999 rezultate për

ardhmen

Thiago zbulon çfarë dëshiron të ndodhë me të ardhmen e tij Thiago Alcantara dëshiron t’i kalojë edhe shumë vite të tjera në Bayern Munich, pasi që spanjolli nuk dëshiroi të nxisë
De Biasi tregon rivalin e Juves, zbulon të ardhmen: Do të drejtoj shumë larg Italisë "Fjalët e Sarrit për Interin? Edhe në konferencën e mëparshme ai kishte thënë pak a shumë të njëjtat gjëra, për të ulur
E duan të gjithë, Allegri merr vendimin për të ardhmen Masimiliano Alegri nuk do të rikthehet të drejtojë një ekip, edhe pse zërat rreth tij kanë qenë të shumtë. Italiani i ci
Eriksen dëshiron vetëm një klub për të ardhmen Mesfushori danez i Totenhemit, Christian Eriksen, ka qenë një ndër emrat më të nxehtë të merkatos së verës. Mancheste
Valverde në pikëpyetje për të ardhmen, Xavi: Dua të bëhem trajneri i Barcelonës Legjenda e Barcelonës dhe Spanjës, Xavi, ka thënë se dëshiron të rikthehet te ish-klubi i tij dhe ta marrë postin e traj
Ishte pothuajse i larguar, Juventus mer vendimin për të ardhmen e Higuainit Gonzalo Higuain i cili ishte pothuajse i larguar nga Juventusit, e ardhmja e tij ka marë tjetë r rrjedhë . Me ardhje
Mourinho tek Reali? Portugezi flet për të ardhmen Jose Mourinho ka hedhur poshtë mundësinë për të marrë postin e Zinedine Zidane, tek Real Madrid. Në lidhje me këto zh
"Do bëjmë futbollin që unë kam në mendje", Sarri: Bernardeschi në të ardhmen do të jetë mesfushor Juventusi do të përballet si vendas ditën e nesërme me Helas Veronën, në ndeshjen e vlefshme për xhiron e 4-t në Serie A
Habit shkenca, urina ndryshon ngjyrë nëse keni kancer Një test i urinës, i cili e ndryshon ngjyrën nëse e detekton kancerin mund të ndihmojë në diagnostikimin e kësaj sëmundj
Agjenti i Hysajt tregon të ardhmen e futbollistit Emri i Elseid Hysajt ka qenë shumë i përfolur në këtë merkato verore. Skuadra të njohura në evropës kishin shfaqur i
Itali, senati voton për të ardhmen e qeverisë Ndërkohë që polemikat tashmë kanë çuar në lëvizje konkrete, pabvarësisht temperaturave të larta dhe ‘zbrazjes’ së instit
Roma me ultimatum: Ditë vendimtare sot për të ardhmen e Dzekos Bisedimet mes Romës dhe Interit për shkëmbimin mes Edin Dzekos dhe Icardit janë drejt fundit. Boshnjaku i cili ka qenë g
ZYRTARE/ Moise Kean firmos me skuadrën e Everton Klubi i Everton ka arritur të nënshkruaj një marrëveshje me Moise Kean Kean do të firmos një kontratë pesë-vjeçare. K
Galliani i pamëshirshëm ndaj Icardit: Po të dojë, le të vijë te Monza Prej thuajse një viti Mauro Icardi është objekt i përditshëm i mediave sportive. Më shumë se për golat e tij, flitet
Zgjidh një hënë dhe shiko çfarë të pret në të ardhmen Hëna përmban mrekulli dhe mistere. Sipas kohës, Hëna ka forma dhe ngjyra të ndryshme. Nëse ke zgjedhur njërën nga ngjyra
Njësojë si mami, Zaimina zbulon se çfarë mund të bëhët e bija në të ardhmen (VIDEO) Vogëlushja 1-vjeçare e Zaimina Vasjarit, Khloe, është bërë personazhi protagonist pothuajse në çdo postim në Instagramin
Që një marrëdhënie të ecë ju duhen këto biseda në çift Jepini fund mosmarrëveshjeve! Që një raport në çift të funksionojë, vetëm ndjenja nuk mjafton! Duhet ta “ushqeni” çdo
Pritet vetëm zyrtarizimi, ylli i Realit transferohet në Premier League Dani Ceballos do të jetë lojtari më i ri i Arsenalit. Mesfushori ka lënë skuadrën e Real Madrid dhe ka udhëtuar drejt Lo
Nuk u grumbullua për ndeshjen miqësore, mediat angleze zbulojnë të ardhmen e Lukakut Antonio Conte në konferncën e sotshme për shtyp nuk u shfaq shume i entuziasmuar për merkaton e Interit deri tani. Pa
Klopp tregon sa gjatë do qëndrojë te Liverpooli Jurgen Klopp ka folur për të ardhmen e tij. Trajneri i Liverpoolit është pyetur në Amerikë lidhur me të ardhmen e tij.