999 rezultate për

ardhjen

Costa flet për ardhjen e Ronaldos te Juventusi Douglas Costa ka zbuluar se kishte dyshime rreth Cristiano Ronaldos, pasi ky i fundit u bashkua me Juventusin, por prano
Me ardhjen e Zidane këto priten të jenë viktimat e mundshme Rikthimi i Zinedine Zidane ka zgjidhur problemin në pankinën e Real Madrid, por ndërkohë francezi vjen me një mori vikti
Me ardhjen e Zidane Reali po përgatit një skuadër të frikshme (FOTO LAJM) Rikthimi i Zinedine Zidane tek Reali ka bërë që tifozët e Los Blancos të ëndërrojnë sërish për trofe Me ardhjen e fra
Me ardhjen e Zidane, Reali i rikthehet pistës Hazard Me ardhjen e Zindeinë Zidane tashmë Reali po përgatitet ti bëjë një merkato bombë për sezonin e ardhshëm. Kështu Los
Shqiptarët në New York mledhin fonde për zbardhjen e vëllezërve Bytyçi Festimi i përvjetorit të Pavarësisë së Kosovës u shënua mbrëmë në New York në një mënyrë të veçantë, shkruan Albeu.com
Zbulon prejardhjen, "Kromozomi Y" kryhet edhe në Shqipëri Mbi 12 milionë njerëz në botë kanë kryer aktualisht testin gjenealogjik, që rrëfen ose iu bën atyre të ditur historikun
Me ardhjen e Piatek Milani ndryshoi fytyrë Milani ka vuajtur për një sulmues bomber teksa pas largimit të Filipo Inzagit, në vitin 2012 shumë sulmues që kanë ardhu
Milani zyrtarizon ardhjen e talentit të Sporting Lisbonës (VIDEO) Milani ka siguruar shërbimet e talentit të Sporting Lisbonës. Ai quhet Tiago Djalo dhe është vetëm 19 vjec. Ai pritet
Me ardhjen e Higuain, Giroud shumë pranë largimit nga Chelsea Olivier Giroud është pothuajse i larguar te Chelsea. Francezi nuk po ndihetet i vlerësuar duke shprehur pakënaqësinë
Navas poston mesazhin e lamtumirës për Realin e Madridit Keylor Navas është pranë largimit nga Reali Madridit. Ai përmes një postimi në Instagram shkroi "Faleminderit për gjithç
Në 2019 do të bëhet nami, kompanitë e smartphonëve paralajmërojnë ardhjen e “bishave” Teknologjia po përparon gjithnjë e më shumë. Por mesa duket viti i ardhshëm do të jetë një vit i fuqishëm për kompani
Me ardhjen e Marottës, Conte mund të bëhet trajneri Interit Edhe pak orë na ndajnë nga zyrtarizimi i Beppe Marottës te Interi, si drejtori më i ri sportiv, shkruan Albeu.com. M
Prandelli ulet zyrtarisht në stolin e Genoas, klubi i uron mirseardhjen Ish trajneri Italisë Cesare Prandelli, është zyrtarizuar si tekniku më i ri i Genoas. Lajmi është bër i ditur përmes rrj
Lista Serbe sot do të flejë gjumë në Kuvend, mësoni arsyen Anëtarët e Listës Serbe këtë të diel kanë hyrë në Kuvendin e Kosovës duke deklaruar se do të presin komisionerin për zgj
Mbappe i uron mirëseardhjen dy lojtarëve në Kombëtaren e Francës (FOTO LAJM) Kampionatet kanë një pausë të shkurtë, pasi kemi angazhimin e futbollit ndërkombëtar. Lojtarët kanë marrë ftesat e t
Kushti absurd që i vendos Reali trajnerit Solari për një kontratë 3-vjeçare Skuadra e Real Madridit ja besoi rolin e trajnerit, Santiago Solarit i cili kishte dhe drejtimin e Real Madrid Castilla.
Këngëtarja shqiptare bën shqiponjën mes VIP-ave botërorë Dua Lipa tashmë konsiderohet si shqiptarja më e dashur në botë. Këngëtarja po ndikon shumë, sidomos tek fanset e reja
Si po transofrmohet Veriu i Mitrovicës për ardhjen e Vuçiçit (VIDEO) Në prag të vizitës së kryetarit të Serbisë, Aleksandar Vuçiç në veriun e Kosovës, komunat e kësaj pjese të vendit, të ba
Javier Zanetti i uron mirëseardhjen Paolo Maldinit Zëvendës-presidenti i Interit, Javier Zanetti, i ka uruar mirëseardhje Paolo Maldinit, i cili është kthyer në Milan.
Veteranët kërkojnë zbardhjen e vrasjes që ndodhi para pak ditësh Organizata e Veteranëve të Luftës së UÇK-së ka reaguar në lidhje me vrasjen e veteranit Milit Shehu, vrasje kjo e ndodhu