Rekord, kjo është sasia e heroinës që u kap në laboratorin e Hasit
999 rezultate për

apokalipsi

Apokalipsi është afër, shkencëtarët paralajmërojnë njerëzimin Shkencëtarët po konsiderojnë futjen e një kategorie të re të gjashtë të stuhisë, duke parashikuar se në të ardhmen mund
Apokalipsi në Greqi: 6 shqiptarë të vdekur, dy prej tyre fëmijë (FOTO LAJM) Bilanci i zjarreve që kanë pushtuar Athinën kanë marrë përmasa ekstreme. Nga raportimet e deri më tanishme, 6 shqipt
Apokalipsi në Greqi, njerëzit vrapojnë drejt ujit për të shpëtuar nga zjarri (FOTO LAJM) Greqia po përjeton një tragjedi kombëtare me dhjetëra të vdekur pasi zjarret në pyje kanë bërë kërdinë në gjithë vendin
Apokalips në Serbi, uji pushton rrugët dhe rrezikon banorët (VIDEO-FOTO LAJM) Një stuhi e fuqishme ka goditur gjatë ditës së sotme Serbinë duke shkaktuar kaos në rrugë. Rreshjet e dendura të shiu
Gjermanët japin alarmin për Shqipërinë: Pritet apokalipsi (VIDEO) Mediat gjermane i ka kushtuar një reportazh Shqipërisë ku përveç natyrës dhe plazhet e mrekullueshme, flitet edhe për pl
Toka në rrezik, fillojne te cahen "Akullnajat e Apokalipsit"(VIDEO) Fati i shumicës së botës lidhet me mbajtjen e dy blloqeve të akullit. Por ato tani janë gati të lëshojnë. Ato quhen P
Zombit po vijnë! Uragani Ophelia sjell "apokalipsin" në Londër (FOTO LAJM) Fenomeni i çuditshëm 'qielli i Marsit' i shkaktuar nga Uragani Ophelia i bindi disa përdorues të Twitter se apokalipsi p
Apokalipsi, zjarre të papara nga Kroacia në Portugali Zjarret në Kroaci dhe Mali të Zi nuk janë të vetmet që po krijojnë probleme. Ato janë duke u shtrirë nga Portugalia e de
"Vapa po sjell apokalipsin, ju premtoj që është më keq nga se mendoni" Vapa që ka pllakosur vendin tonë ka nxitur shumë njerëz që të thonë se të tillë kohë nuk e kanë përjetuar më parë. Ndosh
Skenë apokalipsi, banoret tmerrohen pas këtij fenomeni në rrugë (VIDEO) Presioni i madh i ujit mund të sjellë edhe shkatërrimin e rrugëve të qyteteve. Diçka e tillë ka ndodhur edhe në një p
Apokalipsi, 30 sekonda më afër Shkencëtarët thonë se bota i është afruar më shumë apokalipsit vitit të kaluar pas peisazhit të errësuar të sigurisë dhe
"Apokalipsi" në Shipkovicë (FOTO LAJM) Brenda 15 minutash, fatkeqësia natyrore që goditi ditë më parë Shipkovicën, i shkaktoi këtij fshati të vogël të Tetovës
Profecia nordike: Sot ndodh kiameti! Sipas mitologjisë nordike sot pritet apokalipsi që shkatërron planetin. Toka do të hapet dhe ajo do t’i lirojë njerëzit
"Ndihmë, po vjen apokalipsi" (FOTO-LAJM) Faqja online Buzzfeed. com është përpjekur të tregojë se si mediat e ndryshme kanë imagjinuar apokalipsin e vitit 2014.
Profecitë Maja, jeta pas apokalipsit të rremë Jon Kelly, BBC Pavarësisht të gjitha parashikimeve mbi apokalipsin Maja, bota mbeti ashtu siç ishte mes së premtes dhe
"Fundi i botës", fisi Maya ia futi kot (FOTO-LAJM) Duket se njerëzimi "ia ka hedhur paq" edhe këtë vit edhe pse sipas kalendarit të fisit Maya në datën 21 në orën 11:11 mi
Liqeni bëhet i kuq në Teksas, shenjë apokalipsi? Një nga liqenët artificialë të Teksasit është kthyer i kuq. Rezervuari OC Fisher në San Angelo State Park në rajonet per
"Parashikimet" e Camping kanë shkaktuar dëme të mëdha Harold Camping, udhëheqësi 89 vjeçar, studimi i të cilit ka bindur atë dhe pasuesit e tij se bota do të përfundonte më 2
Kalorësi i apokalipsit në Egjipt? (VIDEO) Këto ditë janë publikuar pamje mahnitëse, të cilat do të kënaqin të gjithë ata që besojnë afrimin e fundit të botës. Në
Apokalipsi i 2012, teori e vërtetë? Shpërthimi i madh i energjisë diellore, e ashtuquajtura “Stuhi diellore” do të mund të paralizonte Tokën në një periudhë