999 rezultate për

apartament

Metoda praktike, si të freskoni apartamentin tuaj në ditët e nxehta Evropa po përjeton vera rekord ku po bëhet gjithnjë edhe më e rëndësishme mbajtja e vet shtëpive tona të freskëta. K
U hodh nga dritarja e apartamentit, ndërron jetë sportistja 20-vjeçare Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Moskë, Rusi. Një patinatore me origjinë ruse ka ndërruar jetë ditën e shtunë në Mo
Tragjike, trupi i biznesmenit 33-vjeçar gjendet pa kokë në apartamentin luksoz (FOTO LAJM) Trupi i copëtuar i një sipërmarrësi 33-vjeçar është gjetur brenda apartamentit të tij luksoz në Manhattan. Pranë trupit
Askujt s'ja merrte mendja, zbulohet ish i dashuri i Melania Trump (FOTO LAJM) Bashkëshortja e të parit të Amerikës merr vëmendjen pothuajse me çdo paraqitje. Edhe jeta e Melania Trump është në in
Gjendet i pajetë 22 vjeçari shqiptar në apartamentin e mikut të tij në Greqi Një 22 vjeçar shqiptar është gjetur i pajetë në ishullin e Kretës në Greqi. Sipas mediave greke, i riu u gjet i pajet
Tension në Tiranë, apartamenti përfshihet në flakë Kati i fundit i një pallati është përfshirë nga flakët. Zjarri ka rënë në katin e tetë të një pallati në zonën e njohur
Dylgjeri: Nga stiliste këpucësh në gjyqtare, si u bë Fatmira Hajdari pronare e 12 apartamenteve Gjyqtarja Fatmira Hajdari është marrë në shqyrtim nga Vettingu dhe si duket gjerat nuk do të jenë të lehta për të. P
Rrahën deri në vdekje 24 vjeçaren, kush janë dy vëllezërit tutorë me 100 apartamente në pronësi Ditën e sotme dy vëllezër nga Fieri janë vënë në shënjestër nga OFL. Ata janë vellezerit Çilotaj, Vladimir dhe Shpëti
Prezantuesja sportive përjeton tmerrin, i grabisin bizhuteritë në apartamentin në Milano Në pritje të rifillimit të kampionati italian, prezantuesja e njohur sportive e DAZN, Diletta Leotta është përballur me
Pogba blen apartament luksoz në Miami, do mbeteni pa "mend" (FOTO LAJM) Ylli i Manchester Unitedit, Paul Pogba, shpeshherë udhëton në Miami, ku ndjek edhe ndeshjet e klubit ta basketbollist Mi
Tërmeti i 26 nëntorit, miratohet lista e familjeve që marrin shtëpi (FOTO LAJM) Qeveria ka miratuar listën e apartamenteve për familjarët e viktimave të tërmeti tragjik të 26 nëntorit. Në Fletoren
Një person i vë zjarrin apartamentit të tij në Elbasan Një ngjarje e rëndë është raportuar në Elbasan, ku një përson me probleme të shëndetit mendor i ka vënë zjarrin apartame
Apartamenti 24 milionë dollarë i Beckham bëri namin, por Victoria e paska marrë me kredi (FOTO LAJM) Victoria Beckham u përball me kritika të forta javët e shkuara, për shkak se ajo vendosi që të përfitonte nga shteti për
Apartamenti ku fshihej nuk ishte në emrin e tij, kush është vajza që dyshohet se ndihmoi Orges Bilbilin Gjykata la në burg Orges Bilbilin teksa u kap disa ditë më parë në kryeqytet. Ndërkohë, policia dhe Prokuroria janë duke
Në mes të pandemisë, familja Beckham blen apartamentin 24 milion dollar Familja Beckham kanë vendosur që të investojnë plott 24 milion dollarë, për të blerë një apartament luksoz në Miami. Rez
Apartamenti 24 milionë dollarë në kullën 62 kate, brenda shtëpisë unike të Beckham (FOTO LAJM) Ndërkohë që të gjithë janë izoluar në shtëpi për të frenuar përhapjen e koronavirusit, mediat britanike raportojnë se fa
E zbulon prestigjozja franceze: Ylli i Napolit ka blerë apartament në Paris PSG-së po përgatitet për të zëvendësuar Thiago Silvan i cili me shumë gjasa do të largohet pas 8 sezonesh. 35 vjeçari
Si kanë ndryshuar çmimet e apartamenteve në Tiranë në 15 vitet e fundit Tregu i pasurive të palujtshme në Shqipëri ka pësuar një zhvillim dinamik ndër vite, duke iu përgjigjur njëkohësisht edh
Dikur i angazhuar me PD-në, kush është "Titi i Ukës" që OFL-ja i çoi sot letrën OFL i dërgoi formularin për deklarimin e pasurisë dy personazheve të njohur në Lezhë, të cilët sipas policisë janë dënua
Detaje të reja nga zjarri në Shkodër, veprimi që bënte shpesh i moshuari që humbi jetën Ismet Abdurrahmani, 70 vjeç mbeti i vdekur mbrëmjen e sotme pasi banesa e tij u përfshi nga flakët. Megjithë ndërhyrjen