999 rezultate për

aplikacioni

Kosova e ngathët në aplikim për në BE Kosova nuk e ka ndjekur shembullin e vendeve të rajonit përkitazi me kohën kur duhej ta paraqiste aplikacionin për anëta
Çfarë po ndodh me WhatsApp, ndërpritet shërbimi i aplikacionit në Shqipëri Përdoruesit e WhatsApp në Shqipëri si edhe në të gjithë botën kanë probleme me aplikacionin në shërbimin e bisedës. P
Para se të bleni lule për shtëpi, instalojeni këtë aplikacion (FOTO LAJM) Australianët kanë shpikur një aplikacion që do iu shërbejë të gjithë adhuruesve të luleve. "AR" quhet aplikacioni që
Tani mund të dërgoni para nëpërmjet Facebook Messenger PayPal ka njoftuar se ata kanë zgjeruar bashkëpunimin e tyre me Facebook duke shtuar shërbimin e tyre për pagesat P2P në
Facebook me aplikacion që tregon si të silleni mirë Një aplikacioni i cili inkurajon adoleshentët që të sillen mirë me njëri tjetrin, është blerë nga Facebook. Shuma e k
Vjen WhatsApp Business, një shërbim ndryshe nga aplikacioni i tanishëm (FOTO LAJM) WhatsApp po ndërton një shërbim të ri që do të jetë krejtësisht ndryshe nga aplikacioni i tanishëm. Një version drama
WhatsApp, Facebook apo Viber? Ja kë përdorim më shumë ne shqiptarët WhatsApp është aplikacioni numër një i përdorur në 107 vende të botës, sipas një raporti të ri të fushës së teknologjisë
Krasniqi dhe Zeka tashmë mund të grushtohen në internet (FOTO LAJM) Rrahja në studio e Frashër Krasniqit me Milaim Zekën ka shtyrë një grup të rinjshë që të krijojnë një lojë kompjuterike.
Prezantohet aplikacioni “Tirana Ime Outdoor” Qytetarët do të kenë mundësi që të marrin informacion në kohë reale për aktivitetet kulturore, sportive e argëtuese, por
Referendumi i Katalonjës, njerëzit në rrugë për të mbrojtur votat Dhjetëra mijëra njerëz kanë dalë në Barcelonë për tubimin e mbylljes së fushatën për referendumin e ndaluar të Katalonjë
Aplikacioni i ri "Ikea" ju lejon të bëni gjëra të mahnitshme në shtëpinë tuaj Për të përdorur tiparet e reja në iOS 11, centrali suedez ka nisur një aplikacion të ri që ju lejon të shihni se si duke
Krijohet aplikacioni që dërgon “emoji’ me shprehjen e vërtetë të fytyrës tuaj Një aplikacion i ri po synon t’i bëjë emoji-t aq të vërteta sa s’kanë qenë ndonjëherë. Praktikisht, do t’ju duhet të
Tani mund të dërgohen para me aplikacionin e Skype dhe PayPal Skype dhe PayPal kanë njoftuar sot integrimin e shërbimeve të tyre përkatëse. Kjo vlen për aplikacionet mobile të Skype
A e dini se Instagram është aplikacioni më i dëmshëm për shëndetin mendor? Mediat sociale kanë një ndikim shumë të madh në përditshmërinë tonë. Por ndikimi i tyre është aq i madh sa ndikojnë
Tani mund të dërgoni para me aplikacionin e Skype dhe PayPal Skype dhe PayPal kanë njoftuar sot integrimin e shërbimeve të tyre përkatëse. Kjo vlen për aplikacionet mobile të Sk
Aplikacioni për “selfie” perfekte Drita e duhur, pozicioni i fytyrës, shprehia, ambienti që është në sfond, distanca nga objektivi. Pra, të bësh një s
Facebook sjell "stories" edhe në versionin desktop Historitë e Facebook, kloni i Snapchat që qëndron sipër ‘News Feed’ në aplikacionin për celular, është duke u publikuar
Më në fund Youtube vendos të mbështesë WhatsApp-in WhatsApp është bërë një nga aplikacionet më të përdorshëm dhe gjithëpërfshirës kohët e fundit. Por tani WhatsApp duke
Lind aplikacioni për të sëmurët me sklerozë Në Milano janë shfaqur aplikacionet për kontrollin e pajisjeve elektronike dhe paraqitjen e tru-kompjuterit. Tashmë n
Ky është aplikacioni që po shkatërron baterinë e celularit tuaj Rreth tri vite e gjysmë më parë, u raportua se aplikacioni “Facebook” ishte përgjegjës për harxhimin e baterisë në pajis