999 rezultate për

arda

Vila, kumar dhe transferta miliardash, si i pastrojnë paratë politikanët shqiptarë Shqipëria vijon të mbetet një ndër vendet me nivel të lartë të pastrimit të parave. Shumë raporte ndërkombëtare e ka
Arda Turan e kërkojnë por turku dashuron një tjetër turk Galatasary e dëshiron me çdo kusht Arda Turan. Lojtari i Barcas po fillon të përgatitet për tu larguar nga Camp Nou
Miliarda për zyrën dhe "thërrime" për zjarret, "RD" shënjestron Kodhelin Rilindja Demokratike, organi zyrtar i PD-së i ka kushtuar titullin kryesor sot ministres së Mbrojtjes, Mimi Kodheli duke
Me arançata dhe komardare, si bënin plazh shqiptarët në 1984 (FOTO LAJM) Wshtë viti 1984 dhe Shqipëria ishte në kulmin e krizës së saj sa i përket furnizmit me mallra, por edhe kulturore, socia
Arda Turan kërkon të kthejë kohën pas Arda dëshiron të kthehet në Atlético. Kjo është dëshira e turkut për shokët e tij të ekipit. Sipas Marcas lëvizja e
Erdogan shkon në Beograd me 150 biznesmenë, miliardat turke që pritet të investohen në Serbi Presidenti turk Rexhep Tajip Erdogan do të mbërrijë në një vizitë zyrtare në Serbi në fund të shtatorit, deklaroi të mar
​Zeka: Dardani po e do Kosovën si Shqipërinë e 97-tes Deputeti i zgjedhur i Kuvendit të Kosovës, nga radhët e Nismës, ish-gazetari Mialim Zeka ka reaguar në lidhje me akuzat
Garda Revolucionare e Iranit akuzon SHBA-të për sulme afër anijeve të saj Garda Revolucionare islamike e Iranit (IRGC), ka thënë se një aeroplanbajtëse amerikane, iu është afruar anijeve të saj
Arda Turan shumë pranë rikthimit në shtëpi Mesfushori turk ka gjetur mundësitë e tij të pakta për të qenë titullarë në Kamp Nou që nga ardhja e tij. Arsenali ka
Stavileci - Kurtit: Ambasadorët ju detyruan ta shkarkoni Dardan Molliqajn Ministri i PDK-së, Blerand Stavileci, ka ironizuar me liderin e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, i cili sot ka deklar
Stavileci i kthehet Kurtit: Ambasadorët ju detyruan ta shkarkoni Dardan Molliqajn Ministri në largim i PDK-së, Blerand Stavileci, ka ironizuar me liderin e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, i cili ka
PDK, lum akuzash ndaj Ahmetit: Si funksionon banda e molotovit në Prishtinë PDK ka hedhur një mori akuzash ndaj VV-së dhe kreut të Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti duke thënë se e ka mbushur a
Dardan Gashi i përgjigjet Mustafës: T'a tregoj unë kush është matrapazi Pak më parë kreu i LDK-së akuzoi Dardan Gashin se po punonte për bërjen e maxhorancës së PAN-it duke marrë deputetë nga
Dardan Gashi zëvendëskryeministër? Dardan Gashi, i cili ka luajtur rolin e negociatorit në mes të Ramush Haradinajt dhe Teuta Rugovës, pritet të emërohet z
Blogerja e famshme shqiptare vesh vajzën e Kardashianëve (FOTO LAJM) Një nga blogeret më të njohura në botë është Egreis Gjergjani e cila është një shqiptare e cila jeton në SHBA me familj
Garda Revolucionare e Iranit kërcënon Amerikën Një komandat i lartë i Gardës Revolucionare të Iranit e ka paralajmëruar Amerikën sot se nëse ajo e përcakton këtë gardë
Kryetari i 'Ballistëve' shkruan letër nga burgu: Mua më dënuan ndërsa maqedonasit i amnistuan(FOTO) Kryetari i “Ballistëve” Isak Luma përmes një letre nga burgu tregon se atij padrejtësisht i është shqiptaur masa e arres
Kim Kardashian përdor drogë? Kjo foto zbulon gjithçka (FOTO LAJM) Kim Kardashian postoi një foto në rrjetet, e cila ka ngritur dyshimet se ajo mund të jetë përdoruese e kokainës. Në f
Kim Kardashian kapet duke ngrënë ëmbëlsirën e preferuar të shqiptarëve (FOTO LAJM) Kim Kardashian është një nga femrat më të lakmuara për format trupore dhe për shumë kohë është konsideruar si trupi per
Pas Bleonës, Ermal Mamaqi bën për “ujë të ftohtë” Kim Kardashian (FOTO LAJM) Jemi mësuar që shpeshherë humorin e tij Ermal Mamaqi e shpreh edhe në komentet në Instagram. Së fundmi “viktima” e ti