999 rezultate për

apartamenti

Përfshihet nga flakët apartamenti në Tiranë Një apartament në rrugën e Kavajës në kryeqytet është përfshirë nga flakët masive. Si pasojë e zjarrit, shtullungat
Sa e pasur është Olta Xhaçka: Nga makina 16 mijë euro tek apartamenti me vlerë të pa deklaruar Olta Xhaçka u zgjodh ministre për Europën dhe Punët e Jashtme në dhjetor 2020, pas largimit me dorëheqje të Gent Cakës.
Merr flakë apartamenti në katin e katërt në Tiranë Një banesë në katin e katërt të një pallati në zonën e ‘Restorant Durrësit’ në Tiranë është përfshirë nga flakët. Br
Fshehu apartamentin në Tiranë, KPA shkarkon kreun e Gjykatës së Tropojës Kolegji i Posaçëm i Apelimit, ka lënë në fuqi vendimin e Komisionit të Pavarur të Kualifikimit për shkarkimin nga detyr
Përfshihet nga flakët apartamenti në Durrës Një apartament në Durrës është përfshirë nga flakët. Apartamenti ndodhet pranë stacionit të trenit dhe bëhet me dije se
Shpërthen bolieri i dushit, thyhen xhamat e apartamentit Një bolier dushi ka shpërthyer në një aparatament në lagjen “Liria” në qytetin e Fierit, i cili ndodhej pranë shtëpisë s
Apartamenti shpërthen në flakë në Shkodër Eshtë përfshirë nga flakët një apartament në Shkodër ditën e sotme. Apartamenti ndodhej në katin e pestë të një palla
Metoda praktike, si të freskoni apartamentin tuaj në ditët e nxehta Evropa po përjeton vera rekord ku po bëhet gjithnjë edhe më e rëndësishme mbajtja e vet shtëpive tona të freskëta. K
U hodh nga dritarja e apartamentit, ndërron jetë sportistja 20-vjeçare Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Moskë, Rusi. Një patinatore me origjinë ruse ka ndërruar jetë ditën e shtunë në Mo
Tragjike, trupi i biznesmenit 33-vjeçar gjendet pa kokë në apartamentin luksoz (FOTO LAJM) Trupi i copëtuar i një sipërmarrësi 33-vjeçar është gjetur brenda apartamentit të tij luksoz në Manhattan. Pranë trupit
Gjendet i pajetë 22 vjeçari shqiptar në apartamentin e mikut të tij në Greqi Një 22 vjeçar shqiptar është gjetur i pajetë në ishullin e Kretës në Greqi. Sipas mediave greke, i riu u gjet i pajet
Tension në Tiranë, apartamenti përfshihet në flakë Kati i fundit i një pallati është përfshirë nga flakët. Zjarri ka rënë në katin e tetë të një pallati në zonën e njohur
Prezantuesja sportive përjeton tmerrin, i grabisin bizhuteritë në apartamentin në Milano Në pritje të rifillimit të kampionati italian, prezantuesja e njohur sportive e DAZN, Diletta Leotta është përballur me
Një person i vë zjarrin apartamentit të tij në Elbasan Një ngjarje e rëndë është raportuar në Elbasan, ku një përson me probleme të shëndetit mendor i ka vënë zjarrin apartame
Apartamenti 24 milionë dollarë i Beckham bëri namin, por Victoria e paska marrë me kredi (FOTO LAJM) Victoria Beckham u përball me kritika të forta javët e shkuara, për shkak se ajo vendosi që të përfitonte nga shteti për
Apartamenti ku fshihej nuk ishte në emrin e tij, kush është vajza që dyshohet se ndihmoi Orges Bilbilin Gjykata la në burg Orges Bilbilin teksa u kap disa ditë më parë në kryeqytet. Ndërkohë, policia dhe Prokuroria janë duke
Në mes të pandemisë, familja Beckham blen apartamentin 24 milion dollar Familja Beckham kanë vendosur që të investojnë plott 24 milion dollarë, për të blerë një apartament luksoz në Miami. Rez
Apartamenti 24 milionë dollarë në kullën 62 kate, brenda shtëpisë unike të Beckham (FOTO LAJM) Ndërkohë që të gjithë janë izoluar në shtëpi për të frenuar përhapjen e koronavirusit, mediat britanike raportojnë se fa
Kishte vetëm një muaj në Angli, çfarë u gjet në apartamentin e 19 vjeçarit shqiptar Policia britanike ka arrestuar një 19 vjeçar i përfshirë në prodhimin e kanabisit. Brenda apartamentit së tijështë gj
Ra lakuriq nga kati i 3-të i apartamentit të të dashurit, modelja e njohur lufton me jetën (FOTO LAJM) Modelja e njohur ruse, Ksenia Puntus prej orësh është duke luftuar për jetë. Ditën e djeshme ajo është gjetur në disa s