999 rezultate për

aplikoni

Ambasada Amerikane bën njoftimin e rëndësishëm, detaji me pasaportat kur aplikoni për Lotarinë Nëse jeni një nga aplikuesit për Lotarinë Amerikane, ambasada ka nxjerrë një njoftim të ri, pak ditë pas nisjes së aplik
Ky është ilaçi që shëron lythat pa dhimbje dhe në kushte shtëpie ythat janë ato gungat e bezdisshme që shpesh shfaqen në duar, këmbë dhe ndonjëherë në fytyrë apo vende të tjera të trupi
4 arsye të rëndësishme pse duhet ta aplikoni lëngun e domates mbi lëkurën tuaj Lëngu i domates është shumë herë më efektiv dhe i dobishëm sesa mund të keni menduar. Prandaj sa herë keni domate të
Do të aplikoni për karta ID ose pasaporta biometrike? Ja njoftimi i rëndësishëm Zyrat e aplikimit për ID e pasaporta biometrike do të jenë të hapura edhe të shtunën në të gjithë vendin. Zv.ministrj
Po prisni t'i bashkoheni partnerit në SHBA, ambasada amerikane bën njoftimin e rëndësishëm Ambasada amerikane ka bërë sot një njoftim të rëndësishëm në faqen zyrtare në Facebook ku lajmëron të gjithë ata që kanë
Shtyhen aplikimet, kjo është data e fundit kur mund të aplikoni për oficer të policisë kriminale Policia e Shtetit ka shtyrë deri në datën 15 shtator 2019 afatin për aplikimet për rekrutimin e 100 studentëve që kanë p
Ju skadon karta e identitetit në dhjetor? Mund të aplikoni edhe në njësitë ku nuk jeni banorë "Shtetasit shqiptarë, të cilëve u skadon karta e identitetit këtë vit, mund të aplikojnë në çdo njësi administrative, pa
Ambasada amerikane jep njoftimin e rëndësishëm për vizat turistike Nëse dëshironi të aplikoni për një vizë turistike, ambasada amerikane ka një njoftim për ju. Në një postim të bërë në
Një ide brilante se çfarë të bëni me kosin e skaduar Kosi është përfekt për të bërë një scrub natyral. Kjo për arsye se përmban acid laktik, çka ndihmon që të largojë qeliza
Efektet kuruese të luleshtrydhes Luleshtrydhja është një frut që përmban vitamina A, C dhe shumë pak kalori. Lulështrydhja ka një efekt të pazëvendësu
Kartat e reja të ID, Ministria e Brendshme: Aplikoni përpara dhjetorit Për të shmangur radhët e gjata në sportele, zv. ministrja e Brendshmë kërkon nga qytetarët të cilëve u skadon apo i kanë
Ushtria e Kosovës hap dyert për ushtarë, si të aplikoni Ministria e Mbrojtjes e Republikës së Kosovës sot do të shpallë zyrtarisht konkursin publik për rekrutimin e rekrutëve (
Hapen 803 vende pune në administratë, ja si të aplikoni Prezantohet platforma online për punësimin e studentëve ekselentë, një premtim ky i kryeministrit Edi Rama në dhjetor të
Nxitoni të aplikoni, hapen 78 vende pune në doganë Drejtoria Doganore ka shpallur thirrje për punësim të 78 personave në kohë të caktuar deri në fund të këtij viti fiskal,
VMRO-DPMNE hap garën për president, si mund të aplikoni VMRO-DPMNE ka publikuar shpallje publike për paraqitje të kandidaturave për president të Maqedonisë. Nga partia thonë
Aplikoni për karta identiteti, u skadojnë 1,4 milionë shqiptarëve Përgjatë muajve janar-qershor të vitit 2019 skadon afati i kartës së identitetit për 1.4 milionë shqiptarë. Në disa dalj
Kandidati për president në Maqedoni do të zgjidhet me konkurs, si të aplikoni Të gjithë qytetarët e Republikës së Maqedonisë që duan të bëhen kandidat presidencial i VMRO-DPMNE-së, do të mund të apl
Lotari e çmendur për pushime falas te Ishulli i Seksit, si të aplikoni (FOTO LAJM) Një lotari e pulikuar nga një agjesni turizmi kolumbiane, ka tërhequr me mijëra aplikantë dhe madje ka nxitur edhe sherr
Edhe një qytet italian i shet shtëpitë 1 euro, nxitoni të aplikoni (FOTO LAJM) Vendi i tyre po boshatiset përherë e më shumë dhe kjo ka qenë pikërisht arsyeja që ka çuar kryetarin e bashkisë drejt ri
Shumë shpejt hidhet Llotaria Amerikane, çfarë duhet të dini para se të aplikoni Ditë më parë, u bënë publike datat e fillimit dhe përfundimit të aplikimit për Lotarinë Amerikane, që nisin me 3 tetorE