999 rezultate për

apartament

E zbulon prestigjozja franceze: Ylli i Napolit ka blerë apartament në Paris PSG-së po përgatitet për të zëvendësuar Thiago Silvan i cili me shumë gjasa do të largohet pas 8 sezonesh. 35 vjeçari
Si kanë ndryshuar çmimet e apartamenteve në Tiranë në 15 vitet e fundit Tregu i pasurive të palujtshme në Shqipëri ka pësuar një zhvillim dinamik ndër vite, duke iu përgjigjur njëkohësisht edh
Dikur i angazhuar me PD-në, kush është "Titi i Ukës" që OFL-ja i çoi sot letrën OFL i dërgoi formularin për deklarimin e pasurisë dy personazheve të njohur në Lezhë, të cilët sipas policisë janë dënua
Detaje të reja nga zjarri në Shkodër, veprimi që bënte shpesh i moshuari që humbi jetën Ismet Abdurrahmani, 70 vjeç mbeti i vdekur mbrëmjen e sotme pasi banesa e tij u përfshi nga flakët. Megjithë ndërhyrjen
Kishte vetëm një muaj në Angli, çfarë u gjet në apartamentin e 19 vjeçarit shqiptar Policia britanike ka arrestuar një 19 vjeçar i përfshirë në prodhimin e kanabisit. Brenda apartamentit së tijështë gj
Ra lakuriq nga kati i 3-të i apartamentit të të dashurit, modelja e njohur lufton me jetën (FOTO LAJM) Modelja e njohur ruse, Ksenia Puntus prej orësh është duke luftuar për jetë. Ditën e djeshme ajo është gjetur në disa s
Gjyqtarja Marsela Balili probleme me pasurinë, nuk justifikon dot apartamentin duplex Problemet me justifikimet e pasurisë, është një nga faktorët kryesorë që ka "rrëzuar" shumë gjyqtarë teksa vettingu bën
Zjarri përfshin apartamentin në Kamëz Një zjarr ka rënë në një apartament në Kamëz mesditën e sotme. Fatmirësisht mësohet se në këtë banesë nuk jetonte nj
Përfshihet nga flakët apartamenti në Fushë-Krujë Një apartament është përfshirë nga flakët në Fushë-Kruje. Mësohet se zjarri ka rënë në apartamentin e Bilbil Hoxhës, n
"Zjarrfikëset nuk kishin ujë", brenda pallatit ku 12 apartamente u shkrumbuan totalisht Kamera e ABC News hyri në pallatin 5-katësh në Pogradec, që një ditë më parë u shkrumbua nga flakwt e zjarrit. Në pallat
Digjen 12 apartamente në Pogradec, njëri prej tyre i ish-zyrtares së lartë Një zjarr i fuqishëm ka rënë në qytetin e Pogradecit. Burimet bëjnë me dije se kati i pestë i një pallati te vjetër
Ronaldo blen apartament 6 milion euro në Lisbonë, dalin pamjet mahnitëse (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo e ka blerë një apartament të ri gjashtë milionë eurosh në Lisbonë të Portugalisë dhe pamjet nga brenda
Pronari shet apartamentin: Po i ul 10 mijë euro, vetëm ca tulla i kanë lëvizur Edhe pse tërmeti mori 51 jetë duke mbjellë në Shqipëri dhimbje dhe zi, duket se ka akoma njerëz që dinë të përfitojnë ng
Apartamente dhe makina luksoze, policia i bën "kërdinë" vlonjatit Vijon puna për gjurmimin, evidentimin dhe sekuestrimin e pasurive të përfituara nga veprimtaria kriminale. Sekuestro
Rama: Të fillojë blerja e apartamenteve, kujdes nga KÇK! Në mbledhjen e radhës të jashtëzakonshme të qeverisë kryeministri Edi Rama ritheksoi edhe njëherë se në janar do të fill
Rritet numri i objekteve të pabanueshme, si është situata në qarkun e Lezhës Tërmeti i 26 nëntorit shkaktoi 51 viktimaa si dhe sheshoi dhjetra banesa. Teksa ekspertiza vazhdon kontrollin, numri
TËRMETI/ Godina e drejtorisë së Doganave jashtë funksionit (FOTO LAJM) Mes objekteve që kanë pësuar dëmtime pas tërmetit të 26 nëntorit, është dhe godina e Drejtorisë së Përgjithshme të Dogan
Skema për familjet e pastreha pas tërmetit, do ndërtohen 10 mijë apartamente Qeveria ka tashmë një skenar për strehimin e të preurve nga tërmeti. Deri në fund të vitit, familjet e mbetura në qiell
Sandër Lleshaj sfidon frikën e futet në apartamentetin e dëmtuar në Lezhë Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka sfiduar frikën dhe është futur në pallatin i cili sipas ekspertëve është i rrezik
Ahmetaj: Do ndërtojmë 10 mijë apartamente në Durrës, Tiranë, Thumanë dhe Lezhë "Objektivi afatgjatë i qeverisë, i Kryeministrit, është ndërtimi i 10.000 (dhjetë mijë) apartamenteve në qyteza urbane,