999 rezultate për

aparateve

"Vdiqa", pacientët të lidhur pas aparateve luten për frymë në Infektiv (VIDEO) Ministria e Shëndetësisë Oferta Manastirliu ka publikuar pamje nga brenda spitalit Infektiv. Pamjet janë të rënda, nd
Këto armë zbulohen në Prishtinë, detaje nga super-aksioni i policisë (FOTO LAJM) Policia e Kosovës përkatësisht Drejtoria për Hetimin e Krimit të Organizuar me anë të një komunikate për media ka bërë t
Shqiptarët, 10 mln euro në vit për të parë TVSH-në Tarifa e shërbimit për përdorimin e aparateve Radio -televizive ka çuar në buxhetin e shtetit vitin e kaluar mbi 1,3 mil
Vendimi i qeverisë:Nga 4 gushti, edhe telefonat celular do të regjistrohen Pas vendimit për të bërë të detyrueshëm regjistrimin e numrave celularë, vendimi i radhës i qeverisë është regjistrimi e
Wesley dhe Yolanthe pushime romantike në Ibiza (FOTO LAJM) Mesfushori hollandez i Galatasaray Wesley Sneijder dhe bashkëshortja e tij Yolanthe Cabau po kalojnë disa ditë pushimi n
Konfiskohen 70 aparate bixhozi në Kumanovë Më shumë se 70 aparate të pokerit janë konfiskuar në Kumanovë në kuadër të operacionit policor “Detonator”. Sipas Minist
Kodak i jep fund prodhimit të aparateve fotografike Brenda gjashtë muajve kompania e famshme e prodhimit të aparateve fotografike do ti japë fund prodhimit të tyre. Eastman
27% e fotove tashmë shkrepen nga telefoni Fotokamera e aparateve telefonike po nxjerrin jashtë loje aparatet fotografike. Tashmë 27% e fotove bëhen me anë të tele