999 rezultate për

apartament

Si paratë e drogës po shtrenjtojnë apartamentet në Tiranë (FOTO LAJM) Çmimet e apartamentee po shtrenjtohen dukshëm në Tiranë, duke reflektuar kërkesën e lartë, që po vjen kryesisht nga buri
Toka e apartamente miliona euro, kjo është pasuria e majme e Linda Ramës Bashkëshortja e kryeministrit Edi Rama, Linda, vjen nga një martesë e përfundur në divorc, me pedagogun Thanas Xhillarin
Dokumentari i parë VIP, Elvana sapo na prezantoi super shtëpinë (FOTO LAJM) Elvana është e para këngëtare shqiptare që ka vendosur që të bëjë një dokumentar. Teksa ka shpalosur një pjesë të kar
Taylor Swift shpenzon 50 milionë dollarë për një apartament?! Këngëtarja e famshme Taylor Swift ende po shijon suksesin e albumit të saj “Reputation” si edhe të hitit “End Game”.
5-vjeçari jetonte midis minjve dhe plehrave, arrestohen prindërit monstra (FOTO LAJM) Një djalë pesëvjeçar ishte lënë vetëm në një apartament të ndotur dhe një kushte të tmerrshme. Prindërit e djalit, Wi
Shiste apartamentet disa herë, kapet mashtruesi i shumëkërkuar Policia ka vënë në pranga një 55-vjeçar, banues në Tiranë. Ai është arrestuar për akuzën "mashtrim" pasi ishte shpallur
Rriten sërish çmimet e apartamenteve në Tiranë Muaji i parë i vitit duket se ka shënuar rritje çmimesh të pasurive të paluajtshme, në linjë me pritshmëritë e ndërtuesv
Shkrumbohet nga flakët apartamenti në Shkodër Një apartament në Shkodër është përfshirë nga flakët e zjarrit. Sipas informacioneve të para, mësohet se shkak për z
Tërbohet djali i miliardierit, rreh brutalisht të dashurën në apartamentin e tij (FOTO LAJM) Një miliardier që sulmoi të dashurën në apartamentin e tij luksoz, i shpëtoi burgut pasi gjykatësit morën vesh se cifti
Lëndohen 7 persona, shpërthen në dyqan iPhone X-i parë Mediat italiane bëjnë me dije se një shpërthim është regjistruar në orët e para të mëngjesit të sotëm në një pallat pesë
A do rriten çmimet e apartamenteve në 2018-n?! Ndërtuesit presin që në qendër dhe brenda zonës së Unazës së Madhe çmimet do të jenë në rritje, teksa pohuan se në perif
3 apartamente e mijëra euro, kjo është pasuria e krahut të djathtë të Ramës Ëngjëll Agaçi është një ndër njerëzit më të besuar të kryeministrit Edi Rama. Prej 5 vitesh ai mban pozicionin si se
Bleu apartamentin e ri, burri ngel i habitur nga ajo që gjen brenda Një burrë ka denoncuar në polici pasi ka mbetur i habitur kur ka hyrë në shtëpinë e re që kishte blerë pasi i mungonin m
Ndjeu erë të rëndë, por nuk e dinte që gruaja po i kalbej në shtëpi Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë padyshim vendi ku lindin historitë më të pazakonta dhe deri diku të pabesueshme.
Trondit 60-vjeçari: Nuk e dija që gruaja më kishte vdekur para një muaji në shtëpi Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në SHBA ku një burrë nga Çikago pretendon se nuk kishte dijeni se gruaja e tij kishte vde
Myftaraj akuzon rëndë ministrin: I dhuroi dashnores një apartament Publicisti Kastriot Myftaraj ka hedhur akuza shumë të forta mbi ministrin e Ekonomisë dhe Financave Arben Ahmetaj. Në
Komshinjtë dëgjonin klithma nga apartamenti, shkatërrohet grupi i prostitucionit në Durrës Një grup prostitucioni është shaktërruar sot nga policia. Ata kishin marrë me qera një apartament në qytetin e Durrë
Zjarri përfshiu apartamentin e tij, burri trim zbret nga dritarja (FOTO LAJM) Ky është momenti i tmerrshëm kur një njeri trim i shpëtoi një zjarri të madh që përfshiu apartamentin e tij duke zbritur
Dy apartamente dhe makinë luksoze, a e dini sa e pasur është Grida Duma? Grida Duma është një ndër deputetet më të reja në Kuvendin e Shqipërisë. Pavarësisht se ajo është angazhuar prej shu
Kush është deputeti "i pastrehë" me tre shtëpi super luksoze Zgjedhjet e 25 Qershorit mblodhën në politikë figura të reja por të “krimbur” në para. Një ndër to është edhe depute