999 rezultate për

anxhelina

"Çmendet" rrjeti, vajza e Albërie Hadërgjonaj blen 23 mijë euro një çantë (FOTO LAJM) Anxhelina Hadërgjonaj ka tërhequr gjithmonë vëmendjen për paraqitjen e saj. Ndonëse prej vitesh e ka lënë në hije muzikë
S’keni për ta besuar kur t’ju tregojmë sa vjeç mbush sot Albërije Hadërgjonaj! Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar, Albërije Hadërgjonaj, feston sot ditëlindjen. Ndër personat e parë q
E bija "tërbon" rrjetin me pozat, komenti epik i Albëries i merr vëmendjen (FOTO LAJM) Anxhelina Hadërgjonaj ka tërhequr gjithmonë vëmendjen për paraqitjen e saj. Ndonëse prej vitesh e ka lënë në hije muzikë
Vezulluese majë jahtit, Anxhelina Hadërgjonaj ngre temperaturat (FOTO LAJM) Anxhelina Hadërgjonaj është padyshim një ndër personazhet publik më të komentuar të showbizzit shqiptar. Ajo ka tërh
Njëra më sexi se tjetra, Luana dhe Anxhelina bëjnë xing me bikinit (FOTO LAJM) Me fotot dhe videot e fundit në rrjetet sociale, Luana Vjollca ka treguar se ka nisur pushimet. Ajo ka ndarë së fundm
Wow! Fasnat mbeten pa fjalë me ndryshimin drastik të Anxhelinës (FOTO LAJM) Trendi i gërshetave afrikane erdhi edhe këtë vit përnjëherë me verën. Vajzat zgjedhin të "shpëtojnë" nga flokët e gjata
Sekreti për të lyer sytë pa laps të zi si Anxhelina Hadergjonaj (VIDEO) Gjërat që mësojmë nga Anxhelina Hadërgjonaj për make-up i japim shumë rëndësi, duke marrë parasysh faktin që ka bashkëje
Me fotot e rralla, kështu e uroi Anxhelina Hadërgjonaj mikun e zemrës (FOTO LAJM) Me anë të kujtimeve më të bukura krah mikut të saj më të ngushtë, Ariel, Anxhelina Hadërgjonaj ka zgjedhur ta urojë arti
Ndryshe nga të gjithë, foto e Anxhelinës në dokumentin e identifikimit do ju habi (FOTO LAJM) Anxhelina Hadërgjonaj e njohur gjërësisht si vajza e Albëri Hadërgjonaj, është një nga vajzat shqiptare e cila përbën sh
Më bukur nga të gjithë bregdetin e Shqipërisë po e shijon Anxhelina Hadërgjonaj (FOTO LAJM) Prej disa javësh, këngëtarja e njohur, Anxhelina ka treguar se ka vendosur ta kalojë karantinën në Shqipëri pranë njerëz
"I vinë anash të gjithë", Albërie Hadërgjonaj publikon videon joshëse të së bijës (VIDEO) Albërije Hadërgjonaj ka treguar gjithmonë me postimet e ndryshme se sa krenare ndihet për dy vajzat e saj, që janë gjëja
E akuzon për ndërhyrje në gjoks, Anxhelina Hadërgjonaj ironizon publikisht ndjekësin (FOTO LAJM) Bukuroshja shqiptare, Anxhelina Hadërgjonaj, është komentuar shpesh për fizikun e saj perfekt. Megjithatë ka nga ata që
La Amerikën, Anxhelina tregon arsyen pse u kthye në Shqipëri pas Covid-19 (VIDEO) Këngëtarja e njohur Axhelina Hadërgjonaj është shpërngulur prej kohësh në Shtetet e Bashkuara, Los Angeles. Mirëpo për s
Anxhelina Hadërgjonaj nuk ndalet, tërheq vëmëndjen me poza provokuese nga karantina (FOTO LAJM) Artistët shqiptarë tashmë janë tejet aktivë në rrjetet sociale, pasi qëndrojnë të izoluar për shkak të pandemisë coronav
Me bikini dhe linja perfekte, kërcimi provokues i Anxhelina Hadërgjonaj "djeg" rrjetin (VIDEO) Artistët shqiptarë tashmë janë tejet aktivë në rrjetet sociale, pasi qëndrojnë të izoluar për shkak të pandemisë coronav
Njëra më e bukur se tjetra, Anxhelina dhe Beatrisi "çmendin" fansat (FOTO LAJM) Anxhelina Hadërgjonaj dhe Beatris Ramosaj janë dy prej vajzave më të bukura dhe seksi të shoëbizit shqiptar. Natën e
Përsëri bashkë, Beatrix dhe Anxhelina në super festën e ditëlindjes së Neymar (FOTO&VIDEO) Futbollisti i njohur, Neymar, feston ditëlindjen me datë 5 shkurt. Ai mbush 28 vjec e megjithatë, ka festuar disa ditë m
Anxhelina Hadërgjonaj vë në pah bukuritë e saj (VIDEO) Anxhelina duket joshëse. Këngëtarja shqiptare, Anxhelina Hadërgjonaj i ka provokuar ndjekësit e saj me një video. Ajo
Këngëtaret shqiptare kapen "mat" pran Neymar dhe Mbappe (FOTO LAJM) Beatrix Ramosaj dhe Anxhelina Hadërgjonaj para pak javësh patën shansin të takonin nga afër dy nga futbollistët më të nj
"Pa kokërr leku në xhep", Ariel e uron Anxhelinën me momentet më të vështira të fillimit (VIDEO) Anxhelina Hadërgjonaj sot feston ditëlindjen dhe urimin më të veçantë e ka marrë nga miku i saj më i ngushtë grimieri, A