999 rezultate për

apolonia

Shtyhet miqësorja Kastrioti-Apolonia, lojtari i Shqipërisë U21 me COVID-19 Kastrioti dhe Apolonia do të përballeshin sot në një ndeshje miqësore, por nuk do të ndodhë kështu. Shkak është bërë
FSHF publikon planin: Finalja e Kupës së Shqipërisë në futbollin femrave Finalja e Kupës së Shqipërisë për femra do të luhet ditën e enjte (30 korrik) në stadiumin “Elbasan Arena”. Sfida Vllazn
Apolonia fiton derbin me Lushnjën, Pogradeci rikthehet te fitorja pas 3 humbjeve radhazi Sot janë luajtur edhe dy ndeshjet e mbetura të Kategorisë së Parë. Bëhet fjalë për fazën Play off të Grupit B. Padys
Kategoria e Parë: Lumë golash, Kastrioti siguron Superioren, Apolonia bën detyrën, Pogradeci bie sërish U luajtën sot 4 sfidat e vlefshme për fazën “Play-Out” të Kategorisë së Parë, ku u regjistruan një numër rekord golash.
Apolonia bëhet me stadium të ri, ja kur nisin punimet Armando Subashi kryebashkiaku i Fierit tha ditën e sotme gjatë një vizite të Kryeministrit të vendit, z. Edi Rama në qyt
Apolonia mposht Lushnjën dhe merr kreun (VIDEO) Ka përfunduar me fitoren me rezultatin 3-1 ndeshja e luajtur në “Loni Papuçiu” mes Apolonisë së Fierit dhe Lushnjës.
Ka sërish gol në ndeshjen Apolonia-Lushnja (VIDEO) Apolonia ka barazuar shifrat në 1-1 ndaj Lushnjës falë një 11 metërshi të shënderruar në gol nga Mario Gjata në fund të
Kategoria e Parë/ Zhbllokohet sfida Apolonia-Lushnja (VIDEO) Po luhet ndeshja e Kategorisë së Parë mes Apolonisë dhe Lushnjës. Miqtë kanë realizuar që në minutën e 6 me Maganin.
Apolonia-Pogradeci, Abazaj: Duam arbitër nga Superiorja Pogradeci ëstë skuadra më në formë këtë sezon dhe pretendent kryesor për tu ngjitur në Superiore sezonin e ardhshëm.
Albeu.com sjell pamjet nga Arena Kombëtare (VIDEO) "Arena Kombëare" ka hapur dyert për herë të parë teksa pas pak do të luhet ndeshje Vllaznia-Apolonia për femra e cila ni
Pogradeci-Apolonia, supergoli i Liçkollarit nga distanca (VIDEO) Është duke u luajtur në stadiumin “Gjorgji Kyçyky” të qytetit të Pogradecit, sfida mes vendasve të trajnerit Ardian Abaz
Nëse i keni këto dy vrima në fundshpinë, atëherë jeni me fat Në fundshpinë meshkujt dhe femrat kanë dy gropëza që ndryshe quhen vrimat e Venusit. Por, jo tek të gjithë janë të duksh
Kupa e Shqipërisë/ Humbje surprizuese për Partizanin dhe Skënderbeun Kanë përfunduar ndeshjen e kthimit të turit të dytë të Kupës së Shqipërisë. Klubet e Superiores kanë luajtur me formaci
Balaj e nisi karrierën si portier, Roshi tri vite pa rrogë te Apolonia Rrogat e futbollistëve në vendin tonë janë qesharake duke e krahasuar me vendet e tjera. Odise Roshi dhe Bekim Balaj duk
Partizani fiton kundër Teutës, Apolonia mposht Vllazninë Partizani ka arritur të fitojë përballë Teutës, në një përballje të fortë në “Niko Dovana”. Kryeqytetasit kanë mundu
Apolonia mposht Flamurtarin, fiton edhe Teuta Apolonia ka mposhtur në "Loni Papuçiu" Flamurtarin me rezultatin 2-1 falë golave të Ribaj dhe Fili në minutat 13 dhe 87.
Incidenti me flamurin, Apolonia largon dy serbë (VIDEO) Vilson Cakoviç dhe Dorde Dordeviç nuk do të jenë më pjesë e Apolonisë. Portieri dhe mesfushori serb janë larguar nga klu
Apolonia, pezullim pa afat për portierin serb (VIDEO) Vilson Cakoviç pezullohet pa afat për gjestin ndaj Flamurit kuqezi. Klubi i Apolonisë ka dalë me një kominkatë për shtyp
Apolonia nuk e përjashton portierin serb (VIDEO) Është përfolur shumë për një përjashtim të serbit Vilson Cakoviç nga klubi i Apolonisë, por tani nuk ka më vend për alud
Laçi mposht Elbasanin, Apolonia fitore shprese ndaj Teutës, 5 fitore radhazi dhe 23 pikë të grumbulluara në 9 ndeshjet e fundit, është Laci skuadra e momentit në kategorinë Superio