999 rezultate për

anxheles

Kledi Bahiti i revoltuar me ata që sulmuan Anxhela Peristerin: S'kanë b*thë të rrinë në treg (FOTO LAJM) Anxhela Peristeri u shpall fituese e “Festivalit të Këngës” me këngën “Karma’. Ashtu si çdo vit për fituesin pati kontes
Tifoz me Milanin, si humbi jetën legjenda e basketbollit Kobe Bryant (VIDEO) ish-basketbollit dhe ylli i NBA-së Kobe Bryant ka vdekur në një aksident ajror me helikopter, në Kaliforni Los Angelos.
Modelja ngroh fansat në këto ditë të ftohta dimri (FOTO LAJM) Modelja Rocky Barnes ka shkelur në parajsat më të bukura tropikale në mbarë botën, duke pozuar përpara aparatit fotograf
Flet babai i Anxhelës pasi i jep lamtumirën e fundit të bijës Familja Meçani, e cila prej tri javësh ka hapur dyert e mortit, i dha lamtumirën e fundit 21-vjeçares, që ndërroi jetë n
Klienti i fundit, policia ka një të dyshuar për vrasjen e Anxhelës në Itali (FOTO LAJM) Pas një jave hetimesh, policia italiane ka ndaluar një person si të dyshuar për vrasjen e Anxhela Meçanit, e cila ndërro
Gjyshi i Anxhelës me lot në sy: Më vdiq vajza, tani edhe mbesa Familjarët e Anxhela Meçanit janë tronditur pas ngjarjes së rëndë në Itali ku 20-vjeçarja pas dhunës barbare dhe hedhjes
Flet i dashuri i Anxhelës së vrarë në Itali: Nuk ishte prostitutë! Vazhdojnë hetimet në lidhje me vrasjen e Anxhela Meçanit në Itali dhe hedhjen e saj në rrugë. Ndërkohë që mediat ita
Flasin prindërit e Anxhelës: Iku në Itali me një djalë shqiptar Vazhdojnë hetimet e policisë italiane në lidhje me vrasjen e shqiptares Anxhela Meçani në këtë shtet. Prindërit e An
"Ishte e qeshur, nuk meritonte këtë fund!" Flet ish-bashkeshorti i Anxhelës së vrarë në Itali “Është barbare mënyra në të cilën e kanë vrarë”. Kështu e ka cilësuar vdekjen e Anxhela Meçanit, ish-bashkëshorti i saj
Zgjidhen debatet në familje, mamaja pranon bashkëjetesën e vajzës Një tjetër histori që u trajtua në Dua të të bëj të lumtur. Historia e dytë që u trajtua në programin “Dua të të bëj
Sukaj apo Ibrahimovic? Cili ka shënuar më bukur? (VIDEO) Xhevahir Sukaj shënoi një supergol për ekipin e Vllaznisë, në sfidën ndaj Lushnjës, në minutat e fundit të pjesës së par
Një aksident i merr jetën aktorit të famshëm Një aksident i rëndë i ka marrë jetën Anton Yelchin, i bërë i famshëm për rolin e Chekov në serinë e filmave “Star Trek”
Romancë mes Anxhelës dhe Kastro Zizos? Është bërë e udhës që personazhet e botës së show-bizzit të lakohen për lidhje dhe romanca të cilat nuk janë të vërteta.
Një tjetër vrasje racore trondit Amerikën Ndërsa akoma është e ndezur vala e pakënaqësisë si shkak i vrasjes së një adoleshti me ngjyrë të pambrojtur, një tjetër
Pattinson mendon të braktisë Los Anxheles (FOTO LAJM) Pas romancës së re, një tjetër ndryshim vihet re në jetën e aktorit Robert Pattinson. Ai po mendon të shkëputet nga
Afërdita dhe Anxhela aspak konkurencë, miqësi dhe jashtë pasarelës (FOTO LAJM) Dy modelet aq të dashura për publikun shqiptar dhe jo vetëm, Afërdita Dreshaj dhe Anxhela Martini, kanë qënë pranë njëra
Kunis nuk fsheh shtatzëninë, aspak në siklet për format Aktorja Mila Kunis nuk e fsheh më shtatzëninë e saj. Ajo i'a ka dalë mbanë që të vijojë të joshë me përzgjedhjet e saj t
Pas Anxhelës, Turi në shtrat me Afërdita Dreshaj (FOTO LAJM) Pas Anxhela Martinit edhe Afërdita Dreshaj ka realizuar një foto, teksa ndodhet në shtrat me prezantuesin Turjan Hyska.
Tërmet 5.1 ballë në Los Anxheles (FOTO-LAJM) Një tërmet me magnitudë 5.1 ballë është regjistruar në 21:10 me orën lokale zonën e Los Anxhelesit në jug të Kalifornisë
Los Angeles, agjenti federal vritet nga 23-vjeçari (FOTO-LAJM) Një agjent federal i sigurisë u vra ndërsa disa persona të tjerë u plagosën pasi një person qëlloi me armë zjarri në Aer