999 rezultate për

aplikacionet

Si qëndron e vërteta e aplikacionit që gjurmon personat me Covid? Gjatë valës së parë të Covid-19, studiuesit në Universitetin e Oksfordit ndërtuan një model kompjuterik që sugjeronte: n
Aplikacionet për Covid në Evropë, cilat shtete kishin sukses dhe cilat dështuan Projektuar për të ndihmuar në luftën kundër përhapjes së koronavirusit, duke gjurmuar automatikisht kontaktet e njerëzve
Aplikacionet më të shkarkuara gjatë COVID-19 Pasi OBSH shpalli koronavirusin pandemi më 24 mars, filloi vetë-izolimi pak e nga pak në shumë shtete, gjë që rrjedhimis
Njerëzit gjejnë "ngushëllim" te interneti, aplikacionet më të shkarkuara gjatë pandemisë Pasi OBSH shpalli koronavirusin pandemi më 24 mars, filloi vetë-izolimi pak e nga pak në shumë shtete, gjë që rrjedhimis
Po niseni për pushime? Ja 4 aplikacionet që lehtësojnë udhëtimin tuaj Teknologjia nuk shkon kurrë me pushime! Ky është rezulati i një studimi të “Booking” i cili konsiderohet koloseu i preno
10 aplikacionet më të mira për foto, "shfrytëzojini" 1. Pixlr Pixlr eshte nje aplikacion i plote i cili mundeson redaktimin e fotove nepermjet varieteteve te shpe
Po planifikoni pushimet?! Zbuloni aplikacionet që iu vijnë në ndihmë Teknologjia nuk shkon kurrë me pushime! Ky është rezulati i një studimi të “Booking” i cili konsiderohet koloseu i preno
Aplikacionet që duhet me patjetër ti keni në celular Celulari duhet mbushur me aplikacione që vlejnë, që na e bëjnë jetën më të lehtë. Në YouTube ekziston një numër i pafund
13 aplikacionet që do t'ua bëjnë jetën më të bukur Smartphone-at janë bërë tashmë një pjesë e pashmangshme e jetës sonë dhe kjo është diçka që asnjë nuk mund të mos e pran
Njihuni me 10 aplikacionet më të shkarkuara për iPhone 10 aplikacionet kryesore për iPhone muajin e kaluar regjistruan 78 milion shkarkime. Sipas Priori Data, në krye të l
Nuk është teori konspiracioni, telefoni juaj po ju sheh! Nëse keni pasur ndonjëherë dyshimin e hidhur se telefoni juaj mund t'ju vëzhgojë, hulumtimet e reja sugjerojnë se nuk je
Nuk është teori konspiracioni, telefoni juaj po ju sheh! Nëse keni pasur ndonjëherë dyshimin e hidhur se telefoni juaj mund t'ju vëzhgojë, hulumtimet e reja sugjerojnë se nuk je
Çfarë i ndodh celularit tuaj nëse ç’aktivizoni Facebook e Messenger Ju është ngarkuar celulari dhe punon me vështirësi? Ndoshta duhet të fshini disa aplikacione. Nëse ju ç’instaloni ng
As Facebook e as Instagram, ky është aplikacioni më i përdorur në botë Aplikacionet më të përdorura në botë mbeten ato që janë falas. Duke dominuar renditjen e vitit të kaluar ishin aplik
Beqarë? Facebook sapo gjeti zgjidhjen ideale për ju Mark Zuckerberg gjatë konferencës vjetore të F8 në San Jose të Kalifornisë ka dhënë një lajm të gëzueshëm për të gjithë
Kujdes, ky veprim i përditshëm dëmton Iphonin tuaj Përdoruesit e Iphone në të gjithë botën bëjnë një gabim duke menduar se në fakt i bëjnë mirë Iphonit të tyre. Por mil
Aplikacionet që duhen shkarkuar në një smartphone të ri Smartphonet Android, siç ju e dini, përbëjnë shumicën, nëse ju sapo e keni marrë një të tillë aplikacionet që duhet të s
Tri aplikacionet më të sigurta për të fshehur fotot intime Shkëmbimi i mesazheve seksi ka ekzistuar përherë, qysh në kohërat e lashta kur çiftet shkëmbenin mesazhe të tilla përmes
Pesë aplikacionet më të mira për të shkarkuar libra falas Teknologjia e re ofron ua ofron të gjitha në botën e internetit. Shkarkimi i librave falas është një mekanizëm i ri
Ky veprim i përditshëm dëmton Iphonin tuaj Përdoruesit e Iphone në të gjithë botën bëjnë një gabim duke menduar se në fakt i bëjnë mirë Iphonit të tyre. Por mil