999 rezultate për

arbĂr

E ëma dhunonte barbarisht vajzën e saj, flet njerku: Drejtësia u vu në vend Vajza 13-vjeçare e dhunuar sistematikisht nga nëna e saj është strehuar te të afërmit në një qytet tjetër. Dy ditë pa
Dhunohej barbarisht nga e ëma, merret në mbrojtje e mitura në Sarandë (VIDEO) Pamje të pabesueshme janë bërë publike mbrëmjen e djeshme nga "Fix Fare" për një familje në Sarandë. Një grua, e mos
"Fol mirë ti o k**", kush është nëna që dhunoi barbarisht vajzën pasi nuk kishte larë enët (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme në emisionin investigativ, “Fiks Fare”, u transmetua një rast i tmershëm ku një nënë dhunonte në mëny
Rrihte barbarisht vajzën se s'kishte larë enët, shoqërohet në polici nëna sarandiote (VIDEO) Policia e Sarandës ka shoqëruar në polici nënën e të miturës shtetasen E.M. 41 vjeçe, e cila dhunoi të bijën. Në një
Dhunohet barbarisht brenda burgut 26 vjeçari që përdhunoi dhe mbyti Drita Saliajn 50 vjeçarja Drita Saliaj pati fatin tragjik, të përdhunohej, masakrohej e mbytej nga tre të rinjtë, një prej të cilëve i
Shqiptari qëllon disa herë me thikë gruan, skena barbare në sy të 7 fëmijëve Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Gjermani ku një shqiptar ka vrarë me thikë gruan e tij. 44-vjeçari nga Kosova dysho
Rrëqethëse: Si vuajta 27 vite në burgjet e Enverit, torturat barbare në Hetuesinë e Tiranës Kjo eshte historia e panjohur e Parid Deranit me origjinë nga fshati Shkjez i rrethit të Shkodrës dhe me banim në Gel
Dhunuan në mënyrë barbare 30 vjeçarin, lirohen tre personat në Berat Në mediat kanë qarkulluar këto ditë pamje një të dhune mizore ndaj një të riu nga Berati. 30 vjeçari Ramadan Cala është
3 persona rrahin barbarisht me grushta dhe shkelma të riun në Berat (VIDEO) Pamje të rënda janë publikuar ku shihet se si disa të rinj dhunojnë barbarisht një bashkëmoshatarin e tyre. Ngjarja e
Babai britanik i merr jetën në mënyrë barbare vajzës 6 muajshe Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Kazakistan. Një baba britanik është vënë në pranga pasi rrahu p
Do të përloteni, Barbana publikon këngën që Ergi la përgjysmë (VIDEO) Akoma nuk është harruar ndarja nga jeta e Ergi dinit, ngjarje e cila shkaktoi shumë dhimbje te ansat. Ajo e cila e ka
Kurrë nuk u zbulua pse, si e rrahën barbarisht Ramën në 1997 (FOTO LAJM) Më 22 janar 1997, në mesnatë, persona të panjohur goditën dhe rrahën keq Kryeministrin aktual të vendit Edi Ramën. Ra
Rrihet barbarisht i burgosuri në burgun e Shënkollit, por nuk dërgohet në spital Dhunohet barbarisht i burgosuri në burgun e Shënkollit në Lezhë, por nuk dërgohet për kurim në spital. Ky është denon
Dhunohet barbarisht sulmuesi shqiptar në Kroaci (FOTO LAJM) Sulmuesi shqiptar, Muzafer Ejupi me origjinë nga Tetova, i cili luan me skuadrën e Slaven Belupos është dhunuar barbaris
Rrahën barbarisht nusen! Flet vjehrra: Pi ilaçe dhe nuk di çfarë flet jehrra e nuses e cila denoncoi pak ditë më parë dhunën që ajo bashkë me bashkëshortin dhe djalin e saj kishin ushtruar n
Ngacmoi të fejuarën e tjetrit, mesfushori i Chelsea rrihet barbarisht Aventurë për t’u harruar sa më parë nga mesfushori anglez, Danny Drinkwater, i cili mësohet së është rrahur nga një grup
Vjerri kap për fyti dhe dhunon barbarisht nusen para foshnjës 4 muajshe Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Elbasan, ku nusja e shtëpisë është rrahur barbarisht nga bashkëshorti, vjehri dhe
1 muaj paraburgim "monstrës" nga Istogu që rrahu barbarisht 5 vjeçaren (VIDEO) jykata Themelore e Pejës – Dega në Istog, ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Pejës për caktimin e masës së
Policia e Shtetet rreh djalin me probleme në zemër, e dërgojnë pa ndjenja në spital Një djalë me probleme me zemrën ëshrtë dhunuar barbarisht nga Policia e Shtetit, ndërsa këta të fundit e kanë dërguar pa
Dhunimi i turistëve, Rama pronarëve: Na turpëruat Pavarësisht se një ditë me vonesë, Kryeministri Edi Rama ka reaguar ashpër pas dhunimit të turistëve spanjollë dje nga p