999 rezultate për

arbri

Gjeni i vërtetë, 9-vjeçari shqiptar me autizëm që flet 4 gjuhë të huaja dhe ka lexuar 100 libra (VIDEO) Jamarbër Hoxha fitoi çmimin si “Lexuesi më i mirë” në Panairin e Librit të këtij viti dhe jo më kot u vlerësua. Vogëlush
Rama i bën premtimin e madh dibranëve në prag fushate, kur do të jetë gati rruga e Arbrit Kryeministri Edi Rama thotë se rruga e Arbrit do të jetë e përfunduar verën e ardhshme. Rama ka publikuar pamje nga p
Më në fund lajm i mirë: Sot, nisi asfaltimi i Rugës së Arbrit Ditën e sotme, sipas Bashkisë Dibër, ka nisur nisur asfaltimi i kilometrit të parë në Rrugën e Arbërit. Sipas institu
Rruga e Arbërit drejt përfundimit, inagurohet ura më e lartë në Ballkan (VIDEO) Rruga e Arbrit është një nga projektet më të rëndësishme publike që po realizohet aktualisht në Shqipëri. Projekti p
Nëna: Më ndihmoni të kuroj tim bir, është i varur nga droga e na dhunon Në studion e emisionit “Me Zemër të Hapur” në News24 ka ardhur sot rrëfimi i trishtë i një 50-vjeçareje nga Burreli. Das
Është në një lidhje, por gazetari shqiptar pranon që flet me ish-in (FOTO LAJM) Moderatori dhe ish-fituesi i "Big Brother", Arbër Çepani ishte i ftuar në "Glamour Zone" dhe gjatë emisionit pranoi se ë
Rritet me 45% financimi për PPP-në e rrugës së Arbrit, sa milion euro shkon Qeveria në harkuan kohor të një viti e gjysmë, nga momenti kur firmosi kontratën për ndërtimin e rrugës së Arbrit ka rri
Aksident i rëndë tek "Rruga e Arbrit", ambulanca vonohet 1 orë Një aksident i rëndë ka ndodhur në “Rruga Arbrit” ish-Vreshta, Insitut-Kodër Kamëz. Burimet bëjnë me dije se një auto
Nevina Shtylla në pushime me të dashurin, kapet mat nga paparacët (FOTO LAJM) Nevina Shtylla është përpjekur që jetën private ta mbajë gjithnjë larg syrit të medias mirëpo pak kohë më parë u zbulua
I zhdukur prej 4 ditësh, gjendet i vdekur punonjësi i Rrugës së Arbrit Një 40-vjeçar nga Klosi është gjetur sot i mbuluar nga një masiv dheu. Burimet kanë bërë të ditur se ai ishte punonjë
Rruga e Arbrit, kompania braktis tunelin e shembur Tuneli i shembur i Murrizës në Rrugën e Arbrit nuk mund të riparohet dhe do të braktiset. Këtë e pohoi për Exit.al një n
Nuk është inaguruar ende, shembet tuneli në rrugën e Arbrit (FOTO LAJM) Një nga tunelet e rrugës së Arbrit ende pa u inaguruar është shembur. Gjendja e tij është e mjerueshme, ku duket sikur ë
Iu sekuestrua 623 kg kokainë, Prokuroria dërgon për gjykim Arbër Çekajn Prokuroria e Krimeve të Rënda në përfundim të hetimeve paraprake, ka kërkuar dërgimin për gjykim Arber Çekaj (Kuliçaj),
Nuk përmbahet ish-drejtori i Ramës: Tepsia e Olsit dhe Edit po pengojnë rrugën e Arbrit Kryeministri Edi Rama refuzoi titullin e nderit dhënë nga Bashkia e Dibrës. Në lidhje me këtë ka reaguar edhe ish-drejto
Rruga e "vdekjes" Bulqizë-Tiranë kthehet në makth për shoferët (VIDEO) Automjetet të cilat qarkullojnë nga Bulqiza drejt Tiranës duhet të kenë drejtues të aftë për të manovruar, për shkak të
Rruga e Arbrit, jepet lajmi i mirë Kryeministri Edi Rama pas mbledhjes së qeverisë në qytetin e Durrësit, ka dhënë lajmin e mire se është miratuar dhe nisj
Qeveria miraton kontratën për ndërtimin e Rrugës së Arbrit Ditën e sotme është miratuar kontrata për ndërtimin dhe mirëmbajtjen e Rrugës së Arbrit, kontratë e firmosur në 5 shkurt
Zbardhen hyrje-daljet e "boss-it" që porositi 613 kg kokainë nga Kolumbia Arbër Çekaj vazhdon të jetë në kërkim nga policia shqiptare pasi në kontenierët e kompanisë së tij u gjet sasia rekord e
613 kg kokainë, prokuroria kërkon burg për Arber Çekaj Prokuroria për Krimet e Rënda i kërkon gjykatës të caktojë masën e sigurisë arrest me burg në mungesë për Arbër Çekajn,
613 kg kokainë, DEA zbarkon në Durrës 4 agjentë të DEA-s amerikane kanë mbërritur sot në portin e Durrësit. Ashtu siç pritej, vizita "blic" lidhet me seku