999 rezultate për

arbenita

Fero bën ndryshimin drastik, as Arbenita vështirë ta njohi (FOTO LAJM) Reperi Fero dhe partnerja e tij, Arbenita Ismaili, janë një nga ciftet më të komentuara në rrjet. Së fundmi Fero ka
E dashura e Feros hedh foto nga Turqia, i duken të brendshmet (FOTO LAJM) Modelja Arbenita Ismajli është shfaqur provokative në foton e fundit. Modelja Arbenita Ismajli, e dashura e reperit F
Chris Brown ndjek të dashurën e Fero-s, por ajo çudit me zgjedhjen e saj Reperi Fero dhe Arbenita Ismajli janë kthyer në një nga çiftet më të komnetuar në mediat rozë. Kjo pasi ata nuk ka k
Nuk është Fero! Arbenita sapo na zbuloi se kush i mungon më shumë në jetën e saj Arbenita e Fero janë tashmë dyshja më e përfolur në showbizz. Ndonëse mjaft të rinj, të dy ia kanë dalë që në një kohë
Ky është komenti i Feros për Arbenitën që ajo e fshiu direkt Fero dhe Arbenita Ismajli kohët e funbdit janë kthyer në një nga çiftet më të komentuar në media. Ndryshe nga sa bën
Sot një super modele, por si dukej e dashura e Feros disa vite më parë (FOTO LAJM) Reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli janë një ndër çiftet më të komentuar të shoWbizit shqiptar. Ata duken më t
Martohen Fero? Çfarë pohon e dashura e tij (FOTO LAJM) Reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli kohët e fundit kanë qënë në faqet e para të mediave rozë për shkak të lidhjes s
Modelja tregon hapur lidhjen me Feron me një postim në Instagram (FOTO LAJM) Reperi i njohur Fero dhe modelja Arbenita Ismajli edhe pse në fillim e mbajtën fshehur lidhjen e tyre, tashmë po e tegoj
Ofenduan Feron, reagon në mënyrë epike e dashura e tij modele (FOTO LAJM) Modelja bukuroshe dhe super seksi me origjinë nga Maqedonia, Arbenita Ismajli duket se është e dashura e feros, reperit
Shtohen dyshimet për të dashurën yll të Feros, publikojnë foto nga i njëjti vend Modelja bukuroshe dhe super seksi me origjinë nga Maqedonia, Arbenita Ismajli duket se është e dashura e feros, reperit
E mbante të fshehtë, kjo është super e dashura e Feros (FOTO LAJM) odelja bukuroshe dhe super seksi me origjinë nga Maqedonia, Arbenita Ismajli duket se është e dashura e feros, reperit q
E dinim single, por e dashura e Feros qenka super yll (FOTO LAJM) Reperi nga Kosova edhe pse është shumë i ri në moshë është kthyer në një nga repareat më të mirë në vendin tonë. Kën
Thaçi ia nxorri nga burgu vrasësin e babait, vajza rrëfen ngjarjen e rëndë Me një vendim të Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi për shpallje të faljes për 12 persona që vuanin dënime me burg në
Presidenti Thaçi paditet nga Arbenita Arifi, fali vrasësin e babait të saj Arbenita Arifi ka ngritur padi ndaj presidentit të Kosovës Hashim Thaçit. Asaj ia kanë vrarë babanë, e vrasësit, Thaçi i
Fejohet moderatori i njohur shqiptar! Propozimi romantik si në filma (FOTO LAJM) Ai është një ndër moderatorët më aktiv të mediave kosovare. Bëhet fjalë për prezantuesin e njohur Drin Ejupi, i cili pre
Apeli merr vendim për mjekët e rastit "Arbenita Spahiu" Gjykata e Apelit vërtetoi vendimin e Themelores për tri mjekët e Gjilanit që akuzoheshin rreth rastit të Arbenita Spahiu
Kallëzimi penal ndaj Arbërie Nagavcit, reagon Drejtoria e Arsimit Drejtoria e Arsimit e Komunës së Prishtinës, pas publikimit të artikullit me titull "Kallëzim Penal ndaj drejtoreshës së