999 rezultate për

aparatit

Françeska Jaçe kalon pritshmëritë, pozon totalisht e zhveshur para aparatit (FOTO LAJM) Franceska Jaçe shpesh ndan fotografi provokative në rrjete sociale, dhe për këtë ajo është një ndër modelet më të koment
Si ta konsumoni panxharin për pastrimin e aparatit tretës dhe ç'helmimin e mëlçisë Panxhari, i njohur ndyshe si burimi i energjisë, falë përbërësve që luftojnë qelizat kanceroze dhe ripërtërijnë ato të r
Asnjeherë mos e mbani telefonin afër kur flini Smartfonët ose telefonat inteligjentë janë kthyer në aparate të domosdoshme për ne. Shkojmë me ta kudo, madje edhe në tu
Modelja hap këmbët para aparatit (FOTO LAJM) Pa marrë parasysh a pozon me bikinit pika-pika, apo me ato ngjyrë ari, Doutzen Kroes nuk i lë vend fare imagjinatës Ë
Gjendet aparati fotografik i humbur në det, ruan gjithçka (FOTO LAJM) Një aparat fotografik i cili kishte humbur në det është gjetur pas më shumë se dy vitesh dhe i është kthyer pronarit të
Gjendet aparati fotografik i humbur në det, ruan gjithçka (FOTO LAJM) Një aparat fotografik i cili kishte humbur në det është gjetur pas më shumë se dy vitesh dhe i është kthyer pronarit të
Shqiptarë bëhuni gati të paguani: Taksa e TVSH do të rritet me 50% Të ardhurat e grumbulluara nga taksa e televizorit arritën në vitin 2017, më rreth 1.2 miliardë lekë ose rreth 9 milionë
A janë këto kafshët më të shëmtuara në botë (FOTO LAJM) Mediat sociale janë të mbushura me kafshë të ndryshme dhe jo të gjitha dalin bukur në kamera. Këto fotografi qesharak
IMEI tradhtoi "Rambon" e Kukësit Vladimir Gjuta, kuksiani me precedentë të shumtë penalë, i cilësuar si "Rambo", mendohet se ka qënë njeriu që ka aktiviz
Një filxhan kafe, pa pasur nevojën e aparatit Aparati i parë i kafesë në botë, ju lejon të beni një filxhan kafeje, ndërsa jeni ne lëvizje. Sistemi 1,50 £ (1,70 $) i
Muzika në iPhone kontrollohet me një lëvizje dore (VIDEO) Përdoruesit e iPhone, iPad dhe iPod Touch, tani mund të shijojnë avancimin e teknologjisë. Të gjithë ata të cilët përdor
Prezantohet harta 3D e Marsit (VIDEO) Agjencia Kozmike Europiane (ESA - European Space Agency) dhe specialistët gjermanë të grafikës kompjuterike paraqitën nj
Benzenberg, syri magjik mbas aparatit fotografik të PS-së Kryetari i Partisë Socialiste, Edi Rama, ka falënderuar pas fushatës autoren e fotove të fushatës, Jutta Benzenberg, e v
Fotomodelë të lindur (FOTO-LAJM) Këta beba të sapolindur mesa duket do të kenë një të ardhme të shkëlqyer si fotomodelë. Në setin e fotove duket qartë se