999 rezultate për

arbenita

Më të dashuruar se kurrë më parë, Fero dhe Arbenita bashkohen sërish (FOTO LAJM) Pandemia i ndau, por tashmë ata janë ribashkuar pas një kohe të gjatë. Bëhet fjalë për çiftin e njohur, reperin Fero
E nxehtë si vera, Arbenita vjedh sërish vëmendjen (FOTO LAJM) Modelja e njohur shqiptare Arbenita Ismajli konsiderohet si një prej vajzave më seksi shqiptare. Partnerja e reperit
Perfekte? Arbenia zbulon fytyrën pa make up dhe me akne (FOTO LAJM) Modelja Arbenita Ismajli është një ndër emrat më të komentuar të shoëbiz-it shqiptar dhe konsiderohet si një ndër vajzat
Arbenita me foton provokuese: Do kthehem mbrapa vetëm për të parë nëse më janë rritur vithet (FOTO LAJM) Ajo është ndër modelet më të famshme kosovare dhe së fundmi emri i saj po dëgjohet shumë në mediat rozë për shkak të dek
Nga shtrati, Arbenita ndan me ndjekësit momentet intime me Feron (FOTO LAJM) Fero dhe Arbenita janë çifti që shpesh ndajnë pjesë intime në rrjete sociale. Aq afër ndjekësve të tyre, saqë shpesh
Ju publikuan të gjitha operacionet, reagon për herë të parë Arbenita (FOTO LAJM) Ditën e djeshme një foto nga një klinikë e huaj ku tregonte qartë ndërhyrjet estetike që Arbenita kishte kryer në fytyrë
Klinika ruse nxjerr "zbuluar" Arbenitën, i publikon të gjitha operacionet modeles (FOTO LAJM) Nëse së fundmi po kërkoni modelen Arbenita Ismajli në rrjetet sociale dhe nuk po e gjeni, në rrjet po qarkullon arsyeja
"Erdha te burri", Arbenita dhe Fero bashkohen pas muajsh larg njëri-tjetrit (FOTO LAJM) Fero dhe Arbenita i kanë kaluar të ndarë muajt e karantinës. Modelja ndodhej në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ndërkoh
Kështu duket Arbenita në foton e pashaportës dhe të gjithë u fiksuan (FOTO LAJM) Arbenita Ismajli është një nga vajzat më simpatike të shoëbiz-it shqiptar. Ajo është mjaft fotozhenike dhe përveç se në
"Më mirë vetëm", Arbenita sapo zbuloi publikisht se është ndarë me Feron? (FOTO LAJM) Arbenita dhe Fero, një nga çiftet më të pëlqyer nga publiku, e kanë kaluar të ndarë këtë periudhë pandemie. Fero ndodhet
Jo vetëm një herë, Arbenita tregon pa komplekse çfarë operacioni plastik ka kryer (FOTO LAJM) Arbenita, modelja shqiptare shumë e komentuar në media për lidhjen me Feron, ka vendosur t'i përgjigjet pyetjeve të shum
Nga xhelozia e Arbenitës te flirtet, Fero ''hap thesin'' (VIDEO) Fero dhe Arbenita po kalojnë ditët më të lumtura krah njëri-tjetrit dhe ndihen më të dashuruar se kurrë. Ata s’kanë n
Arbenita publikon foton me barkun e rrumbullakosur Modelja e njohur Arbenita Ismajli, e cila është prej kohësh në një lidhje dashurie me reperin Fero, ka publikuar së fund
Me fustan të bardhë si bora, Arbenita "çmend" ndjekësit (FOTO LAJM) Modelja e njohur Arbenita Ismajli është një prej vajzave më të bukura që gjithmonë ka tërheur vëmendje për format trupor
Arbenita publikoi foton më joshëse në rrjet dhe komenti i Feros "shokoi" ndjekësit (FOTO LAJM) Çifti më i përfolur i shoëbiz-it shqiptar, Fero dhe Arbenita Ismajli, po kalojnë ditët më të lumtura krah njëri-tjetrit
Jo vetëm Alban Skënderaj, Fero romantiku surprizoi Arbenitën siç nuk e prisnit (VIDEO) Fero dhe Arbenita janë padyshim një ndër çiftet më të komentuar të shoëbizit, të cilët ndonëse janë përfolur shpesh për
Si për të harruar problemet e fundit, Arbenita ndryshon look dhe duket yll (VIDEO) Modelja Arbenita Ismajli është një ndër emrat më të njohur e të komentuar të momentit në showbiz-in shqiptar. Vazhdim
Arbenita Ismajli vë në fokus gjoksin në imazhin e fundit Arbenita Ismajli ka bërë postimin e radhës në Instagram. Arbenita Ismajli ka qenë mjaft e komentuar nga mediat rozë këto
"Javë e rrëmujshme", Arbenita le Kosovën pas videos intime (VIDEO) Arbenita është kthyer ndër emrat më të komentuar në media. Modelja Arbenita Ismajli është rikthyer sërish në personaz
Pasi i doli videoja intime me ish të dashurin, Arbenita tregon gjithë të vërtetën Është publikuar një video ku Arbenita Ismajli shihet teksa puthet me Kened Tahirin. Në lidhje me këtë ka reaguar Kene