999 rezultate për

apple

Si mund t'a shpejtoni iPhone-in tuaj me iOS Përdoruesit e iPhone mund të mos kenë përditësuar telefonat e tyre në iOS 12 beta por ende kjo veçori e re e përmirësimi
IPhone do të raportojë vendndodhjen e përdoruesve Apple ka njoftuar se pajisjet e saj në versionin iOS 12 automatikisht do të ndajnë vendndodhjen e përdoruesve që bëjnë t
Vetëm 300 dollar! Apple ul ndjeshëm çmimin e iPhone X Apple po planifikon të ulë çmimin e iPhone X deri në 300 dollarë. iPhone X doli në shitje për një vlerë prej 999 euro
Apple, kompania e parë që vlen 1 trilionë dollarë Apple është vetëm pak hapa larg të bërit kompania e parë në histori me vlerë 1 trilionë dollarë, një cak simbolik ky që
539 milionë dollar gjobë, Apple triumfon pas 7 vitesh ndaj Samsung-ut Pas 7 vitesh gjyq, Apple ka triumfuar ndaj Samsung. Në përfundim të gjyqit, u vendos që Samsung t'i paguajë krijuesi
IPhone apo Samsung? Cilët janë telefonat më të shitur në botë Në krye të listës të telefonave më të shitur në botë ishte Apple iPhone X, me një pjesëmarrje në treg prej 3.5 për qind.
Komplet xham e karikues pa tela, Apple sjell iPhone SE të ri Apple ka zbuluar një iPhone të ri SE 2 së shpejti si një alternativë e përballueshme për modelet e fundit sikurse iPhone
Kë duhet të zgjidhni: Iphone 8 apo Iphone X Më në fund Apple dha lajmin e lançimit të Iphone 8. Por ndryshe nga herët e tjera tani Apple ka lançuar edhe një celular
Çmimi ulet 50 përqind, tani të gjithë ne mund të blejmë iPhone X Dëshironi të blini një iPhone X? Epo duhet të nxitoni pasi Apple mendon të ulë drastikisht çmimin e iPhone X. Nga 100
iPhone X nuk ka treg, Apple përgjysmon prodhimin Apple reduktoi prodhimin e iPhone X për tremujorin e parë të këtij viti dhe të njëjtën masë, por edhe më të rreptë mund
Apple prezanton iPhone 8 dhe 8+ e kuq Apple prezantoi një ngjyrë të re në linjën e iPhone 8 dhe 8 Plus atë në ngjyrë të kuqe. Ngjyra e re është pjesë e par
Telefoni i parë me 512GB memorie mund të vijë nga Huawei Huawei mund të jetë prodhuesi i parë për të nisur një smartphone me 512GB memorie. Kjo është nga një hyrje e rregulla
Programi “spiun” që tregon çdo sekret të fshehur në Instagram Gjithmonë na vjen inat kur kemi dikë Follow në Instagram dhe ata na kanë bërë Unfollow pa e kuptuar. Por duket se ekz
Ky "iPhone X" kushton 159 dollarë (VIDEO) Kompania kineze Oukitel ka prezantuar celularin U18, i cili ka ngjashmëri të mëdha me celularin më të ri të Apple. Ce
Vjen iPhone X Plus, telefoni më i avancuar ndonjëherë i Apple (FOTO LAJM) Gjigandi teknologjik, Apple po planifikon të lëshojë një iPhone të ri këtë vit dhe pritet të jetë një model gjigant.
Zbulohet kodi sekret i Apple Një përdorues, i cili ka mbetur anonim, ka arritur të zbulojë së fundmi një komponent kyç të kodit burimor të iOS në Git
Apple shkurton prodhimin e Iphone X IPhone X nga Apple është sot për sot celulari smartfon më shtrenjtë në treg, duke filluar nga $1.000. Por çmimi mund të
Shpenzime të çmendura dhe luks pafund, jeta joshëse e vajzës së Steve Jobs (FOTO LAJM) Eve Jobs, vajza e vogël themeluesit të Apple Steve Jobs, po bën një emër mjaft të madh një hipizëm. 19-vjeçarja e cil
Apple, kompania më e admiruar në botë Apple mban vendin e parë në renditjen e kompanive më të vlerësuara në botë. Renditja bëhet çdo vit nga revista me qe
Të zhgënjyer nga shitjet? Apple mund të heqë iPhone X IPhone X, smartphone inovativ me të cilin Apple festoi 10-vjetorin e telefonit, po regjistron shitje shumë poshtë pritsh