999 rezultate për

arbĂn

"Mirupafshim atje lart", Arbana Osmani humb njeriun e dashur (FOTO LAJM) Moderatorja Arbana Osmani ka ndarë me të gjithë lajmin e hidhur për ndarjen nga jeta të gjyshes së saj. Ajo ka publik
Po Bora ç'pati, thumbon Arbana Osmanin në mes të emsionit (VIDEO) Këngëtari Robert Berisha ishte i ftuar në studio për të folur rreth jetës profesionale dhe asaj private dhe në një momen
"Bëm mama të të ngjaj", Arbana uron të ëmën për ditëlindje dhe ngjashmëria do ju habisë (FOTO LAJM) Përpos një moderatore e suksesshme, Arbana Osmani është edhe shumë e përkushtuar ndaj familjes së saj dhe njerëzve më të
Do "braktisë" Dua të të bëj të lumtur? Arbana zbulon projektin e ri (FOTO LAJM) Arbana Osmani po vjen me një projekt të ri dhe këtë e ka zbuluar vetë me një video të postuar së fundmi ku shfaqet duke
Një partner si Eduarti, Arbana kokë e këmbë e dashuruar me regjisorin: Motivimi im (VIDEO) Tashmë një ndër çiftet më të dashur të publikut shqiptar, Arbana dhe Eduarti nuk ngurojnë të publikojnë mometet më të bu
Tërheqëse dhe joshëse, Nora Istrefi pozon me mantel të zi (FOTO LAJM) Nora Istrefi ka publiuar së fundmi në Instagramin e saj disa fotografi mjaft të bukura. Këngëtarja Nora Istrefi këto
Zgjidhet emri, kush është socialistja që do të zëvëndësojë Arban Ahmetajn Ditën e sotme gjatë mbledhjes së PS, është marrë vendimi se Milva Ekonomi do të jetë kryetarja e Komisionit të Ekonomisë
Për darkë te Arbana dhe Eduarti, Besi dhe Xhensila tregojnë lidhjet e ngushtë me çiftin (VIDEO) Nuk është hera e parë që çiftet Arbana-Eduart dhe Xhensila-Besi i shihim në shoqërinë e njëri-tjetit. Mesa duket përv
Arbana Osmani shtatzanë, Xhemi Shehu nxjerr zbuluar moderatoren? (FOTO LAJM) Një foto e publikuar nga Xhemi ditën e sotme shkaktoi zhurmë të madhe në Instagramin e saj. Në foto Xhemi shfaqej me Arb
Pse u anullua rikthimi i Big Brother Albania 10? Ka kohë që në media përflitej për një rikthim të "Big Brother", reality show shumë i ndjekur që për herë të fundit u tra
"Ka raste kur dua ta vras", Arbana rrëfen si është marrëdhënia e saj me Eduartin (FOTO LAJM) Moderatorja Arbana Osmani ka ndarë me fansat e saj detaje nga jeta dhe marrëdhënia që ka me Eduart Grishajn. Si një n
Të gjithë pyesin kush do të prezantojë "Big Brother", Arbana zbulon të vërtetën e hidhur (FOTO LAJM) Prej dy ditësh po përflitej se Luana Vjollca do prezantonte "Big Brother 10". Shkak u bë deklarata e moderatores në fina
Arbana Osmani i tregoi të gjitha, i kanë ofruar të prezantoi Festivalin e RTSH (FOTO LAJM) Arbana Osmani i është ofruar dy herë të prezantojë "Festivalin e Këngës", por ajo nuk ka pranuar. Këtë e ka zbuluar vetë
"Futja një botoks se je plakur shumë", Arbana Osmani i kthehet ndjekëses (FOTO LAJM) Arbana Osmani ka treguar se së shpejti do të nisë sezoni i ri i “Dua të të bëj të lumtur”. Moderatorja ka publikuar n
Në qytetin e dashurisë, si filloi 2020 për Eduartin dhe Arbanën (FOTO LAJM) Arbana dhe Eduarti nuk kanë bërë akoma vitin që lidhja e tyre është bërë publike, por në kaq pak kohë çifti është ka bër
Arbana në vend të Alketës? Eduart Grishaj ndan videon nga divani i shtëpisë me moderatoren (VIDEO) Eduart Grishaj dhe Arbana Osmani duket se kanë ndjekur me interes Festivalin e 58 të këngës ku të dy kanë mbështetur Ar
Një mijë e një drita, brenda shtëpisë festive të Arbana Osmanit (FOTO LAJM) Arbana Osmani është një nga moderatoret më të dashura për publikun shqiptar. Përveç moderimit, pasioni i saj është dhe g
Gruaja që surprizoi burrin tek Arbana Osmani: Trilluam, na mbajtën 3 muaj me bukë Një grua nga Burreli, me emrin Elida ka treguar se hera që ajo e dërguar bashkëshortin e saj, Arianin, për ta surprizuar
Nusja më e re e shtëpisë, Arbana ndan ditët e pushimit me familjarët e Eduardit (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Arbana Osmani është një ndër personazhet më të dashura për publikun shqiptar, për shkak të karakt
Nderohet me çmim aktori i njohur Reshat Arbana Tropoja nderon aktorin e njohur Reshat Arbana. Çmimin “Nderi i Tropojës” e dorëzoi prefekti i qarkut Zenel Kuçana.