E FUNDIT/ Rama shkarkon Blerina Gjylametin, Ditmir Bushatin dhe Lindita Nikollën
999 rezultate për

arba

Si rrallë herë larg njëri-tjetrit, Arbana i shpreh dashurinë publikisht Eduartit (FOTO LAJM) Zbulimi i vitit për mediat rozë është lidhja e Arbana Osmanit me regjisorin e emisionit të saj Eduart Grishaj. Nuk k
Gjykata e Durrësit dje nuk legjitimoi Sakon, sot i jep mandatin kandidatit të Shijakut Një ditë pasi, gjykata e Durrësit nuk certifikoi mandatin e kandidates socialiste pët Durrësin, Valbona Sakos, e kundërt
Ku është ajo është dhe ai, Arbana dhe Eduarti "mat" për të disatën herë (FOTO LAJM) Arbana Osmani ka zgjedhur që këtë periudhë t’i dedikohet plotësisht familjes, dhe na njohu me detajet nga udhëtimi i saj
Arbana Osmani "arratiset" në Turqi, kë quan familje moderatorja (FOTO LAJM) Pushimet për moderatoren e njohur Arbana Osmani, mesa duket nuk kanë të mbaruar. Pas pushimeve në Spanjë me stafin e
Arbana dhe Eduarti e kaluan natën në të njëjtën shtëpi, këto janë faktet (FOTO LAJM) Arbana Osmani kohët e fundit është përmendur në mëdia për romancën e saj me regjisorin e emisionit të saj, Eduart Grisha
"Përkëdhelje me këta të dy", Arbana Osmani poston foton e ëmbël nga shtëpia (FOTO LAJM) Arbana Osmani wshtw kthyer nga pushimet pwr t'ju pwrkushtuar totalisht djalit tw sja Jon. Në një foto të ëmbël nga sh
Si e rigjetën dashurinë 3 vajzat e ekranit që njeherazi konfirmuan lidhjet e reja pas divorceve (FOTO LAJM) Të trija janë vajza ekrani, secila ka nga një djalë dhe për të mos mjaftuar këto të përbashkëta Arbana, Jonida dhe Bora
U mbajtën rob nga serbët, si u rrahën barbarisht ushtarët amerikanë (FOTO LAJM) Në vitit 1999 në kufirin jugosllavo-maqedonas, tre ushtarë amerikanë u zunë rob nga Ushtria Jugosllave. Me ndërmjetës
Nuk fshihen më, Arbana Osmani poston foto me Eduartin në Barcelonë (FOTO LAJM) Prej muajsh moderatorja Arbana Osmani përflitet për një lidhje të mundshme me regjisorin e emisionit të saj, Eduart Gris
E vetmja shqiptare, Arba Kokalari nis detyrën si eurodeputete (FOTO LAJM) Më 2 korrik, eurodeputetja e parë shqiptare në Parlamentin Evropian, Arba Kokalari, e cila fitoi në zgjedhjet evropiane
E zhveshur në plazh, Arbana Osmani tregon tatuazhin në pjesën intime (FOTO LAJM) Teksa ndodhet me pushime, ditët e fundit moderatorja Arban Osmani ka qenë shumë aktive në "Instagram" teksa ka kaluar mo
Arbana zbulon se me kë po i bën pushimet (FOTO LAJM) Prej disa ditësh Arbana Osmani i ka mahnitur të gjithë me fotot nga pushimet. Moderatorja shumë e dashur për publikun
I kujtojnë emrin e vjetër, Xhemi i kthehet keq ndjekëses Dihet tani që dy moderatoret simpatike Xhemi Shehu dhe Arbana Osmani janë mikesha shume te mira dhe lidhja e tyre i ka r
Ndodhen në Barbados, por ky fakt po i "shkatërron" pushimet Marinës dhe Getoarit (FOTO LAJM) Marina Vjollca dhe Getoar Selimi kanë vendosur të fillojnë pushimet për këtë verë dhe prej ditësh janë duke pushuar në B
Mes ngjyrave të Arbana Osmanit (FOTO LAJM) Arbana Osmani është pa dyshim një prej moderatoreve më të suksesshme dhe më të dashura për pubilkun shqiptar. Menjëhe
Kush mohon krimet e barbarëve në Kosovë mund të ketë probleme me ligjin Kushdo që mohon krimet e luftës në Kosovë, në të ardhmen do të mund të dënohet me ligj, thonë zyrtarët e Qeverisë së Kos
Një barbar i zbritur nga pylli! Majko ironizon keq kryeministren serbe Pandeli Majko ka patur një rol të rendësishëm gjatë krizës së refugjatëve prej luftës së Kosovës kur drejtonte vendin 20
Ishulli mbulohet nga gjaku, theren barbarisht 150 balena dhe delfinë (FOTO LAJM) Në ishujt Faroe që prej vitit 1584 është kthyer në traditë therrja e balenave dhe delfinëve. Therja e tyre bëhet pu
Elton Arbana thotë se e ka ndërgjegjen e pastër pas përgjimeve të "Blid" Kandidati i Partisë Socialiste për Bashkinë e Shijakut, ka reaguar lidhur me përgjimet e "Bild". Ai shprehet se e ka ndë
Përgjimi 4/ Astrit Avdylaj: Më hiqni gjobën mer b*th q*** Gazeta gjermane "Bild" ka vijuar me publikimin e përgjimeve të kreut të bandës së Shijakut, Astrit Avdylajt. Në përgjimi