999 rezultate për

aplikuar

Nis sot hedhja e të dhënave sipas aplikimit të maturantëve, të dielën rezultatet Duke nisur nga dita e sotme, 26 gushti, universitetet publike e private në Shqipëri filluan shkarkimi e të dhënave për t
QKB shtyn afatin për dorëzimin e bilancit online të bizneseve Qendra Kombëtare e Biznesit më herët kishte lajmëruar se afati për dorëzimin e bilancit online të subjekteve do të ishte
Mësoni se cilat janë kriteret, datat dhe pagesat për të aplikuar në universitet Kanë nisur dilemat e para për maturantët pas marrje së rezultateve të 4 provimeve të maturës. Duke bërë llogaritë e p
Kishte shkuar për të aplikuar si ushtar, vdes i riu që u godit nga treni Ka ndërruar jetë I.H 20 vjeçar i cili ditë më parë u shkel nga treni në afërsi të kazermës “Adem Jashari” në Prishtinë.
Të gjithë duan të ikin, 80% e policëve kanë aplikuar për Lotarinë Amerikane 80 përqind e punonjësve të policisë që janë nën moshën 40 vjeç kërkojnë të largohen drejt Shteteve të Bashkuara të Ameri
Dita e fundit për të aplikuar në Llotarinë Amerikane, deri në çfarë ore keni kohë Nëse akoma nuk keni aplikuar, sot është dita e fundit për të aplikuar për Llotarinë Amerikane. Aplikimi mbyllet në or
Ambasada amerikane bën postimin e rendësishëm për lotarinë Ambasa e SHBA-ve në Tiranë ka postuar në rrjetin social një njoftim të rëndësishëm për qytetarët shqiptarë që kanë aplik
Habit demokratja e njohur: Aplikova për lotarinë Amerikane por nuk fitova Valbona Mezini, anëtare e kryesisë së Partisë Demokratike ka deklaruar se kishte aplikuar për llotarinë amerikane. "U
E frikshme! 367 mijë shqiptarë aplikuan për Lotarinë Amerikane 367 mijë shqiptarë kanë aplikuar për Lotarinë Amerikane. Kjo shifër e frikshme tregon qartë dëshirën e madhe për t'u
5 ditë afat për të aplikuar, zbardhet udhëzimi për hyrjen në Universitet Zbardhet udhëzimi me datat dhe procedurën e aplikimit e regjistrimit në universitete. Ministria e Arsimit ka hartuar
Njoftim i rëndësishëm nga Ambasada Amerikane: Keni 1 orë kohë për të aplikuar Ambasada amerikane në Tiranë ka një njoftim të rëndësishëm për të gjithë të rinjtë shqiptarë. Bëhet me dije se për të
Për tri javë kanë aplikuar 60 persona për statusin e viktimës së dhunës seksuale Në Komisionin për verifikimin e statusit të personave të dhunuar gjatë lutës kanë aplikuar 60 persona, gjatë tri javëve
Reagon Majlinda Bregu pas propozimit të Ramës: Po, dhe jam e nderuar! Pas lajmit se Majlinda Bregu është propozuar nga kryeministri Edi Rama për postin e Sekretarit të Përgjithshem, të Këshi
Emigrantët pas Kosovës po braktisin edhe shtetësinë Numri i qytetarëve të komunës së Pejës që jetojnë në shtetet e jashtme dhe që po heqin dorë nga shtetësia e Kosovës ka s
Keni aplikuar për të ikur në Amerikë? Bën mirë të pastroni rrjetet sociale Sigurimi Kombëtar i Shteteve të Bashkuara do të fillojë te mbledhe informacione nga mediat sociale dhe nga motoret e ker
Ende asnjë grua e dhunuar gjatë luftës nuk ka aplikuar për pension Komisionit Qeveritar për pranimin dhe verifikimin e statusit të viktimave të dhunës seksuale, pret aplikimet e para nga
S’keni aplikuar ende për Lotarinë Amerikane? Ambasada ka një mesazh për ju Nëse akoma nuk keni aplikuar për Lotarinë Amerikane por keni plan t'a bëni, duhet të nxitoni. Aplikimet mbyllen më d
MPB-ja sot lëshon letërnjoftimet me procedurë të përshpejtuar Sot në raundin e dytë të zgjedhjeve lokale të gjithë sektorët për punë administrative të MPB , do të punojnë për të lës
24-vjeçarja ka aplikuar në 250 vende pune por pa rezultat, e penalizon vetëm një faktor (FOTO LAJM) Kur Lauren Pitt u diplomua në Teologji dhe krijoi një listë të gjerë nga përvoja si vullnetare, ajo mendonte se nuk do t
Kylie Jenner hedh në treg 5 ngjyra të reja buzëkuqësh Pinjollja e vogël e klanit Kardashian-Jenner, 20-vjeçarja Kylie në momentin që prisnim ndonjë informacion të mëtejshëm m