999 rezultate për

arabe

Afera me arabët për portin e Durrësit pas darkës tek Nusreti, BE trondit Ramën Komisioni Europian i ka kërkuar sqarime qeverisë shqiptare pas marrëveshjes me Emiratet e Bashkuara Arabe për dhënien me
Arabët braktisin Turqinë, bashkë me grekët kundër lëvizjeve në Egje Greqia është duke kërkuar aleatë në rajon dhe në botë për të përballur atë që ata e quajnë kërcenimi turk në Mesdhe.
Ruhuni, kjo grua u gjobit me $140.000 për një mesazh të pakëndshëm në WhatsApp Një gruaje britanike në Dubai i është thënë se mund të përballet me dy vjet burg dhe rreth 140.000 dollarë gjobë, pasi p
"Arabët vdesin për biondina", Kejvina Kthella "lë me gisht në gojë" komentuesin (FOTO LAJM) Modelja Kejvina Kthella ditët e fundit ndodhet në Dubai, qyteti më i shtrenjtë në botë, duke publikuar vazhdimisht posti
Darka luksoze në Dubai, Rama rreshton justifikimet: E pagoi Princi, nuk ishin për qejf Kryeministri Edi Rama është pyetur mbrëmjen e djeshme në studio televizive në lidhje me darkën virale në Dubai, një dark
Nëse kremi antirrudhë ka këtë përbërës, mos e blini kurrë Ka diçka shumë të rëndësishme për të ditur për produktet që përdor për pastrimin e fytyrës. Jo vetëm duhet të kontrollos
Dyshohet se shkakton kancer! Nëse kremi antirrudhë ka këtë përbërës mos e blini Ka diçka shumë të rëndësishme për të ditur për produktet që përdor për pastrimin e fytyrës. Jo vetëm duhet të kontrollos
Darka në Dubai, gazetari zbulon "të fshehtat": Do i falin arabëve Portin e Durrësit Gazetari investigativ Klodian Tomorri ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku hedh dritë mbi darkën në Dubai të
Emiratet e Bashkuara Arabe lehtësojnë ligjet rreth alkoolit dhe bashkëjetesës së çifteve të pamartuara Emiratet e Bashkuara Arabe njoftuan të shtunën një "rregullim të madh" të ligjeve islamike të vendit, duke lejuar çiftet
Washington Post: Zbërthimi i marrëveshjeve të "paqes" nga Trump E përditshmja prestigjioze amerikane Washington Post ka publikuar një artikull analitik për marrëveshjet e fundit të udh
Edhe palestinezët kundër hapjes së ambasadave të Kosovës dhe Serbisë në Jerusalem Pas Ligës Arabe, edhe Qeveria e Palestinës ka reaguar pasi Kosova dhe Serbia morën vendim për të hapur Ambasadat e tyre
Çfarë përmban marrëveshja historike mes Izraelit dhe Emirateve Arabe Izraeli dhe Emiratet e Bashkuara Arabe njoftuan të enjten se ata do të normalizojnë lidhjet diplomatike dhe do të krijoj
Marrëveshja historike Emiratete Arabe-Izrael, si e sheh Rama Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas arritjes së marrëveshjes midis Izraelit dhe Emirateve të Bashkuara Arabe, e cila u
Historike: Izraeli dhe Emiratet e Bashkuara Arabe nënshkruajnë marrëveshje paqeje Izraeli dhe Emiratet e Bashkuara Arabe arritën, me ndërmjetësimin e Presidentit Donald Trump, një marrëveshje historike
I mbuluar me para nga Arabët, Hasi me mendje te gjigandi turk E ardhmja e Besnik Hasit mund të jetë larg Arabisë Saudite, edhe pse ka kontratë për një tjetër vit me klubin e Al Raed.
E bukur dhe e guximshme, njihuni me princeshën arabe që ka thyer rregullat e sheikëve (FOTO LAJM) Deena Abdulaziz Al-Saud është princesha e Arabisë Saudite. Ndryshe nga banorët e zakonshëm të vendit, ajo nuk vesh as hi
Mes tyre dhe dy vajza, kush janë pjesëtarët e bandën që trafikonin arabët Identifikohen personat që u arrestuan nga policia pas finalizimit të operacionit "Stafeta", të cilët kalonin në mënyrë t
"Netët arabe", mbulohet me shami Marina Vjollca (FOTO LAJM) E shohim çdo javë në ekranin shqiptar si moderatore e "Klanifornia", e kuruar deri në detaj dhe duke shkëlyqe çdo natë,
Trafiku i arabëve, Meta pranon se ka nisur një investigim Presidenti Ilir Meta gjatë konferencës që mbajti sot për gazetarët, u pyet dhe për trafikun e emigrantëve nga lindja, nj
Toka e premtuar/ Si u bë Shqipëria urë për arabët, arrestohet motra e drejtoreshës së Kufirit Policia e Tiranës ka finalizuar operacionin e koduar “Toka e premtuar”. Goditet një tjetër rast i veprimtarisë krimin