999 rezultate për

apasionuar

I apasionuar me hip hopin, Marcelo imazh i dy stilisteve indiane Ylli brazilian i Realit të Madridit, Marcelo u shndërrua në imazhin e dy stilisteve indiane që dizenjuan një xhaketë pos
Modelja braziliane e apasionuar pas futbollit "djeg" Instagramin (FOTO LAJM) Dayane Mello është një modele braziliane e apasionuar shumë pas sportit dhe sidomos pas futbollit. Në Intagram ajo ës
Nga byreku te gjella, Bebe Rexha e apasionuar për të gatuar ushqim shqiptar (FOTO LAJM) Bebe Rexha është emër i madh në skenën ndërkombëtare, si për tekst-shkruese ashtu edhe për këndim. Por pasi pandmeia
Kiara Tito sërish në ekran, ka një thirrje për të gjitha vajzat që janë të apasionuara pas modës (FOTO & VIDEO) Pas pauzës që bëri nga ekrani, Kiara Tito do të rikthehet sërish dhe fuqishëm. Spektakli i ri do të quhet Style Star
I fiksuar pas shpejtësisë dhe motorave, dalin pamjet e aksidentit tragjik të shqiptarit (VIDEO) Një shqiptar ka humbur jetën në një aksident me motor në Amerikë. Ngjarja tragjike nga ndodhur në Nju Xhersi ku 52 vj
I apasionuar pas shpejtësisë dhe motorave, kush është shqiptari që humbi jetën në aksident në Amerikë Një shqiptar ka humbur jetën në një aksident me motor në Amerikë. Ngjarja tragjike nga ndodhur në Nju Xhersi ku 52 vj
Ronaldo reklamon linjën CR7 në automjete historike (FOTO LAJM) Cristiano Romaldo ka menduar një mënyrë të veçantë reklamimi për linjën e re Fall/Winter 19 të koleksionit të tij. Yl
Arkitekti projekton shtratin ideal për të apasionuarit pas filamve (FOTO LAJM) Një arkitekt ka projektuar një shtrat i cili është i pajisur me një projektor 4K, një ekran 70 inç dhe një aplikacion të
Ish-mesfushori i Real Madridit i apasionuar pas pokerit, humb 61 milion euro Gjatë karrierës së tij të gjatë ka veshur fanellat e Velje, Hamburg, Everton, Real Madrid dhe Cetlic, para se të varte k
E dashura e Ruganit e apasionuar pas guzhinës (FOTO LAJM) Michela Perisico e dashura e Daniele Rugait mbrojtësit të Juventusit tashmë i futet punës dhe si guzhinjere. Michela
Andrea Pirlo i apasionuar pas këngëtares shqiptare (VIDEO) Legjenda italiane, Andrea Pirlo, ka publikuar një video në Instagram, ku ai e shijon ditën e diel duke e dëgjuar këngën
Fatima Zahra tifoze e apasionuar pas Juventusit (FOTO LAJM) Fatima Zahara është një tifoze e apsjonuar pas Juventusit. Modelja Italiane e ndjek gjithmonë skuadrën bardhezi dhe kët
Nëse jeni të apasionuar pas sportit, ja 15 arsye për të mos hequr kurrë dorë Bota e sportit është e ngjashme me biznesin. Ka trajnim. Konkurrencë. Fitore dhe humbje. Pasion. Punë të rëndë. A duhet
I apasionuar pas tatuazheve, Coutinho tregon domethënien e tyre Philippe Coutinhho, është një nga lojtarët më të shtrenjtë të Barcelonës. Ai përveç pasionit për futbollit duket se
De Biasi zbulon një "sekret": Jam i apasionuar pas Juves, mund ta fitojnë Championsin Gianni De Biasi ka dhënë një intervistë të gjatë sot për "Gazzetta dello Sport" duke folur dhe për Juventusin dhe Allegr
E rrallë, bufi me fytyrë si zemër (FOTO LAJM) Griffi është bufi me fytyrë më të veçantë në botë, fytyra e tij është në formë zemre. Ky është bufi më i famshëm në botë
Luana, bukuroshja e apasionuar pas Sampdorias dhe Eto’o-së (FOTO LAJM) Sampdoria nuk është një ekip i nivelit të Juventusit, Milanit apo Interit por sërish ka tifozët e saj fanatikë, të cilët
Makinat më të bukura ndër vite (FOTO LAJM) Makinat janë mjetet më të domosdoshme të transportit, jemi mësuar që herë pas herë të shohim dhe ndryshimet me të cilat
E tmerrshme, shikoni çfarë del nga goja e kësaj vajze (VIDEO) Katrina Elaine Deëees-Steele është një vajzë e cila mund të cilësohet si person që nuk vuan nga araktnofobisë, frika ng
Të moshuarit e apasionuar pas tatuazheve (FOTO LAJM) Tatuazhet shpesh janë një trend që mund të pëlqehet nga shumë persona, por ka dhe nga ato që druhen ta bëjnë një gjë të