999 rezultate për

arapi

"Është një shqiptar i kulluar, gjykojeni për atë që është", çfarë u tha në “Gjyqin e Regjencës Publikohet për herë të parë dokumenti i plotë i mbrojtjes që i bëri Patër Anton Harapit në “Gjyqin e Regjencës” në marsi
Trafikoi 1.2 ton "të bardhë", kush është "koka" nga Mirdita që u arrestua në Itali Alfred Arapi është 42- vjeçari nga Mirdita i cili u arrestua në itali për llogari të shtetit grek . Ditën e djeshme medi
U rrëzua në malin e Arapit, gjendet turisti polak Një turist polak është rrëzuar pasditen e sotme, rreth orës 19:00, në malin e Arapit në Theth. Turisti është gjetur p
Turisti polak bie nga maja e Harapit, kërkohet ndihmë për nxjerren e tij Një turist polak është rrëzuar pasditen e sotme në maja e Harapit në Theth. Për nxjerrjen e tij kërkohet ndihmë emerg
Në kërkim për vrasjen e Jurgen Kurtit? Flet djali i Agim Arapit Ditën e sotme në media u publikua një lajm ku thuhej se është shpallur në kërkim, Dervis Arapi për vrasjen e Jurgen Kur
Vjollca Arapi thirrje të ëmës së Jurgen Kurtit: Unë jam nënë, nuk e kemi vrarë ne Vjollca Arapi, bashkëshortja e të ndjerit Agim Arapi, thotë se djali i saj nuk ka asnjë lidhje me vrasjen e Jurgen Kurti
Djali në kërkim për vrasjen e Jurgen Kurtiti, flet e ëma: Ky është skandal Dy ditë pas ekzekutimit me 20 plumba të Jurgen Kurtit, policia ka shpallur në kërkim djalin e të ndjerit Agim Arapi, ngj
Vrasja e Jurgen Kurtit, shpallet në kërkim djali i biznesmenit të ndjerë Vrasja e Jurgen Kurtit, Policia e Tiranës ka shpallur në kërkim si autor të dyshuar 33-vjeçarin Dervis Arapi. Dervis
Jurgen Kurti u vra për hakmarrje? Reagon gruaja e viktimës në Durrës Vrasja e 26-vjeçarit Jurgen Kurti mbrëmjen e së hënës në Tiranë mblodhi një panel gazetarësh këtë të martë në emisionin
Flet bashkëshortja e Agim Arapit: Kurtin nuk e vramë ne, doja që drejtësia ta dënonte Vjollca Arapi, bashkëshortja e Agim Arapit i cili u vra në vitin 2016 dhe ku dyshohej se pas kësaj ngjarje ishte Jurgen
Policia te familjarët e biznesmenit që u vra me grushta nga Kurti dhe të afërmit Pas ekzekutimit të Jurgen Kurtit, mbrëmjen e 18 marsit në hyrje të pallatit të tij në Tiranë, Policia ka marrë në pyetje
E rëndë/ Gardisti vret gruan me armën e shërbimit Tirana është shokuar nga një ngjarje e rëndë këtë mëngjes. 44-vjeçari Alket Arapi, punonjës në Gardën e Republikës ka
I dogjën makinën gjatë natës, vajza nga Bilishti tregon autorin Një incident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Bilisht. Raportohet se një mjet tip "Smart" me targa AA311JI ë
Bëri policin për spital, kush është lushnjari që u arrestua Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Lushnje, arrestuan në flagrancë shtetasin: Flamur Arapi,
Ndahet nga jeta shkrimtari i njohur Ndahet nga jeta në moshën 89-vjeçare shkrimtari i njohur Fatos Arapi. Të afërmit kanë bërë me dije me dije se ceremonia
Igli Tare nuk ndalet, sjell një tjetër shqiptar tek Lazio Igli Tare vazhdon të pasurojë klubin e Lazios me shqiptarë. Sot, tek ekipi i të rinjve të klubit kryeqytetas, ka ardhur
Aktivizohet vullkani në Indonezi Vullkani Marapi në ishullin indonezian Sumatra ka filluar sërish të hedhë hi dhe tym. Zyra e Vëzhgimit të Vullkanit M
Ish-lojtari i Kombëtares merr dhuratë nga Neymar (FOTO LAJM) Ish mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Renato Arapi ka marrë një fanellë nga ylli brazilian i PSG-së, Neymar Jr. Renat
Masakroi me mjete të forta vëllanë, arrestohet fieraku Policia ka vënë në pranga një 57-vjecar ne Fier pasi ka masarkruar me mjetë të forta vëllanë e tij. Policia e Fieri
Shqiptari taksist lumturon suedezët me rastin e festave Me afrimin e Krishtlindjeve, kosovari Erkan Arapi do të sjellë gëzimin e festave të fundvitit dhe shumë dhurata në kryeq