999 rezultate për

apoel

Kaçe bëhet me ekip të ri, por nuk ndryshon kampionat PAOK dhe APOEL Nicosia kanë gjetur gjuhën e përbashkët për transferimin e mesfushorit shqiptar në Qipro me formulën e hu
Isco dhuron spektakël në stërvitje dhe me çamçakëzin (VIDEO) Isco po kalon nëpër një formë fantastike këtë sezon dhe është njëri nga lojtarët kryesor të Real Madridit. Mesfushori
Apoel 0-6 Real Madrid, notat e lojtarëve (FOTO LAJM) Real Madridi ishte bindës në triumfin e lartë kundër APOEL Nicosias me ç’rast e ka siguruar edhe kualifikimin në fazën t
Reali shpartallon APOEL-in dhe renditet e dyta në grup Real Madridi ka shkatërruar APOEL-in me shifrat 0-6 në "Neo GSP Stadium" Madrilenë e hapnin goleadën me kroatin Luka
Formacionet zyrtare: APOEL - Real Madrid APOEL-i pret sonte në Qipro mbretërit e Madridit, ndeshje kjo e vlefshme për raundin e pestë të UEFA Champions League.
Herën e fundit që Reali vizitoi APOEL-in, vuajti deri në minutën e 74 kur shënoi... (VIDEO) Real Madridi sonte luan për herë të dytë në historinë e tyre në stadiumin e Apoelit, GSP Stadium de Nicosia. Klubi Ma
APOEL – Real, formacionet e mundshme Real Madrid do të vizitojë APOEL-in për ndeshjen e 5-të të grupeve në Ligën e Kampionëve. Ekipi i Zinedine Zidanes e
Lojtari i APOEL-it: Ndeshja ndaj Realit zgjati shumë, Ronaldo është i sinqertë Lojtari i APOEL-it, Roberto Lago tha pas ndeshjes në Santiago Bernabeo se Ronaldo i tha tij se penalltia që ata fituan n
Asensios nuk i ecën mirë procesi i depilimit të këmbëve, humbet sfidën ndaj APOELI-it Real Madridi do të presë sot në mbrëmje në “Santiago Bernabeu”, APOEL Nikosian në sfidën e parë të grupeve të Ligës së K
Rikthehen mbretërit me "Perandorin" e tyre në Champions League Real Madridi do të nisë aventurën për mbrojtjen e titullit në Ligën e Kampionëve ndaj kampionit të Qipros, APOEL Nicosia
Lojtari i Apoelit presion Realit: Do të zbresim me të njëjtin numër lojtarësh pse duhet të trembemi Igor de Camargo, lojtari i Apoel Nicosia ka dhënë një intervistë para ndeshjes së klubit të tij ndaj Real Madridit në Ch
Interi luan shansin e fundit në Europa League (FOTO) Interi shpreson të rikthehet në garë për kualifikim në Europa League. Sot zikaltrit luajnë një finale kundër Hapoel Beer
Inter e nis shumë keq, mundet nga Hapoel në Meazza (VIDEO) Skuadra italiane, Inter e ka nisur shumë keq edicionin e ri në garat evropiane, pasi është mposhtur nga Hapoel me rezult
Starton sonte Europa League, ja të gjitha duelet (FOTO) Sonte në mbrëmje do të luhen ndeshjet e para të grupeve të Europa League prezantojnë disa sfida interesante ku zbresin n
Skënderbeu akord me talentin shqiptar të APOEL-it Godet sërish Skënderbeu. Pas akordit me talentin kosovar Enis Gavazaj, që pritet të vijë në formë huazimi nga belgët e G
Vardar-Apoel "blindon" Shkupin Ndeshja e sotme mes Vardarit dhe Apoel Nikosia, e vlefshme për eleminatoret e Champions League, blindon Shkupin. Ng
Hamdi Salihi, tjetër dopietë në Izrael (VIDEO) Tjetër 2 golësh nga Hamdi Salihi në kampionatin izraelit. Sulmuesi i Kombëtares Shqiptare rezultoi edhe njëherë përcaktu
Çmendet Salihi, dopietë në Izrael (VIDEO) Sulmuesi i Kombëtares shqiptare, Hamdi Salihi, ka qenë në top-formë sot për skuadrën e tij, Hapoel Haifa. Ai ka shën
Hamdi Salihi me fat, mungon vetëm një javë Hamdi Salihi do të mungojë vetëm një javë pasi i ka shpëtuar lehtë një dëmtimi, që u supozua të jetë i rëndë, në sfidën
Hamdi Salihi te Hapoel Haifa Eshte Hapoel Haifa skuadra ku do te vazhdoje karrieren Hamdi Salihi. Vetem 7 dite pasi kishte marre driten jeshile per t