999 rezultate për

aplikacionet

Aplikacionet e smartphone përdorin dhe shkëmbejnë të dhënat e përdoruesve Aplikacionet e telefonave të mençur Android përdorin dhe shkëmbejnë të dhënat personale të përdoruesve, thuhet në një st
5 aplikacionet më të sigurta për mesazhe Ne të gjithë dërgojmë mesazhe me shumë aplikacione të njohura të cilat mund të përgjohen dhe të lexohen. Megjithatë,
Google prezanton aplikacionet më të kërkuara për vitin 2016 Google ka bërë të ditur për publikun aplikacionet më të shkarkuara nga Play Store për vitin 2016. Aplikacioni “Duo” i
Apple zbulon aplikacionet më të mira për vitin 2016 Apple ka prezantuar edhe për këtë vit ‘Best of 2016’, listën e aplikacioneve, lojërave dhe muzikës më të mirë të vitit.
10 aplikacionet më të mira për vitin 2016 Prestigjozja “Time” ka renditur 10 prej aplikacioneve më të mira, të cilat këshillon se mund t’i përdorim edhe gjatë vit
Apple lançon një aplikacion të ri për televizorët Apple ka lëshuar së fundmi një aplikacion të ri të quajtur thjesht,TV. Aplikacioni “TV” do të punojë jo vetëm në t
"Facebook Messenger" dhe "WhatsApp" zgjidhen si aplikacionet më të sigurta të mesazheve “Facebook” është zgjedhur si kompania më e sigurt në një raport që ka studiuar aplikacionet e mesazheve. Studimi ësh
WeChat, përdorni aplikacionet pa i shkarkuar më parë WeChat ka filluar të testojë funksionin e tij Miniapp, ju mund të përdorni aplikacione të tjera brenda në WeChat. Zh
Koha për të zëvëndësuar Google Play Store Shumica e tregjeve të aplikacioneve alternativë Android ofrojnë cilësi dhe avantazhe më të mira: Aplikacione falas –
Aplikacionet kanë përgjysmuar kohën e përdorimit të kompjuterit Lehtësirat që sjellin aplikacionet për teknologjinë celulare kanë çuar në uljen e orëve të shpenzuara nga individët në k
Tatuazhet do mund të kontrollojnë aplikacionet dhe pajisjet Në të ardhmen, tatuazhet tuaja mund të jetë shumë më tepër se sa vetëm disa dizanje boje. Shkencëtarët kanë krijuar
Apple do të fshijë nga App Store aplikacionet e papërditësuara Apple ka lajmëruar se do të ketë disa ndryshime të reja përsa i përket App Store. Në qoftë se një aplikacion nuk punon o
Risia më e fundit nga Facebook Facebook së fundmi ka njoftar se tashmë do të lejojë që përdoruesit të lënë një video në seksionin e komenteve, pasi kom
Unaphone telefoni më i sigurt në botë Una është një kompani teknologjike që së fundmi ka premtuar se do të sjellë në treg një telefon të menccur, i cili ndrys
Ja aplikacionet që Apple mendon se duhet t’i keni në iPhone Apple dëshiron që në pajisjet e tij të sjellë një veccori tjetër që janë aplikacione të ndryshme mobile që ju vijnë në n
Aplikacionet më të mira të javës (FOTO LAJM) Gjatë përdorimit të pajisjeve teknologjike janë dhe shumë aplikacione që na ndihmojnë për ta realizuar siç duhet përdori
Ja si largohen aplikacionet “automatike” nga iPhone (VIDEO) Një ndër problemet kryesore për të gjithë përdoruesit e iPhone është se kjo pajisje ka shumë aplikacione të panevojshme,
Apple sjell përditësimin e iOS 9.2 Apple ka sjellë përditësimin e dytë të sistemit operativ iOS 9, i cili vjen me disa veçori të reja dhe rregullime të dis
LG G4 apo Galaxy S6, cili është më i shpejtë? (VIDEO) Telefonat më të ri të nxjerrë në treg LG G4 dhe Samsung Galaxy S6 janë dhe modele që është e vështirë të bësh një difere
Aplikacionet e duhura për testimin e shikimit (FOTO LAJM) "Peek" (Portable Eye Examination Kit) është një aplikacion i testuar nga shkencëtarët e School of Hygiene &Tropical Medi