999 rezultate për

arbeloa

Arbeloa: Barcelona e Guardiolës fitoi me arbitra, loja e Mesit nuk më pëlqen Ish-mbrojtësi i Real Madrid, Alvaro Arbeloa (36 vjeç) ishte i ftuar në një spektakël televiziv në Spanjë ku nuk nguroi t
Arbeloa shpërthen kundër VAR-it në Spanjë Ambasadori i Real Madridit, Alvaro Arbeloa ka shprehur pakënaqësinë e tij për golin e dytë të Barcelonës në fitoren 3-1
Arbeloa u dërgon mesazh inkurajues lojtarëve madrilen Real Madridi u mposht sot në Bernabeu nga Villareali me rezultat 0-1 dhe kështu vazhdoi ecurinë negative të rezultateve
Arbeloa me një deklaratë qesharake për Xabi Alonson pas hedhjes së shortit të Real Madridit (FOTO LAJM) Alvaro Arbelo nuk ka qenë shumë i lumtur me shortin që Xabi Alonso tërhoqi për Real Madridin në Ligën e Kampionëve Ka
Arbeloa: “Në 3 ndeshje, Reali ka pranuar aq kartona të kuq sa Barça në dy sezone” Ish-lojtari Madrilen, Alvaro Arbeloa ka thënë se në 3 ndeshje Real Madridi ka pranuar po aq kartona te kuq sa Barcelona
Arbeloa i drejtohet Jamesit dhe Moratas: Mos bëni hapa pas në karrierë I tërhequri nga futbolli ditën e sotme Alvaro Morata ka çuar një mesazh të fortë për dy lojtarët e Realit, James dhe Mor
Zbuloni mesazhin motives të Alonsos për Alvaro Arbeloa Xavi Alonso ka shkruar një mesazh përish shokun e tij tek Liverpool, Real Madrid dhe kombëtaren spanjolle. Alonso e
Pique reagon ashpër ndaj Arbeloas Gerrard Pique ka reaguar menjëherë sapo është lajmëruar për e fjalët Alvaro Arbeloas. Sapo përfundoi ndeshja mes Real
"Po fola për familjen, Pique do ndihet keq" Alvaro Arbeloa dhe Gerard Pique kanë pasur një debat të ashpër me njëri-tjetrin. Përplasjet nuk kanë munguar edhe kur ka
Cristiano i mërzitet golit të Arbeloas (VIDEO) Ylli i Real Madrid, Cristiano Ronaldo, vazhdon të jetë protagonist i sjelljeve aspak sportive në fushat e lojës. Rasti m
Çfarë hoteli! Ja ku pushojnë yjet e Real Madrid (FOTO LAJM) Ku pushojnë yjet e Real Madrid pas stërvitjeve? Alvaro Arbeloa, Asier Illarramendi dhe Nacho e zbulojnë këtë gjatë një t
Arbeloa: Barça, kalendar më të vështirë Alvaro Arbeloa nuk dorëzohet, ai beson se Real Madrid ka mundësi reale për t'u ringjitur sërish në krye të klasifikimit.
Real Madrid, Arbeloa bën "paqe" me Casillas-in Alvaro Arbeloa bën paqe me Iker Casillas. Mbrojtësi dhe portieri i Real Madrid, nuk flisnin me njëri-tjetrin prej shumë
Ja çfarë dhurate i bën Ronaldo Arbeloas (FOTO) Alvaro Arbeloa ka marrë një dhuratë tepër të veçantë para Krishtlindjeve dhe Vitit të Ri. Dhuruesi është as më pak e as
Polemika te Reali, Arbeloa refuzon ti japë dorën Casillas-it (VIDEO) Finalja e parë e Superkupës së Spanjës mes Real Madrid dhe Atletico Madrid tregoi edhe një herë marrëdhëniet aspak të mi
Ja me çfarë shkon në stërvitje Arbeloa (FOTO LAJM) Alvaro Arbeloa ka tërhequr vëmëndjen e të gjithëve teksa është rikthyer në stërvitjen e Real Madrid me një mjet klasik,
Arbeloa 2 muaj jashtë, në rrezik edhe Botërori Lajme të këqija për Real Madrid. "Los Blancos" nuk do të mund të mbështeten te mbrojtësi i djathtë Alvaro Arbeloa për nj
Arbeloa: Kam shtypur me makinë Bale Një lajm i publikuar dje lidhur me dëmtimin e futbollistit uellsian të Real Madrid, Gareth Bale, ka bërë zhurmë të madhe
Real Madrid niset drejt SHBA-ve (FOTO LAJM) Real Madrid është nisur sot drejt Shteteve të Bashkuara të Amerikës, aty ku do të zhvillojë fazën e dytë përgatitore pas
Abeloa: CR7, "përforcimi" më i madh i Realit Mbrojtësi i Real Madrid është shpresëplotë se ish-ylli i Manchester United do ta zgjasë kontratën me "Los Blancos" dhe n