999 rezultate për

apartament

Shitet banesa më e shtrenjtë në botë, do të habiteni nga çmimi i saj (FOTO LAJM) Shtëpia më e shtrenjtë që është shitur në historinë e SHBA-ve, është një apartament në Manhatan, të cilin miliarderi Ken
U ekzekutua në mënyrë mafioze në Elbasan, "tarzani" që mbushi veriun e Italisë me kokainë E vranë me të shtëna arme zjarri brenda Range Roverit të zi, përmes të cilit po udhëtonte brenda qytetit të tij, Elba
Reperi surprizon Kim Kardashian me një dhuratë 14 milion dollarshe Ylli i repit Kanye West, njihet si një nga këngëtaret që ka arritur më së shumti sukses duke i siguruar atij edhe mjaftë
Merr flakë apartamenti në mes të Lezhës, panik në qytet Një apartament është përfshirë nga flakët në qendër të Lezhës duke shkaktuar panik në qytet. Në vendngjarje kanë mbër
Jul Deda kujton periudhën e tij të errët të karrierës: Shyqyr i dhamë fund shpejt I ftuar sot (e shtunë, 1 dhjetor) te emisioni “Thumb” në ABC News, Julian Deda foli ndër të tjera për periudhat aspak të
Aguero blen shtëpinë e ëndrrave Sergio Aguero ndërron shtëpi dhe e bën këtë me plot stil. Sulmuesi i Manchester Cityt sipas asaj që raporton "The Sun
Zjarri përfshin ndërtesën pranë Bashkisë në Elbasan, rrezikohen disa apartamente Një zjarr i madh ka përfshirë mbrëmjen e sotme një ndërtesë pranë Bashkisë së qytetit në Elbasan. Ndërtesa në fjalë ë
Bonnie dhe Cloudy në jetën reale, kapet shqiptari dhe e dashura e tij Një shqiptar i cili vidhte nëpër apartamente sëbashku me të dashurën e tij është dënuar nga drejtësia italiane me 3 vit
"Çmenden" çmimet e apartamenteve në Tiranë, rritja varion nga 20-30% Çmimet e apartamenteve në Tiranë po shtrenjtohen sërish me 15 deri në 30%, sipas një vëzhgimi të fundit që bëri Monitor
Gjykata i kthen Mark Frrokut, 4 nga 12 pronat e sekuestruara Gjykata e Apelit, ka vendosur ditwn e sotme qw ti kthejw nw pronwsi 4 prona tw sekuestruara ish-deputetit socialist Mark
Makina, VIP-a dhe apartamente: Zbuloni jetën luksoze të Khabib (VIDEO) Fitorja me bujë ndaj Conor McGregor duke ruajtur titullin kampion të peshave të lehta në UFC e ka bërë mjaft të famshëm
Zjarr në një apartament në Vlorë Një banesë në lagjen "29 nëntori" në Vlorë është përfshirë nga zjarri pasditen e sotme. Zjarrfikësit kanë mbërritur m
Digjet apartamenti në Tiranë, vdes një shtetas Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë. Burime zyrtare bëjnë me dije se shtetas ka humbur jetën pasi banesa e tij
Vila, apartamente e makina të blinduara: Pasuritë e sekuestruara të Habilajve Habilaj janë një nmdër bandat më të rrezikshme në Shqipëri. Pavarësisht se disa prej tyre janë në burg, çështja e ty
Shkatërrohet banda shqiptare në Francë, kapen 1 milion euro drogë 1 milion euro drogë janë kapur në Francë në një dhomë sëbashku me një flamur kuqezi. Droga u gjet në një apartament n
U gjet e vdekur, misteri i frikshëm rreth vdekjes së modeles së famshme Banesa është në pronësi të të dashurit të saj që punon bankier në Wall Street, me të cilin ka pasur një lidhje prej 9 vi
Shkrumbohet apartamenti në një kompleks turistik në Golem Një zjarr ka rënë në plazhin e Golemit. NGa raportimet e para mësohet se zjarri ka rënë në një apartament, në një kom
Panik në Tiranë, merr flakë apartamenti Një apartament ka marrë flakë mbrëmjen e sotme në zonën pranë “Brrylit”, në një pallat. 3 zjarrfikëse kanë mbërritur
Droga çmend çmimet në Shqipëri, më lehtë blihet një shtëpi në Amsterdam se në Tiranë Si është ajo shprehja “të gjitha rriten, vetëm rroga nuk lëviz nga vendi”…? Epo kjo shihet qartë edhe në tendencën e fun
Sekuestrohen makina, apartamente e llogari bankare në Fier Policia e Fierit ka sekuestruar pasuri të paluajtshme, llogari bankare dhe automjete në këtë qytet. "Fatos Fasko, 49