999 rezultate për

apartament

Merr zjarr apartamenti në Lushnje Flakët kanë përfshirë një apartament në katin e pestë të një pallati në Lushnje. Shërbimet zjarrfikëse ndodhen në ven
Kjo është pasuria e deputetit që pi 50 kafe në ditë (FOTO LAJM) Agjencia Kundër Korrupsion, ka filluar publikimin e pasurisë të zyrtarëve të lartë të shtetit Këtë deklarim e ka bërë
INSTAT: Miratohen 245 leje ndërtimi, shumica për hotele dhe apartamente Referuar lejeve të ndërtimit, bumi i ndërtimeve pritet të vazhdojnë me hapa galopante edhe gjatë muajve në vijim. Sip
Nëna me dy vajzat gjendet e pajetë në apartament, dyshohet se ndërruan jetë nga uria Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Vienë të Austrisë, ku një grua së bashku me dy vjazat e saj janë gjetu
Grabitën 70 apartamente në Francë në pranga tetë shqiptarë Tetë shtetas shqiptarë janë arestuar pas një hetimi ndërkombëtar të kryer në bashkëpunim me autoritetet në Francë dhe në
Vodhën 70 apartamente në 3 muaj, shkatërrohet banda e laçianëve në Francë Shtatë shqiptarë janë arrestuar me akuzën e vjedhjes së rreth 70 apartamenteve në Nancy të Francës përgjatë tre muajve t
230 apartamente, 10 milion euro dhe hotele! Kush është "bossi" nga Lezha i arrestuar nga policia Policia shqiptare arrestoi sëfundmi një biznesmen nga Lezha në llogari të autoriteteve italiane, të cilit më parë i ishi
"Çmenden" çmimet e apartamenteve në bregdet, arrijnë deri 3,000 euro/m² në Sarandë Pranvera është sezoni më intensiv i punës për agjencitë e pasurive të paluajtshme veçanërisht, ato që janë të fokusuara
Paraja e drogës shtrenjtoi apartamentet në Tiranë Rritja e volumit të ndërtimeve në Shqipëri gjatë dy viteve të fundit nuk ka arritur që të sjellë në treg çmime më të fav
Një karvan me makina, apartamente e toka, çfarë iu sekuestrua Muratajve Rreth një muaj para se të ndodhte grabitja e 9 Prillit në pistën e Aeroportit Ndërkombëtar të Tiranës, Prokuroria për Kr
Arrestohet mashturesi nga Kosova, u kap duke marrë kapar për apartamente Finalizohet operacioni policor i koduar “Imobiliare”, në sajë të të cilit është ndaluar një shtetas kosovar, i akuzuar p
Bleu 45 dyqane dhe apartamente, kush është fajdexhiu që alarmoi institucionet shqiptare (FOTO LAJM) Drejtoria e Paranadalimit të Pastrimit të Parave ka publikuar raportin për vitin 2018, në të cilin janë paraqitur edhe p
Zjarri përfshin apartamentin, shpëtohen në kohë dy fëmijë në Tiranë Një zjarr i rënë në katin e katërt të një pallati pranë Komisariatit nr.4 të Tiranë i ka rrezikuar jetën dy fëmijëve, të
Çmimet e apartamenteve në Tiranë më të shtrenjtat në rajon Apartamentet luksoze në zonat qendrore në Tiranë po kapin majat, teksa një sërë projektesh luksoze janë në ndërtim. Çmim
Shpërthen në flakë pallati në "Astir" Një apartament është përfshirë nga flakët në zonën e Astirit. Mwsohet se flakët kanë përfshirë katin e 6 të një apar
Merr flakë pallati në Durrës, ka banorë brenda Një zjarr ka rënë në një apartament në katin e katërt të një pallati në lagjen nr.1 në Durrës, në zonën e njohur si Nish
Bombula dogji apartamentin në Tiranë, plagosen babë e bir Një apartament në hyrje të rrugës Irfan Tomini në Tiranë ka shpërthyer në flakë, për shkak të shpërthimit të një bombole
Shpërthen bombola, digjet apartamenti në Tiranë (VIDEO) Flakët kanë përfshirë një apartament në hyrje të rrugës Irfan Tomini në Tiranë, ku dyshohet se shkaku ka qenë shpërthimi
Po kërkoni një apartament? Disa këshilla se si të mos mashtroheni Mungesa e një tregu të mirëstruktruar imobiliar në Shqipëri dhe një baze ligjore të mirëfilltë që rregullon këtë treg bë
Shitet apartamenti më i shtrenjtë në histori (FOTO LAJM) Shtëpia më e shtrenjtë që është shitur në historinë e SHBA-ve, është një apartament në Manhatan, të cilin miliarderi Ken