999 rezultate për

arbitri

Edhe gruaja e Ancelotti kundër Kassait: Arbitrim i turpshëm! Bashkëshortja e Carlo Ancelottit, Marian Barrena, është e fudnit që ka reaguar për arbitrimin e gjyqtarit Viktor Kassai
Vidal shpërthen pas eliminimit: Ishte një vjedhja e hapur! Mesfushori i Bayernit, Arturo Vidal u ndëshkua mbrëmë me karton të kuq 6 minuta nga fundi i ndeshjes, për shkak të një n
E pabesushme/ 3 lojtarët e Bayernit nxirren me forcë nga policia nga dhoma e arbitrit Diçka e pabesushme ka ndodhur në përfundim të ndeshjes Real-Bayern. Policia spanjolle është detyruar që t'i nxjerrë me f
Zidane pranon fajet e arbitrit: Eliminuam më të fortët Trajneri i Realit të Madrid, Zinedine Zidane driblon polemikat për arbitrimin pas kualifikimit ndaj Bayernit. "Ndesh
Ancelotti shpërthen pas eliminimit: Na mundi arbitri, duhet moviola në fushë Carlo Ancelotti shquhet si një trajner shumë i qetë, por pas ndeshjes së mbrëmjes së djeshme nuk mund të ishte më i till
Arbitrimi skandaloz i Kassait, 3 gola në pozicion jashtë loje (FOTO LAJM) Gjyqtarii hungarez, Viktor Kassai dje ka pasur një mbrëmje të vështirë pasi arbitroi super ndeshjen ndërmjet Realit dhe
Flet gjyqtari i dhunuar dje për një penallti: Nuk dëgjoj më! (VIDEO) Dhuna vijon të mbetet një fenomen në kategoritë më të ulëta të futbollit shqiptar, teksa dje në Kategorinë e dytë, gjyqt
Maxi Lopez "freskon" nga pas arbitrin e ndeshjes (VIDEO) Torino luajti në fundjavë ndaj Crotones në sfidën e mbyllur 1-1, teksa nuk kanë munguar as episodet humoristike. Lo
Plas grushti në Kategorinë e Dytë, lojtarët godasin arbitrin Ndeshja e sotme e Grupit B të Kategorisë së Dytë, mes Tepelenës dhe Domosdovës, është kthyer në ring boksi duke sjellë e
Plas sherri në ndeshjen e Kamzës me Burrelin, arbitri anulon golin (VIDEO) Kamza ka arritur të fitojë me rezultatin 2-1 në shtëpi ndaj Burrelit në ndeshjen e vlefshme për javën e 6 të grupit të p
President i Mamurrasit kërcënon gjyqtarin e Itali-Shqipëri: Do të rrah nëse ... Në stadiumin “Renzo Barbera” të Palermos do të ketë shumë tifozë, të cilët do të mbështesin nga afër Kombëtaren shqiptar
Ndaj Bosnjës na gjykon një arbitër që na sjell fat të keq në miqësore Gjatë ditës së sotme është përcaktuar dhe arbitri i ndeshjes miqësore të 28 marsit ndaj Bosnjë-Hercegovinës e cila do të
Me Italinë na gjykon arbitri që lejoi thirrje raciste ndaj Shqipërisë (VIDEO) FIFA ka përcaktuar gjyqtarin që do të vendosë drejtësi për sfidën e së premtes mes Italisë dhe Shqipërisë në Palermo.
13 gafat e arbitrit Aytekin, PSG kërkon përsëritjen e ndeshjes Polemikat pas ndeshjes Barcelona-PSG tashmë janë transferuar në një peticion. Tifozët e PSG-së hapin një faqe në interne
Te Napoli tërbohen me arbitrin pas ndeshjes: Vendime të turpshme Fitorja e Juventusit në sfidën e parë ndaj Napolit një shifrat 3-1 ka tërbuar drejtuesit e të kaltërve, të cilët kanë mb
E injorojnë në Angli, Cluttenburg largohet në Arabinë Saudite Arbitri më i mirë në Angli dhe një ndër më të mirët në botë nuk do të arbitrojë më në Premier League, pasi ka vendosur q
Vllaznia shpall “non grata” arbitrin Jorgji Pas eliminimit nga Kupa e Shqipërisë, klubi i Vllaznisë doli me një deklaratë për shtyp, ku shpërtheu me akuza për arbit
Tërbohet tenisti kanadez, i nxin syrin arbitrit (VIDEO) Britania e Madhe fitoi 3-2 eliminatoren e Kupës Davis në tenis ndaj Kanadasë, pas një ndodhie të çuditshme në ndeshjen K
Klopp sulmon arbitrin e katërt, por përgjigja e tij e lë pa fjalë (VIDEO) Jurgen Klopp njihet si një trajner shumë i apasionuar dhe i përkushtuar në skuadrën që drejton. Edhe mbrëmë në barazimin
Boca-River, miqësorja degjeneron në sherr masiv (VIDEO) Ishte thjesht një miqësore parasezonale, por Boca Juniors-River Plate nuk është asnjëherë e tillë. Tre lojtarë por edhe
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.