999 rezultate për

apel

Deputeti tërheq vëmendjen në Kuvend, flokët kapelon dhe baluket e ndara në mes (FOTO LAJM) Me djegien e mandatëve nga ana e opozitës, në Kuvendin e Shqipërisë u futën kandidatë pa lidhje me politikën dhe jetën p
Mjeku Kalo me apel të fortë: Populli është drobitur nga zhagitja 30-vjeçare Me anw tw njw postimi nw Facebook, mjeku i njohur Tritan Kalo u ka dhwnw njw mesazh tw fortw shqiptarwve dhe politikanwv
Policia bën apelin e rëndësishëm për çiklistët e pabindur (VIDEO) Policia e Shtetit ka bërë një njpftim për të gjithë ata të cilët përdorin biçikletat, në mënyrë që të shmangen aksidente
Me orë të tëra të ngatërruar nëpër kufij! Osmani me apel: Shtetasit e Maqedonisë mos nisen pa koordinim me Qeverinë (VIDEO) Me makina personale u nisën nga Italia për të ardhur në Maqedoni… Me të dëgjuar se janë hapur kufijtë në Serbi, shtet
Filipçe bën apel për kujdes: COVID-19 është akoma në mesin tonë Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe ka bërë një shkrim në rrjetin social, Facebook ku është shprehur se ndjehet i shq
3 klube apeluan vendimin e Ligue One, gjykata merr vendimin Lyon, Toulouse dhe Amiens, tre klubet që apeluan vendimin për përfundimin e hershëm të Ligue 1, kanë parë apelin e tyre
"Mban era alkol", Van Nistelrooy mohon akuzat dhe "godet" Capellon Ruud van Nistelrooy i ka mohuar pretendimet e ish-trajnerit Fabio Capello, i cili tha se zhveshtores së Real Madridit i
Habit Capello: Ronaldo "Fenomeni" kishte talent, por më hapte probleme Fabio Capello dhe Ronaldo Nazario de Lima punuan me njëri-tjetrin për gjysmë viti te Real Madridi. Nga korriku 2006 deri
Capello: Ronaldo talenti më i madh, krijoi probleme në dhomën e veshjes Ish-trajneri i Real Madrid, rrëfeu të martën për Sky Sports se braziliani Ronaldo Nazario ishte "talenti më i madh" që
Capello këshillon Haaland për të ardhmen: "The reds" destinacioni i duhur Fabio Capello, një emër i njohur i stolit jo vetëm në Itali (ish-trajner i Real Madridit, Anglisë dhe Russisë jashtë ven
Si të ruajnë fëmijët distancën në shkollë? Kina bën gjetjen gjeniale (FOTO LAJM) Fëmijët e klasave fillore kanë rinisur mësimin më provincën e Hangzhou, në Kinë. Për ruajtjen e distancës mes tyre, n
Komisionerja e KE-së apel institucioneve shqiptare për Teatrin: Dialog para vendimit Komisionerja e KE, Mariya Gabriel ka reaguar ashpër në lidhje me vendimin për shembjen e Teatrit. Ajo u ka bërë apel
Aktorja e preferuar e "La casa de papel" drejt martesës? Tokyo flet për të dashurin (FOTO LAJM) Që nga viti 2016, Ursula Corberó, Tokyo e La Casa de Papel, ka pasur dashuri të përsosur me aktorin Chino Darín. Në n
Kalo apel shqiptarëve: Bëni shumë kujdes Mjeku i njohur infeksionist, Tritan Kalo me një post në rrjetin social Facebook, u ben apel shqiptareve te mos e ulin as
“Nuk është çështje e ngutshme”, çfarë vendosi gjykata për Saimir Tahirin dhe Jaeld Çelën Gjykata e Apelit në Tiranë ka shtyrë seancën e planifikuar sot për ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri, dhe ish-drej
Capello: Mënyra si janë trajtuar Maldini dhe Boban më bën për të vjellë Trajneri i njohur italian, Fabio Capello, ka folur sot sa i takon dyshes Maldini-Boban, mënyrën si drejtuesit e Milanit
14 bashki të tjera marrin dritën jeshile, Kalo bën apelin e rëndësishëm Me zgjerimin e zonave të gjelbra, dhe hapjen e bizneseve të tjera si berberhane apo klinika dentarë, mjeku i njohur infe
Capello, pro rifillimit të futbollit: Ja si duhet të procedohet “Unë jam për rifillimin e aktivitetit futbollistik, për shumë arsye. Ndërkohë, janë 100 mijë të punësuar, që paguhen në
E hapur prej një jave, asnjë rast pozitiv në Zelandën e Re Zelanda e Re raportoi 0 raste të reja me Covid-19 për të dytën ditë radhazi, një javë pasi u hoqën masat shtrënguese duk
''Mos u përpiqni të na përçani ne mjekët me idiotësirat tuaja'', Tritan Kalo bën apelin e rëndësishëm Mjeku Tritan Kalo u ka bërë thirrje qytetarëve që të bëjnë kujdes, edhe pse ka filluar lehtësimi i masave kundër koronav