999 rezultate për

aplikimit

Qytetarët po rrezikojnë zgjedhjet! MB thirrje: Aplikoni për ID, zyrat janë të hapura edhe sot! Ndërkohë që ditët kalojnë dhe jemi në prag të zgjedhjeve, MB u bën thirrje shqiptarëve të aplikojnë për ID karta dhe pas
Skadimi i kartave të identitetit, ministria e Brendshme jep njoftimin e rëndësishëm Para zgjedhjeve të 25 prillit mijëra shqiptarëve u kanë skaduar mjetet e identifikimit. Ministria e Brendshme thotë s
Shtyhet afati i aplikimit për Garancinë Sovrane Ministria e Financave dhe Ekonomisë njofton se, ka miratuar shtyrjen e afatit për aplikime në kuadër të skemës së garanc
Hapen aplikimet për Oficerë të Gardës, kriteret që duhet të plotësojë kandidati Ministria e Brendshme, përmes një njoftimi në faqen zyrtare, ka publikuar lajmin për shpalljen e kandidaturave për studi
Ambasada shqiptare në Athinë bën njoftimin e rëndësishëm për emigrantët Ndryshe se ka ndodhur deri më tani, ambasada shqiptare në Athinë thotë se do të shkurtojë periudhën e pajisjes me pasapo
Nuk keni marrë ende pagën e luftës, ky është afati i fundit i aplikimit Afati i fundit për personat që nuk kanë plotësuar dokumentacionin për pagën e luftës, është data 25 shtator. Drejtoresha
Ëndrra amerikane, kushtet e aplikimit për llotarinë e 2021-shit Teksa ëndrra amerikane për aplikantët e 2020 skadon më 30 shtator, programi i rradhës nis në mesditën e 2 tetorit për 55
Ambasada e Shqipërisë në Greqi jep njoftimin e rëndësishëm për emigrantët (FOTO LAJM) Ambasada e Shqipërisë në Greqi, po planifikon të realizojë aplikime për pajisje me pasaportë biometrike dhe kartë identi
Nis gara në Shkollën Bazë të Policisë: Kushtet dhe kriteret që duhet të plotësojnë kandidatët Policia e Shtetit bën me dije se janë 300 vende në Shkollën Bazë, ndërsa aplikimet do të bëhet pranë Drejtorive Vendore
Ahmetaj për rindërtimin: Si do përgatiten dosjet e të prekurve nga tërmeti Ministri për Rindërtimin, Arben Ahmetaj, ditën e sotme prezantoi platformën e aplikimit online për qytetarët që përfitoj
Kanadaja gati të hapë dyert për 1 milion emigrantë, shqiptarët dyndje aplikimesh për vizë Kanadaja renditet ndër të parat vende në botë për cilësinë e jetës nga shume raporte ndërkombetare. Stabiliteti politik,
Mediat serbe: Interpoli po fsheh rreth aplikimit të Kosovës Mediat serbe përsëri kanë shkruar rreth kërkesës së Kosovës për t’u pranuar në Interpol. Së fundmi rreth kësaj çështj
Nis sot hedhja e të dhënave sipas aplikimit të maturantëve, të dielën rezultatet Duke nisur nga dita e sotme, 26 gushti, universitetet publike e private në Shqipëri filluan shkarkimi e të dhënave për t
Do të aplikoni për karta ID ose pasaporta biometrike? Ja njoftimi i rëndësishëm Zyrat e aplikimit për ID e pasaporta biometrike do të jenë të hapura edhe të shtunën në të gjithë vendin. Zv.ministrj
Ju skadon karta e identitetit në dhjetor? Mund të aplikoni edhe në njësitë ku nuk jeni banorë "Shtetasit shqiptarë, të cilëve u skadon karta e identitetit këtë vit, mund të aplikojnë në çdo njësi administrative, pa
Zbardhet procedura e aplikimit dhe regjistrimit në universitet për studentët e rinj Përpara se maturantët t’u nënshtrohen provimeve të Maturës Shtetërore, Ministria e Arsimit ka përcaktuar procedurën e ap
Fluksi i madh, zyrat e aplikimit për karta ID hapur edhe të shtunën Fluksi i madh i qytetarëve të cilët kërkojnë të pajisen me karta identiteti dhe pasaporta, ka bërëe që zyrat të jenë hap
Dita e fundit për të aplikuar në Llotarinë Amerikane, deri në çfarë ore keni kohë Nëse akoma nuk keni aplikuar, sot është dita e fundit për të aplikuar për Llotarinë Amerikane. Aplikimi mbyllet në or
Paralajmërimi i ambasadës amerikane: Ky veprim gjatë aplikimit për lotarinë ju skualifikon direkt Prej datës 3 tetor janë hapur aplikimet për Lotarinë Amerikane, të cilat do të vijojnë deri më 6 nëntor. Ambasada ame
Shumë shpejt hidhet Llotaria Amerikane, çfarë duhet të dini para se të aplikoni Ditë më parë, u bënë publike datat e fillimit dhe përfundimit të aplikimit për Lotarinë Amerikane, që nisin me 3 tetorE