999 rezultate për

ardhme

Valverde në pikëpyetje për të ardhmen, Xavi: Dua të bëhem trajneri i Barcelonës Legjenda e Barcelonës dhe Spanjës, Xavi, ka thënë se dëshiron të rikthehet te ish-klubi i tij dhe ta marrë postin e traj
Ishte pothuajse i larguar, Juventus mer vendimin për të ardhmen e Higuainit Gonzalo Higuain i cili ishte pothuajse i larguar nga Juventusit, e ardhmja e tij ka marë tjetë r rrjedhë . Me ardhje
Mourinho tek Reali? Portugezi flet për të ardhmen Jose Mourinho ka hedhur poshtë mundësinë për të marrë postin e Zinedine Zidane, tek Real Madrid. Në lidhje me këto zh
"Do bëjmë futbollin që unë kam në mendje", Sarri: Bernardeschi në të ardhmen do të jetë mesfushor Juventusi do të përballet si vendas ditën e nesërme me Helas Veronën, në ndeshjen e vlefshme për xhiron e 4-t në Serie A
Një çmenduri e vërtetë: Njihni makinat e së ardhmes (FOTO LAJM) Frankfurt Auto Show është panairi më i madh në botë i automjeteve. Kompani nga e gjithë bota vijnë aty për të treguar
Nga panairi më i madh i automjeteve: Makinat e së ardhmes (FOTO LAJM) Frankfurt Auto Show është panairi më i madh në botë i automjeteve. Kompani nga e gjithë bota vijnë aty për të treguar
Nike prezanton atletet e së ardhmes, komandohen përmes aplikacioneve (FOTO LAJM) Kur u shfaq për herë të parë në rafte në 1991, ‘Nike Huarache’ prezantoi një qasje të re radikale për të mbuluar në të k
Zaev: Kemi krijuar shtet me të ardhme të qartë evropiane Kryeministri Zoran Zaev sot në një festë të Ditës së Pavarësisë 8 Shtatorit në parkun e qytetit, tha se Maqedonia po për
Habit shkenca, urina ndryshon ngjyrë nëse keni kancer Një test i urinës, i cili e ndryshon ngjyrën nëse e detekton kancerin mund të ndihmojë në diagnostikimin e kësaj sëmundj
9 arsye pse një marrëdhënie pa të ardhme duhet mbyllur sa më shpejt Ndarja nga një person është gjithmonë e dhimbshme, por kjo nuk do të thotë që pesha e një marrëdhënieje pa të ardhme duh
Si përgatiten drejtuesit e së ardhmes në kompaninë më të madhe shqiptare Kompani të ndryshme në Shqipëri dhe anembanë botës jo gjithnjë e kuptojnë se punonjësi është vlera e shtuar dhe aseti më
Trenat e së ardhmes, hapet linja e parë hekurudhore me energji diellore Disa trena në Britani, tani po kalojnë në një linjë hekurudhore me energji diellore. Ferma e parë diellore në botë që do
Agjenti i Hysajt tregon të ardhmen e futbollistit Emri i Elseid Hysajt ka qenë shumë i përfolur në këtë merkato verore. Skuadra të njohura në evropës kishin shfaqur i
Njihuni me tavolinën e "zgjuar" të së ardhmes (VIDEO) Kjo tavolinë e kafesë do ju çoj direkt në vitin 2030. Tavolina e mençur quhet “Coosno”. Nga jashtë mund të duket e th
Itali, senati voton për të ardhmen e qeverisë Ndërkohë që polemikat tashmë kanë çuar në lëvizje konkrete, pabvarësisht temperaturave të larta dhe ‘zbrazjes’ së instit
Roma me ultimatum: Ditë vendimtare sot për të ardhmen e Dzekos Bisedimet mes Romës dhe Interit për shkëmbimin mes Edin Dzekos dhe Icardit janë drejt fundit. Boshnjaku i cili ka qenë g
Celularët e thjeshtë do të jenë telefonat e së ardhmes Pas mbingarkesave të telefonave celularë me vlerë mijëra dollarë dollarë dhe mijëra funksione, trendi i telefonave të th
ZYRTARE/ Moise Kean firmos me skuadrën e Everton Klubi i Everton ka arritur të nënshkruaj një marrëveshje me Moise Kean Kean do të firmos një kontratë pesë-vjeçare. K
Galliani i pamëshirshëm ndaj Icardit: Po të dojë, le të vijë te Monza Prej thuajse një viti Mauro Icardi është objekt i përditshëm i mediave sportive. Më shumë se për golat e tij, flitet
Zgjidh një hënë dhe shiko çfarë të pret në të ardhmen Hëna përmban mrekulli dhe mistere. Sipas kohës, Hëna ka forma dhe ngjyra të ndryshme. Nëse ke zgjedhur njërën nga ngjyra