999 rezultate për

aplikacionin

E konfirmuar, ndeshjet e mbetura të La Ligas mund t’i ndiqni falas përmes këtij aplikacioni La Liga pritet të rikthehet me 11 qershor pas gati tre muajsh pauzë për shkak të pandemisë që kaploi të gjithë globin.
Aplikacioni "StopKorona" rezulton i dështuar? Aplikacioni “StopKorona” u krijua për të piketuar personat pozitiv me virusin Korona. Por, shtetasit tanë si duket e kan
Ra viktimë e faqeve pornografike, prezantuesja e njohur italiane denoncon aplikacionin (FOTO LAJM) Prezantuesja e njohur italiane, Dileta Leota, është një prej viktimave të fenomenit “Revenge Porn” në aplikacionin “Tele
Vetëm për çiftet, Facebook prezanton aplikacionin e ri Facebook prezantoi së fundmi një apliacion të ri, të quajtur Tuned, i cili u lejon çifteve të bisedojnë, të shkëmbejnë f
Apeli i Bozos për shqiptarët: Fshini aplikacionin e tërmetit nga telefoni Inxhinierja Luljeta Bozo bëri një apel ndërsa ishte e ftuar në emisionin Tempora në RTV Ora. Bozo kërkoi që të ndrysh
Mijëra shkarkime, shqiptarët ngadalësojnë aplikacionin e tërmeteve Me anë të një postimi në Twitter, Qendra Sizmologjike Evropiane Mesdhetare (EMSC) ka sqaruar se pse aplikacioni LastQuak
WhatsApp/ Problem sigurie, 1 miliard përdorues duhet të përditësojnë aplikacionin Platforma e mesazhimit WhatsApp nuk është e përsosur, dhe raportime të ndryshme këtë vit kanë zbuluar dobësitë e aplikac
Zbuloi aplikacionin për njohje të reja, gjyshja i futet punës për njohje me djem të rinj Një gjyshe ka zbuluar mundësitë që të ofrojnë aplikacionet e njohjeve të reja dhe thotë se nuk ka parë gjë më të mirë.
Rama vazhdon të publikojë foto dhe jep mesazhin e fortë: Mos ia përtoni askujt (FOTO LAJM) Kryeministri Rama publikon dhjetëra foto të restoranteve, hoteleve e bar-kafeve të bllokuara sot nga Hetimi Tatimor pas
Senatori amerikan i kërkon FBI-së të hetojë aplikacionin FaceApp Udhëheqësi i pakicës në Senatin amerikan, Chuck Schumer, kërkoi të hetohet aplikacioni FaceApp, i cili i ndryshon fotogr
Shqiptari çudit Kanadanë, shpik aplikacionin në ndihmë të qytetarëve Shqiptarët gjithmonë kanë ditur të “habisin” botën falë zgjuarsisë dhe shkathtësisë së tyre. Shqiptari Dardan Isufi,
Kapen trafikantët që shisnin drogë me aplikacionin e Snowden Një “emoji” për të porositur drogë nëpërmjet një aplikacioni “sekret” që fshin mesazhet pas tre sekondash. Getuesit gjet
Tirana Smart City - Matësat inteligjentë për cilësinë e ajrit, në aplikacionin "Tirana Ime" Qytetarët e Tiranës do të kenë mundësinë të monitorojnë në kohë reale nga aplikacioni “Tirana ime” edhe cilësinë e ajrit
Del lista e "zezë" e Tiranës, kush janë 22 kriminelët më të kërkuar në kryeqytet (FOTO LAJM) Polica e Shtetit ashtu siç ka bërë me shumë qarqe në vend ka publikuar edhe 22 personat më të kërkuar në Tiranë. N
25% e përdoruesve heqin aplikacionin Facebook Një e katërta e përdoruesve të rrjetit social Facebook ka hequr këtë aplikacion nga celulari. Kjo përqindje shkon në
Facebook drejt fundit? Amerikanët po fshijnë aplikacionin Një amerikan në katër ka fshirë aplikacionin e Facebook nga smartfonët e tyre. 54 % kanë deklaruar se kanë modifikuar ve
Tani mund të dërgoni para nga miqtë tuaj në WhatsApp WhatsApp shtoi aftësinë për të transferuar para brenda aplikacionit të saj të mesazheve vitin e kaluar. Funksioni akt
Një shqiptar fton me aplikacionin "1Kafe” gjithë bashkatdhetarët jashtë vendit Nëse jeni beqar dhe po kërkoni të njiheni me dikë që mund t’ju ndryshojë jetën, zgjidhja mund të jetë ”1Kafe”, një aplik
Kosova e ngathët në aplikim për në BE Kosova nuk e ka ndjekur shembullin e vendeve të rajonit përkitazi me kohën kur duhej ta paraqiste aplikacionin për anëta
Tani mund të dërgoni para nëpërmjet Facebook Messenger PayPal ka njoftuar se ata kanë zgjeruar bashkëpunimin e tyre me Facebook duke shtuar shërbimin e tyre për pagesat P2P në