999 rezultate për

aouar

Juventusi zgjodhi Chiesën para Aouar Skuadra nga Torino, Juventus, ishin skuadër mjaft aktive gjatë merkatos së verës. Ata lidheshin edhe me transferimin e H
Juventusi në bisedime me Lyon për transferimin e Aouar Houssem Aouar ka qenë njëri nga lojtarët më të kërkuar gjatë verës. Mesfushori i talentuar francez ishte objektiv i s
Gjithçka ishte gati, ky lojtar "shkatërroi" transferimin e Aouar te Juventusi Houssem Aouar ishte një hap larg largimit nga Lyon në fund të afatit kalimtar të verës. Aouar është lidhur me disa kl
Aouar: I lumtur që mbeta te Lyon Ylli i Lyon, Houssem Aouar, gjatë një interviste foli për vendimin për të qëndruar në Ligue 1, pavarësisht kërkesave nga
Aouar te Arsenali? Kjo është përgjigja Mikel Artetas Menaxheri i Arsenalit, Mikel Arteta, pret një përfundim të zënë në afatin kalimtar, por nuk kishte asnjë azhurnim në lid
Zbulohet oferta e Arsenal për yllin e Lyonit Houssem Aouar dëshironte të transferohej te Juventusi ose Barcelona. Fatkeqësisht për mesfushorin e Lyon, asnjë nga dy k
Aouar ka marrëveshje me skuadrën legjendare angleze Mikel Arteta dëshiron të përforcohet në mesfushë në këtë afat kalimtar që mbyllet më 5 tetor, ku në listën e tij janë tr
5 ekipe në garë, Lyon tregon çmimin e Aouar Zinedine Zidane është duke kërkuar me çdo kusht transferimin e Houssem Aouar nga Lyoni. Los Blancos janë ndër skuadra
Oferta për Depay dhe Aouar, përgjigjen e jep Juninho Drejtori sportiv i Lyonit, Juninho, insiston se ende nuk kanë pranuar ndonjë ofertë për Houssem Aouar e as për objektivi
Juventusi e kërkon me ngulm, Lyoni fikson çmimin për mesfushorin 50 milionë Euro është shuma që presidenti i Lyonit, Jean-Michel Aulas kërkon për kartonin e talentit Housem Aouar. Në kë
Juventusi insiston për Aouar, Lyoni fikson çmimin "Luftë" e ashpër në merkato mes Juventusit, Manchester City e Paris Saint Germain përsa i takon kartonit të talentit të
Juventusi hidhet në sulm për Aouar, tenton të përfitojë nga kriza e ekipit francez Juventusi vazhdon të ndjekë me interes talentin e Lyon, Houssem Aouar, të cilin bardhezinjtë e kërkojnë në formë huazimi
Ylli i Lyon mes Juventusit dhe Chelsea, francezët duan 70 milion euro Houssem Aouar është talenti i radhës i evidentuar te Lyon, por vështirë se ai do të qëndrojë gjatë te klubi nga Ligue 1.
Barcelona nis kontaktet me agjentin e talentit të Lyonit Barcelona po interesohet shumë për të blerë talentin e Lyonit, Houssem Aouar. Siç raporton "L'Equipe" lubi katalanas