999 rezultate për

apple

IPhone sfidon Galaxy Note 8, ja modeli që hedh në treg Më 12 shtator, dita e shumëpritur për të apasionuarit e telefonave celularë iPhone do të vijë me një risi nga kompania A
Modelet e reja të iPhone vijnë me shumë risi Do të ketë tre iPhone të ri nga Apple muajin tjetër, iPhone 8, iPhone 7S dhe 7S Plus. Të tre modelet do të mundësohen ng
Fitbit sfidon Apple me orën e re inteligjente Ionic (FOTO LAJM) Prodhuesi i veshjeve elektronike Fitbit prezantoi ditën e Hëne produktin më të ri, orën inteligjente Ionic, e cila vjen
iPhone 8, dalin data e publikimit dhe çmimi Apple po përgatitet për daljen e iPhone8 muajin e ardhshëm, i cili pritet të jetë smartphone më i madh i kompanisë në kë
Vetëm në këtë vend të botës nuk blihen Iphone Iphone është telefoni më i shitur në botë dhe konsiderohet si një nga tenologjitë më të avancuara. Por ka një shtet
Nokia sfidë të hapur Samsung-ut dhe Apple-it, sjell Nokia Premium Nokia padyshim që njihet si një nga telefonat më të fortë dhe sidomos "legjenda" e njohur si 3310. Por pas publiki
Të gjithë po presim iPhone 8-tën, por bisha nuk do vjerë e vetme Vetëm disa javë na ndajnë nga lançimi i iPhone 8. Apple pritet ta zbulojë versionin e ri të iPhone i cili do të vijë me
Me padurim po prisni iPone 8? Bëhuni gati, blindi kasat pasi kanë dalë Shumë fansa të Apple me padurim po presin lançimin e iPhone 8. Akoma nuk ka një datë zyrtare të versionit më të fund
“Lamtumirë” iPod Nano, një prej produkteve më të suksesshme të Apple Apple njoftoi javën e kaluar lamtumirën e iPod Shuffle dhe Nano duke shkurtuar linjën e luajtësve portativ të muzikës në
Apple i paguan Nokias dy miliardë dollarë Nokia ka pranuar një shumë të madhe financiare nga Apple si pjesë e marrëveshjes së një patente për të cilën është njoft
Samsung lë sërish mbrapa Apple, ja sa të ardhura ka grumbulluar Gjiganti koreano-jugor “Samsung Electronics” njoftoi sot një përfitim tremujor rekord duke lënë pas konkurrentin e tij “
A është ky dizajni i përfunduar i iPhone 8? (FOTO LAJM) Të gjithë ata që nuk mund të presin të kenë modelin më të ri të smartfonit të Apple në dorë, përkatësisht iPhone 8, që n
Luftë kundër Apple, Samsungu sjell Note 8 në gusht Gjigandi aziatik Samsung pritet të lançojë smartfonin ‘flagship’ të radhës, Note 8. Më përpara ishte raportuar se smartf
Iphone 8 sjell një version me ngjyrë të re Një fjalë e lëshuar nga Benjamin Geskin thotë se celulari i ri i Apple do të vijë në katër ngjyra, duke përfshirë një të
Kompania Red sfidon Apple Kompania Red, e njohur më së shumti për prodhimin e kamerave të filmimit me cilësi të lartë, prezantoi pajisjen e vet.
Apple planifikon tre iPhone të rinj për vitin 2018 Nikkei ka konfirmuar se Apple ka mbyllur tashmë cdo plan dhe i ka synimet e qarta për në treg. Modelet iPhone të publ
"Apple-China" synon Perëndimin Prodhuesi i telefonave të mençur, Xiaomi, ka blerë një seri patentash të Nokias, në një lëvizje që duket si përgatitore
iPhone kërkon 3 muaj kohë dhe shikoni çfarë premton Kompania e madhe Apple nuk mund të qëndrojë duke parë sukseset që po korr rivali Samsung me "perlën" S8/S8+. Kompania am
Të shtëna armësh brenda dyqanit të “Apple”, klientët vrapojnë të tmerruar (VIDEO) Ky është momenti rrëqethës kur klientët që ishin brenda një dyqani të Apple tmerrohen nga frika dhe fshihen nën karrige
Smartphoni ardhshëm VIVO vjen ashtu siç nuk erdhi Galaxy S8/S8+ dhe iPhone 7 Vivo mund të jetë i pari që nxjerrë një smartphone me sensor të gjurmëve të gishtave të ngulitur në ekran. Për shumë