999 rezultate për

aplikon

Alketa i nxjerr zbuluar, konkurrenti i "Përputhen" aplikon në "Love Story" (FOTO LAJM) Alketa Vejsiu ka lajmëruar prej disa kohësh se një format dating do të vijë së shpejti në ekranin e TV Klan. “Love Story
Rama qytetarëve: Aplikoni online, si të bëheni deputetë të PS (VIDEO) Partia Socialiste teksa përgatitet për zgjedhjet e reja të 25 prillit, ka njoftuar se është e hapur edhe për prurje të r
Gara për hetues, këtu mund të aplikoni për tu bërë pjesë e FBI-së shqiptare Ambasada Amerikane në Tiranë ka publikuar linkun për të gjithë ata që duan të bëhen pjesë e Byrosë Kombëtare të Hetimit,
Mos ikni në farmaci! 6 kura natyrale për të shëruar plagët në kushtet e shtëpisë Plagët e hapura janë një makth. Jo vetëm për faktin se janë të dhimbshme dhe të çrregullta, por edhe sepse marrin kohë p
Njoftim për emigrantët në Greqi, kur mund të aplikoni për pasaportë dhe kartë identiteti Njoftim për emigrantët në Greqi, ja kur mund të aplikoni për pasaportë dhe kartë identiteti Ambasada shqiptare në Ath
7 lloje make up-i sipas Meghan Markle që mund t'i aplikoni edhe ju Meghan Markle ka metodat e saj për të shkëlqyer gjithmonë në grim. Largimi nga radhët e familjes mbretërore, duket se i
Thirrje për punonjësit që nuk përfituan 40 mijë lekëshin: Aplikoni në këtë formular! Për të gjithë ata individë që përfitojnë ndihmë financiare sipas paketës së 2-të të qeverisë dhe që ende nuk e kanë marr
Rama thirrje kompanive për pagën e "luftës": Kush nuk aplikon do të paguajë gjobë! Kryeministri Rama u ka bërë thirrje kompanive dhe bizneseve të aplikojnë për pagën e luftës për punonjësit e tyre ndrysh
Zero ryshfet! Rama: Aplikoni në e-Albania për leje për plazh Nga sot mund të merrni leke për plazh. Kryeministri Edi Rama me anë të një postimi në Facebook lajmëron se tashmë do të
Mos shkoni tek zyrat, nga tani aplikoni online për pasaportën dhe kartën e identitetit Qytetarët që duan të nxjerrin pasaportë apo kartë identiteti mund të aplikojnë online, pa pasur nevojë të shkojnë në spo
Keni apo duhet të aplikoni për pasaporta biometrike, ministri jep njoftimin e rëndësishëm Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka bërë të ditur se është vendosur rihapja e procesit të pajisjes me karta identite
Arrihet marrëveshja mes Greqisë dhe Shqipërisë për punë sezonale, ja ku mund të aplikoni! Shqipëria dhe Greqia kanë arritur një marrëveshje për punësimin e rregullt të emigrantëve sezonalë shqiptarë, kryesisht
COVID-19/ Udhëzimet se si mund të aplikoni për ndihmën e qeverisë Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve iu ka ardhur në ndihmë të gjithë të interesuarve, për mënyrën se si duhet të aplikoj
Nga 18 prilli nis riatdhesimi i shqiptarëve: Ja si mund të aplikoni në e-Albania Ministra e Infrastrukturës Belinda Balluku shpjegoi se si do të funksionojnë procesi i riatdhesimit të shqiptarëve jasht
Nuk ka më justifikime! Rama i prerë: Aplikoni për leje dalje ose gjobë! Nuk ka më falje! Kryeministri Rama informon qytetarët se nuk do të kenë më asnjë problem për të aplikuar në portalin e-A
Hap pas hapi, si të aplikoni për leje daljeje Që prej të hënës, asnjë qytetar nuk do të mund të lëvizë lirisht dhe ligjërisht pa marrë leje në portalin e-albania. Për
7 lloje make up-i sipas Meghan Markle që mund t'i aplikoni edhe ju Meghan Markle ka metodat e saj për të shkëlqyer gjithmonë në grim. Largimi nga radhët e familjes mbretërore, duket se i
Si të aplikoni online për të përfituar nga rindërtimi pas tërmetit (FOTO LAJM) Në faqen e Bashkisë së Durrësit nga dita e sotme është hapur një dritare për të raportuar dëmet nga tërmeti. Në krye të
Pesë rregulla financiare që ju bëjnë të pasur nëse i aplikoni çdo ditë Të gjithë ne kemi ëndrrat tona, shumë prej të cilave shpesh kërkojnë shumë para. Pra, duhet të mësojmë t’i përdorim para
6 kura natyrale për të shëruar plagët në kushtet e shtëpisë Plagët e hapura janë një makth. Jo vetëm për faktin se janë të dhimbshme dhe të çrregullta, por edhe sepse marrin kohë p