ëndrrat e së ardhmes, mesa duket familja do shtohet Disa kohë më parë u përfol për një ndarje mes portierit të Partizanit, Alban Hoxha dhe këngëtares së njohur Çiljeta Çila
Marquinhos "i vë vulën" të ardhmes së tij Mbrojtësi brazilian, Marquinhos, nuk lë shumë vend për diskutim rreth të ardhmes së tij. 25-vjeçari, si në çdo dritare m
Jahja Kemal: Alfabeti digjital është çelësi i së ardhmes. Çertifikimi është një aleat i fuqishëm Pa marrë parasysh se nxënësit dhe studentët dëgjojnë muzikë ose bëjnë fotografi, blejnë ose komunikojnë, aftësitë digjit
Bashkëpunim me UEFA-n, FSHF seminar me arbitrat e së ardhmes Sektori i arbitrimit pranë Federatës Shqiptare të Futbollit në bashkëpunim me sektorin përkatës në UEFA kanë organizuar
30 qershori, si kufiri mes të shkuarës dhe të ardhmes! Alfred Peza Kjo javë ishte shumë e rëndësishme në aspektin politik, për të dhënë përgjigje dilemave pas vendimit të o
Javët e ardhshme do të jenë vendimtare rreth të ardhmes të De Light Javët e ardhshme do të jenë vendimtare reth së ardhmes së Matthijs De Ligt. Kapiteni i Ajax është një nga ma më të kërk
Neymar te Real Madridi? Çfarë konfirmon ai Neymar edhe një herë është kthyer te flasë rreth të ardhmes së tij, ai nuk e përjashton Real Madridin si një mundësi.
Galliani: Ja si ia rrëmbyem nga duart Donnarumman Interit Në vitin 2013, Milani pagoi 250 mijë euro, për portierin e së tashmes dhe së ardhmes Gianluigi Donnarumma. Debutimin
David Silva i paqartë rreth të ardhmes së tij te City David Silva ka thënë se nuk ka plane për të ardhmen e tij, pavarësisht që po luan titullar te Manchester City. 33-vje
Salah alamron Liverpoolin, shikoni çfarë shkruan egjiptiani në Twitter (FOTO LAJM) Sulmuesi egjiptian ka postuar një mesazh të mistershëm, të fundit në rrjetin social, para se ta fshijë llogarinë të mart
Mbappe nuk i mbyll derën Realit: Jam i lumtur te PSG, por të ardhmes nuk i dihet Sulmuesi i Pairs Saint-Germain, Kylian Mbappe refuzon të mbyllë mundësinë e të luajturit për Real Madridin në të ardhmen
Dybala: Ndihem mirë te Juventusi, por të ardhmes nuk i dihet Paulo Dybala është një nga lojtarët më të mirë të Juventusit, tek i cili mbëhstet e tashmja, por edhe e ardhmja e bardhe
Kulmi i karrierës dhe planet e së ardhmes, Bogdani: Dua të jem trajner, Shqipëria nuk ka talente Erjon Bogdani ka folur gjerë e gjatë. Ish-sulmuesi i kombëtares, i cili tani ka nisur edhe karrierën si trajner, është k