999 rezultate për

apartament

S'ka më apartamente e 300 mijë euro në vit, Shkëlzen Berisha në "krizë"! Pas largimit të Berishës nga pushteti, edhe pasuria e djalit të tij, Shkëlzenit ka rënë ndjeshëm. Gjatë kohës kur Be
Mashtroi me apartamentet, kush është biznesmeni i fuqishëm që u arrestua sot (FOTO LAJM) Gjykata ka dhënë masën e sigurisë me burg për biznesmenin Dritan Llanaj me akuzën e "Ndërtim i paligjshëm, falsifikim dh
Gjykatësi nuk justifikon apartamentin 145 mijë euro, ka marrë kredi si i pastrehë Fatmir Hoxha, anëtar i Gjykatës Kushtetuese prej vitit 2011 përballet në seancë dëgjimore me Komisionin e Pavarur të Kua
Drejt përfundimit, Afrona publikon fotot e shtëpisë ku do të jetojë me Bleron (FOTO LAJM) Po bëhen gati për të nisur një jetë të përbashkët dhe për këtë, u ble edhe një apartament i ri për dyshen e famshme.
Shtrëngohen kreditë, por apartamentet po shiten me çanta me lekë nga hashashi Nëse doni të merrni hua në një bankë do ta keni më të vështirë, pasi bankat do ju kërkojnë më shumë “llogari” për të ard
Dy apartamente, dy makina luksoze dhe llogari bankare, zbulohet pasuria e Grida Dumës Grida Duma u zgjodh deputete për herë të parë në korrik të vitit të shkuar duke bërë kështu që të deklarojë pasurinë e s
Shkrumbohet banesa e të moshuarëve në Durrës, lëndohet zjarrëfikësi Një apartament në lagjen numër 17 në qytetin e Durrësit është përfshirë nga flakët. Nga aksioni për të shpëtuar të mo
Brenda apartamentit më të shtrenjtë në Dubai (FOTO LAJM) Apartamentet më të shtrenjta në Dubai, janë duke u ndërtuar në arkipelagun artificial të Palm Jumeirah. Ndërtesa e On
I denoncuar 5 herë për mashtrim, ndërtuesi në Tiranë përfundon në pranga Policia e Tiranës ka vënë në pranga një ndërtues në kryeqytet i cili akuzohet për mashtrim me pasoja të rënda dhe fshehj
Shiti apartamentet disa herë, si u arrestua ndërtruesi mashtrues në Tiranë Policia arrestoi sot ndërtuesin Namik Pelivani, i cili akuzohet për veprat penale “Mashtrimi me pasoja të rënda” dhe “Fs
22 apartamente e njësi tregtare, policia kreh pasurinë e durrsakut Sekuestrohen rreth 2 milione euro pasuri, të dyshuara të fituara nga aktivitet kriminal. Policia e Durresit ka bere me d
Qeveria Zaev vazhdon avazin e Gruevskit, diskriminohen shqiptarët Edhe pse flitej për barazi dhe kohezion social, qeveria e re e drejtuar nga kryeministrin Zaev po vazhdon avazin e vjetë
Ndahen 79 banesa për rastet sociale Shteti do të ndajë 79 banesa sociale për kategoritë e njerëzve në nevojë. 59 janë për personat me rrezik social dhe 20 p
Si paratë e drogës po shtrenjtojnë apartamentet në Tiranë (FOTO LAJM) Çmimet e apartamentee po shtrenjtohen dukshëm në Tiranë, duke reflektuar kërkesën e lartë, që po vjen kryesisht nga buri
Toka e apartamente miliona euro, kjo është pasuria e majme e Linda Ramës Bashkëshortja e kryeministrit Edi Rama, Linda, vjen nga një martesë e përfundur në divorc, me pedagogun Thanas Xhillarin
Dokumentari i parë VIP, Elvana sapo na prezantoi super shtëpinë (FOTO LAJM) Elvana është e para këngëtare shqiptare që ka vendosur që të bëjë një dokumentar. Teksa ka shpalosur një pjesë të kar
Taylor Swift shpenzon 50 milionë dollarë për një apartament?! Këngëtarja e famshme Taylor Swift ende po shijon suksesin e albumit të saj “Reputation” si edhe të hitit “End Game”.
5-vjeçari jetonte midis minjve dhe plehrave, arrestohen prindërit monstra (FOTO LAJM) Një djalë pesëvjeçar ishte lënë vetëm në një apartament të ndotur dhe një kushte të tmerrshme. Prindërit e djalit, Wi
Shiste apartamentet disa herë, kapet mashtruesi i shumëkërkuar Policia ka vënë në pranga një 55-vjeçar, banues në Tiranë. Ai është arrestuar për akuzën "mashtrim" pasi ishte shpallur
Rriten sërish çmimet e apartamenteve në Tiranë Muaji i parë i vitit duket se ka shënuar rritje çmimesh të pasurive të paluajtshme, në linjë me pritshmëritë e ndërtuesv