999 rezultate për

arben

Nuk do ta besoni kurrë, në këtë foto joshëse Arbenita ka qenë 3 muajshe shtatzënë (FOTO LAJM) Arbenita dhe Fero po presin fëmijën e tyre të parë dhe lajmi është konfirmuar sot nga vetë modelja. Modelja publikoi
Arbenita shtatzënë, reagimi i parë i Feros nuk pritej kështu (FOTO LAJM) Arbenita dhe Fero po presin fëmijën e tyre të parë dhe lajmi është konfirmuar sot nga vetë modelja. Modelja publikoi
Arbenita konfirmon shtatzaninë, publikon foto me barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Nuk ka më asnjë dyshim. Arbenita dhe Fero po presin fëmijën e tyre të parë dhe lajmi është konfirmuar sot nga vetë model
Zbulohet gjinia e fëmijës që po presin Arbenita dhe Fero Fero dhe Arbenita i dhanë fund beqarisë pak ditë më parë, duke i thënë “PO” përgjithmonë njëri-tjetrit. Dyshja publikuan
Nuk ka më dyshime! U martuan shpejt e pa bujë, Arbenita është shtatzënë (FOTO LAJM) Ditën e djeshme në median online bëri bujë martesa e papritur e reperit Fero dhe modeles Arbenita Ismaili. Pavarësish
Ministri më i kamur i Ramës, zbardhet pasuria e Arben Ahmetajt Arben Ahmetaj u zgjodh si Ministër i Shtetit për Rindërtimin pas tërmetit shkatërrimtar të 26 nëntorit 2019, i cili la p
Vdekja e legjendës së basketbollit shqiptar, reagojnë Duka dhe Partizani (FOTO LAJM) Mëngjesin e sotëm u nda nga jeta ish-basketbollisti dhe trajneri i njohur i Partizanit, Arben Fagu në moshën 65 vjeçare
Në burg për vrasjen e komisarit Lamaj, Arben Frroku kërkesë Gjykatës së Posaçme I akuzuari për vrasjen e komisariatit Dritan Lamaj, Arben Frroku, i ka kërkuar Gjykatës së Posaçme, ti llogaritet edhe k
Konfiskohet sërish prona: GJKKO dënon motrën dhe vëllain e ish-deputetit të PS-së GJKKO ka vendosur që pronat që janë në Shëngjin të Lezhës, që përfshihet në dosjen 339 ti kalojnë në pronësi të shtetit
Fero zbulon se po bashkëjeton me Arbenitën: Shanset për të patur një fëmijë? (FOTO LAJM) Fero, emri i vërtetë i të cilit është Feronit Shabani dhe modelja Arbenita Ismajli po bashkëjetojnë! I ftuar së fundmi n
Shkrepje nga shtrati, Arbenita i kërkon Feros një shpjegim për foton private (FOTO LAJM) Fero dhe Arbenita janë një nga çiftet më të diskutuar në showbizin shqiptar dhe nuk ka pikë dyshimi se historia e tyre e
Liroi "të fortin" e Myslym Shyrit, gruaja e Arben Bilalit kërcënon me jetë prokurorin Prokurori i rrethit gjyqësor Tiranë, Bajram Breçani është kërcënuar me jetë, pasditen e djeshme. Mësohet se Prokuror
E dashuruar kokë e këmbë, Arbenita tregon publikisht si e pret Feron kur vjen nga larg (FOTO LAJM) Fero dhe Arbenita janë padyshim një nga çiftet më të diskutuar në showbizin shqiptar dhe nuk ka pikë dyshimi se historia
Deputeti i PS-së shpërndau leje legalizimi, KQZ gjobit me 1500 lekë kreun e kadastrës KQZ ka gjobitur 1500 lekë Arben Qalliun drejtor i Kadastrës Lushnje pasi i dha leje legalizimi deputetit të PS-së Arben
Ministri Arben Ahmetaj bëhet baba Mëngjesin e sotëm, Ministri i Financave Arben Ahmetaj është bërë baba për herë të tretë. Ai ka dy vajza, Livia dhe Ke
SPAK merr në mbrojtje avokatin e të penduarit që zbardhi vrasjen e Lames dhe Saliut Avokati Arben. P, i caktuar kryesisht nga Prokuroria e Posaçme (SPAK), për të mbrojtur interesat ligjore të bashkëpunëto
Arben Gashi thirrje deputetëve: Nesër vendosni përtej interesit politik Shefi i Grupit Parlamentar të LDK’së, Arben Gashi ka thënë se në seancën e nesërme për Buxhetin votohet për stabilitet f
Me apo pa baluke? Arbenitës i duhet mendimi juaj (FOTO LAJM) E kemi parë gjithmonë brune dhe duket se Arbenita s’ka ndërmend të ndryshojë ngjyrën natyrale të flokëve të saj. Por duk
Dosja 339: SPAK kërkoi dënimin me 10 vite burg, Avdyli kërkon përjashtimin e gjyqtares Altin Avdyli i cili është pjesë e dosjes 339 për laboratorin e drogës në Has ka kërkuar përjashtimin e gjyqtares Daniela
Rikthehet më në fund Fero, Arbenita jep lajmin (FOTO LAJM) Ndodh shpesh që Fero të largohet nga rrjetet sociale. Kështu bëri edhe në shtator, kur pa pritur e pa lajmëruar, u “zhdu