999 rezultate për

aqif

Nëna e Edi Ramës kapet "mat" në kafe me Aqif Rakipin dhe Presidentin e Partizanit Ka qenë avokati Altin Gonxhaj ai që ka publikuar në Facebookun e tij një fotografi ku duket se është ulur në kafe, deput
Sot nën hetim, por Llalla dikur bënte “toke plako” me Rakipin Pas kërkesës së PD për hetim ndaj deputetit të PDIU-së Aqif Rakipi, Rama mori dje në pyetje prokurorin e Përgjithshëm, A
Akuzohet për krime në Itali, ç’ka deklaruar Rakipi në formularin e dekriminalizimit Ditën e sotme Partia Demokratike akuzoi deputetin e PDIU-së Aqif Rakipi për përfshirje kriminale në Itali dhe për këtë k
Lëvizin pllakat tektonike të politikës: Rama, kokë më kokë me Llallën pas akuzave për Aqif Rakipin Kryeministri Edi Rama është takuar me Prokurorin e Përgjithshëm Adriatik Llalla pas kërkesës zyrtare të PD-së për hetimi
PD e akuzoi si kriminel në Itali, reagon për herë të parë Aqif Rakipi Ditën e sotme Partia Demokratike nxorri emrin e deputetit të PDIU-së Aqif Rakipi si një person me të shkuar kriminale në
A do t'a zëvendësojë tani Rama "Lalen e Elbasanit" me Aqif Rakipin? Ngjarja e 18 shtatorit në Elbasan ku forcat e rendit u zbythën para personazheve të dyshuar për pjesëmarrje në krime të
Katër deputetët jo socialist që votuan për Edi Ramën Maxhoranca e kryesuar nga Edi Rama mori 78 vota sot në mëngjes në Kuvend, ndërkohë që ka 74 deputetë aty. Duke patur
Përplasi për vdekje tregtarin, deputeti Aqif Rakipi rikthehet në Kuvend Ka nisur mbledhja e deputetëve në Kuvendin e Shqipërisë për të nisur seancën e parë parlamentare pas zgjedhjeve të 25 qe
Doli i pafajshëm nga aksidenti tragjik, çfarë bëri sot Aqif Rakipi (FOTO LAJM) Deputeti i Elbasanit Aqif Rakipi ka hedhur foto teksa shpërndan mish me rastin e Kurban Bajramit tek qytetarët e Peqinit
Përplasi për vdekje kalimtarin, deputeti kërkoi të shkonte në varrim Deputeti Aqif Rakipi pas aksidentit të rëndë të ndodhur ditën e djeshme në aksin Tiranë-Durrës, ka dashur që të marrë pj
Deputeti aksidentoi për vdekje këmbësorin, ekspertiza: Faji i viktimës Deputeti i qarkut të Elbasanit për PDIU, Aqif Rakipi është përfshirë në një aksident të rëndë, me pasojë vdekjen e një 5
Përplasi për vdekje 53-vjeçarin, lihet i lirë Aqif Rakipi Deputeti i PDIU Aqif Rakipi do të hetohet në gjendje të lirë për aksidentin me pasojë vrasjen e një 53-vjeçari. Mëso
Ky është 53-vjeçari që u përplas për vdekje nga deputeti Aqif Rakipi Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të ditës së sotme. Një 53-vjeçar humbi jetën pasi u aksi
Aksidentoi për vdekje këmbësorin, makina e Aqif Rakipit është shkatërruar totalisht (FOTO LAJM) Policia ka dhënë detaje të tjera në lidhje me aksidentin me vdekje të deputetit të PDIU-së, Aqif Rakipi. Atij i është bë
Zbardhen detajet, si deputeti Aqif Rakipi përplasi për vdekje 53-vjeçarin Një aksident më pasojë vdekjen ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm. Një 53-vjeçar ka humbur jetën pasi ë
E FUNDIT/ Deputeti përplas për vdekje këmbësorin në Tiranë Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm. Deputeti i Kuvendit të Shqipërisë Aqif Rakipi ka aksidentuar me p
Me Ramën apo Bashën? Aqif Rakipi tregon ku do të pozicionohet PDIU Deputeti i PDIU Aqif Rakipi si një ndër deputetët që PDIU mori në zgjedhjet e 25 qershorit, ka deklaruar se edhe dy nga
I sfiduan të gjithë: Çfarë i "punuan" Tom Doshi dhe Aqif Rakipi partive të mëdha Aqif Rakipi dhe Tom Doshi janë dy emrat që i shpëtuan marrëveshjes Rama-Basha, ku një prej pikave të së cilës ishte edhe
Zbulohet lidhja mes Aqif Rakipit dhe Reme Lalës Aqif Rakipi dhe Reme Lala ishin fituesit e vetëm të garës elektorale të së dielës nga PDIU sëbashku me kandidatin e dytë
Flet Aqif Rakipin, mundi Monikën dhe sfidoi PS në Elbasan Deputeti i PDIU, Aqif Rakipi doli partia e parë në Peqin duke sfiduar të gjithë të mëdhenjtë me dyfishin e rezultatit të