999 rezultate për

arbana

Gruaja që surprizoi burrin tek Arbana Osmani: Trilluam, na mbajtën 3 muaj me bukë Një grua nga Burreli, me emrin Elida ka treguar se hera që ajo e dërguar bashkëshortin e saj, Arianin, për ta surprizuar
Nusja më e re e shtëpisë, Arbana ndan ditët e pushimit me familjarët e Eduardit (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Arbana Osmani është një ndër personazhet më të dashura për publikun shqiptar, për shkak të karakt
Nderohet me çmim aktori i njohur Reshat Arbana Tropoja nderon aktorin e njohur Reshat Arbana. Çmimin “Nderi i Tropojës” e dorëzoi prefekti i qarkut Zenel Kuçana.
Mallkon Reshat Arbana: E vraftë Zoti atë që e preku lumin e Valbonës Me 22 Nëntor 1959 ka filluar procesi mësimor në Gjimnazin Asim Vokshi në Tropojë ndrsa sot u festua 60-vjetori i nisjes
S'do shihen gjithë ditën, i biri i "merr frymën" Arbanës me puthje (VIDEO) Moderatorja shumë e dashur për publikun, Arbana Osmani është e angazhuar këto ditë me librin "Receta për 5 minuta" dhe s
3 vite pa Ergi Dinin, e motra nuk mund ta kalonte pa fjalët e ndjera (FOTO LAJM) Tre vite më parë, këngëtari i njohur Ergi Dini u nda nga jeta në një aksident me motor dhe humbja e tij na preku të gjit
Kështu duket apo Alketa e ka kopjuar vërtet tre herë rresht Arbanën? (FOTO LAJM) Edhe pse janë moderatore në dy televizione të ndryshme, Arbana dhe laketa kanë një marrëdhënie të mirë mes tyre. Por
Arbana do të kthejë gatimin në biznes? (FOTO LAJM) Nëse e ndiqni Arbana Osmanin në Instagram, me shumë mundësi e dini tashmë se libri i saj i radhës me receta do të dalë m
Arbana i hap punë Amit, çfarë ndodh në shtëpinë e Ermalit (FOTO LAJM) Moderatorja Arbana Osmani shpesh poston në rrjete sociale recetat e sja më të reja. Ditën e djeshme Arbana tregoi se
Arbana Osmani për rikthimin e "Big Brother": Kam dilemat e mia për këtë format (FOTO LAJM) Prej kohësh përflitet për rikthimin e "Big Brother", rikthim ky i konfirmuar edhe nga "Top Channel" në shtator të këtij
Tashmë e shijojnë marrëdhënien publikisht, Arbana i shpreh hapur dashurinë Eduartit (FOTO LAJM) Çifti më i ri i shoëbizzit shqiptar, Arbana Osmani dhe Eduard Grishaj janë shumë të dashur për publikun shqiptar. Edh
"Cila është pjata e preferuar e Eduardit?" Arbana Osmani befason me përgjigjen (FOTO LAJM) Më 13 nëntor moderatorja shumë e dashur për pubklikun pritet të nxjerrë në treg librin e saj më të ri për recetat e gati
Sa herë del në ekran, mami i Arbanës paska një kritikë për të bijën (FOTO LAJM) Duke qenë se së shpejti do të publikojë një libër me receta gatimesh, Arbana Osmani ka vendosur t'u përgjigjet pyetjeve
Fjalë për fjalë, çfarë tha Arbana për deklaratën e “zyshës” që e ngeli Momentalisht Arbana Osmani po i përgjigjet në Instastory gjithë pyetjeve të ndjekësve të cilët janë kuriozë të dinë më s
Arbana Osmani zbulon përse mbeti në lëndën e Iris Luarasit: Im atë ishte pa punë Pedagogia Iris Luarasi, në emisionin “Shiko kush luan”, zbuloi disa studentë VIP që i ka ngelur në shkollë, dhe mes tyre
Prishet miqësia? Xhemi Shehu ka vendosur t’i bëjë unfollow Arbana Osmanit Arbana Osmani po përgatitet për të publikuar librin e saj më të ri me receta dhe këto përgatitije nënkuptojnë foto me us
Arbana Osmani dhe Jonida Shehu dikur paskan ngelur në klasën e Iris Luarasit Pedagoge në Departamentin e Gazetarisë, Iris Luarasi ka qenë këtë herë e ftuar në “Shiko Kush LUAN”, ku ka zbuluar një f
E paditi Rama, reagon aktivistja: Nuk kam aq shumë lekë Pas padisë së kryeministrit Rama, ka reaguar aktivistja Sevim Arbana duke e konsideruar të shëmtuar dhe revoltues veprim
Tha se e pickoi deputeten, Rama padit aktivisten Sevim Arbana Kryeministri Edi Rama ka paditur aktivisten e shoqërisë civile, Sevim Arbana. Në qeshor të vitit 2013, aktivistja ka
E vetmja që mungoi, zbulohet arsyeja pse Arbana nuk shkoi në festën e "Top Channel" (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar, në nder të 51-vjetorit të ditëlindjes së themeluesit të “Top Channel”, Dritan Hoxhës, u mbajt si çdo